concrete5 - en to nl_NL translation catalogue (3754 entries)

en: 
    
    Dear %s,
    
    You have requested a new password for the site %s 
    
    Your username is: %s
    
    You may change your password at the following address:
    
    %s
    
    Thanks for browsing the site!
nl_NL: 
    
    Geachte %s,
    
    U heeft een nieuw wachtwoord aangevraagd voor de website %s 
    
    Uw gebruikersnaam is: %s
    
    U kunt uw wachtwoord wijzigen op het volgende adres:
    
    %s

en: 
    
    Someone has attempted to send you spam through your website. Details below:
    
    %s
nl_NL: 
    Iemand heeft geprobeerd om u spam te versturen via uw website. Details hieronder: ⏎⏎ %s

en: 
    
    You must click the following URL in order to activate your account for %s:
    
    %s 
    
    Thanks for your interest in %s
nl_NL: 
    Klik op de onderstaande link om uw account te activeren op %s: ⏎⏎ %s ⏎⏎ Bedankt voor uw interesse in %s ⏎⏎

en: 
    There has been a submission of the form %s through your concrete5 website.
    
    %s
    
    To view all of this form's submissions, visit %s
nl_NL: 
    Het formulier %s is verstuurd via uw Concrete5 website.
    
    %s
    
    Ga naar %s om alle verstuurde formulieren te bekijken.

en:  On - email validation
nl_NL: Aan - E-mail Validatie

en:  minutes.
nl_NL: minuten.

en:  with the comments "%s"
nl_NL: met het commentaar "%s"

en: "%s" has been marked for deletion. View the page here: %s.
nl_NL: "%s" is gemarkeerd voor verwijdering. Bekijk de pagina hier: %s.

en: "%s" has pending permission changes. View the page here: %s.
nl_NL: "%s" is in afwachting van machtiging wijzigingen. Bekijk hier de pagina: %s.

en: "%s" has pending permission inheritance. View the page here: %s.
nl_NL: "%s" is afwachting van geërfde machtiging. Bekijk hier de pagina hier: %s.

en: "%s" has pending sub-page permission inhiterance changes. View the page here: %s.
nl_NL: "%s" is afwachting van hting van geërfde machtiging wijzigingen. Bekijk hier de pagina: %s.

en: "%s" is pending a move to beneath "%s". Source Page: %s. Target Page: %s.
nl_NL: "%s" is in afwachting van verplaatsing naar "%s". Bron Pagina: %s. Doel Pagina: %s.

en: # Children
nl_NL: # Verwante

en: # Logins
nl_NL: Aantal

en: %1$d versions deleted from %2$d page (%3$s) | %1$d versions deleted from %2$d pages (%3$s)
nl_NL[0]: %1$d versies verwijderd van %2$d pagina (%3$s)
nl_NL[1]: %1$d versies verwijderd van %2$d pagina's (%3$s)

en: %1$s file saved (%2$d pages).
nl_NL: %1$s bestand opgeslagen (%2$d pagina's).

en: %d Block | %d Blocks
nl_NL[0]: %d Blok
nl_NL[1]: %d Blokken

en: %d Message | %d Messages
nl_NL[0]: %d Bericht
nl_NL[1]: %d Berichten

en: %d Vote | %d Votes
nl_NL[0]: %d Stem
nl_NL[1]: %d Stemmen

en: %d day | %d days
nl_NL[0]: %d dag
nl_NL[1]: %d dagen

en: %d day ago | %d days ago
nl_NL[0]: %d dag geleden
nl_NL[1]: %d dagen geleden

en: %d hour | %d hours
nl_NL[0]: %d uur
nl_NL[1]: %d uren

en: %d hour ago | %d hours ago
nl_NL[0]: %d uur geleden
nl_NL[1]: %d uren geleden

en: %d minute | %d minutes
nl_NL[0]: %d minuut
nl_NL[1]: %d minuten

en: %d minute ago | %d minutes ago
nl_NL[0]: %d minuut geleden
nl_NL[1]: %d minuten geleden

en: %d month ago | %d months ago
nl_NL[0]: %d maand geleden
nl_NL[1]: %d maanden geleden

en: %d page | %d pages
nl_NL[0]: %d pagina
nl_NL[1]: %d pagina's

en: %d page deleted. | %d pages deleted.
nl_NL[0]: %d pagina verwijderd
nl_NL[1]: %d pagina's verwijderd

en: %d page required reindexing. | %d pages required reindexing.
nl_NL[0]: %d pagina moet opnieuw geïndexeerd worden.
nl_NL[1]: %d pagina's moeten opnieuw geïndexeerd worden.

en: %d review | %d reviews
nl_NL[0]: %d beoordeling
nl_NL[1]: %d recenties

en: %d second | %d seconds
nl_NL[0]: %d seconde
nl_NL[1]: %d seconden

en: %d second ago | %d seconds ago
nl_NL[0]: %d seconde geleden
nl_NL[1]: %d seconden geleden

en: %d task | %d tasks
nl_NL[0]: %d taak
nl_NL[1]: %d taken

en: %d year ago | %d years ago
nl_NL[0]: %d jaar geleden
nl_NL[1]: %d jaren geleden

en: %s (Retina Version)
nl_NL: %s (Retina Versie)

en: %s Form Submission
nl_NL: %s Formulier Versturen

en: %s Submitted by <strong>%s</strong> on %s.
nl_NL: %s Toegevoegd door <strong>%s</strong> op %s.

en: %s Theme
nl_NL: %s Thema

en: %s can fully clear your website of all existing content and install its own custom content in its place. If you're installing a theme for the first time you may want to do this. Clear all site content?
nl_NL: %s kan alle bestaande inhoud van uw website verwijderen en zijn eigen inhoud voor in de plaats zetten. Als u voor de eerste keer een thema installeerd wilt u dit misschien wel doen. Wilt u alle website content verwijderen?

en: %s file deleted successfully. | %s files deleted successfully.
nl_NL[0]: %s bestand zijn verwijderd.
nl_NL[1]: %s bestanden zijn verwijderd.

en: %s file imported successfully. | %s files imported successfully
nl_NL[0]: %s bestand succesvol geimporteerd.
nl_NL[1]: %s bestanden succesvol geimporteerd.

en: %s file rescanned successfully. | %s files rescanned successfully.
nl_NL[0]: %s bestand is opnieuw ingescand.
nl_NL[1]: %s bestanden zijn opnieuw ingescand.

[ctx: %s is a block type name]
en: Edit %s
nl_NL: Bewerk %s

[ctx: %s is a channel]
en: Clear all in %s
nl_NL: Wis alles in %s

en: %s is currently editing this page.
nl_NL: %s is deze pagina aan het wijzigen / bewerken.

en: %s method does not exist for the %s class
nl_NL: %s methode bestaat niet voor de %s klasse

en: %s minutes
nl_NL: %s minuten

en: %s more to display. <strong>View all &gt;</strong>
nl_NL: meer %s om weer te geven. <strong>Alle bekijken &gt;</strong>

en: %s version deleted successfully | %s versions deleted successfully.
nl_NL[0]: %s versie zijn verwijderd
nl_NL[1]: %s versies zijn verwijderd.

en: %s x %s dimensions
nl_NL: %s x %s afmetingen

en: %s: Basic Details
nl_NL: %s: Basisgegevens

en: &larr; Newer
nl_NL: &larr; Nieuwere

en: &lt; Back to %s
nl_NL: &lt; Terug naar %s

en: &lt; Back to Home
nl_NL: &lt; Terug naar Home

en: (<strong>Note</strong>: You must create the "is_featured" page attribute first.)
nl_NL: (<strong>Notitie</strong>: U moet eerst de  "is_aanbevolen" pagina attribuut toevoegen.)

en: (Deleted Group)
nl_NL: Groep is verwijderd.

en: (Deleted User)
nl_NL: Verwijderde gebruikers

en: (No Description)
nl_NL: (Geen Omschrijving)

en: (No Name)
nl_NL: (Geen Naam)

en: (No Subject)
nl_NL: (Geen onderwerp)

en: (Optional)
nl_NL: (Optioneel)

en: (Seperate multiple emails with a comma)
nl_NL: (Scheid meerdere e-mailadressen met een komma)

en: (Unknown author)
nl_NL: (Onbekend auteur)

en: (Unknown)
nl_NL: (Onbekend)

en: (Untitled Page)
nl_NL: (Pagina heeft geen Titel)

en: (User ID: %s)
nl_NL: (Gebruikers ID: %s)

en: * Scroll right to view full results
nl_NL: * Scroll naar rechts om alle resultaten te bekijken

en: ** All
nl_NL: ** Alle

en: ** Multiple Settings
nl_NL: ** Meerdere Instellingen

en: ** New
nl_NL: ** Nieuw

en: ** No Filtering
nl_NL: ** Geen filters

en: ** None
nl_NL: ** Geen

en: ** None Activated
nl_NL: ** Geen Geactiveerd

en: ** None Selected
nl_NL: ** Geen geselecteerd

en: ** None Set
nl_NL: ** Niets ingesteld

en: ** Options
nl_NL: ** Opties

en: ** Same as website (default)
nl_NL: ** Hetzelfde als de website (standaard)

en: ** Show All
nl_NL: ** Toon alle

en: *** DO NOT REPLY TO THE MESSAGE BELOW. ***
nl_NL: *** BEANTWOORD ONDERSTAAND BERICHT NIET. ***

en: -- None --
nl_NL: -- Geen --

en: --- Reply ABOVE. Do not alter this line --- [
nl_NL: --- Antwoord HIERBOVEN. Verander niets onder deze lijn --- [

en: -------------------- Original Message --------------------
nl_NL: -------------------- Origineel Bericht --------------------

en: /\-\-\- Reply ABOVE\. Do not alter this line \-\-\- \[(.*)\] \-\-\-/i
nl_NL: /\-\-\- Beantwoord HIERBOVEN\. Verander niets onder deze lijn \-\-\- \[(.*)\] \-\-\-/i

en: 403 Error
nl_NL: 403-fout

en: 404 Error
nl_NL: 404-fout

en: <a href="%s" target="_blank">Click here</a> to obtain your access keys.
nl_NL: <a href="%s" target="_blank">Klik hier</a> voor het verkrijgen van uw toegangscode.

en: <a href="%s">%s</a> has been marked for deletion.
nl_NL: <a href="%s">%s</a> is gemarkeerd voor verwijderen.

en: <a href="%s">%s</a> has pending sub-page permission inhiterance changes.
nl_NL: "%s" is afwachting van hting van geërfde machtiging wijzigingen. Bekijk hier de pagina: %s.

en: <a href="%s">%s</a> is pending a move beneath <strong><a href="%s">%s</a></strong>.
nl_NL: <a href="%s">%s</a> is in afwachting van een verplaatsen onder   <strong><a href="%s">%s</a></strong>.

en: <a href="%s">%s</a> submitted for Permission Changes.
nl_NL: <a href="%s">%s </a> ingediend voor Machtiging Wijzigingen.

en: <a href="%s">%s</a> submitted to change permission inheritance to %s.
nl_NL: <a href="%s">%s</a> heeft geërfde machtiging wijzigingen toegevoegd aan %s.

en: <a href="%s">Click here</a> if you would like to re-run this script.
nl_NL: <a href="%s">Klik hier</a> om het script opnieuw uit te voeren.

en: <em>%s</em> Reply | <em>%s</em> Replies
nl_NL[0]: <em>%s</em> Reactie
nl_NL[1]: <em>%s</em> Reacties

en: <p>Retrieving information from the concrete5 Marketplace.</p>
nl_NL: <p>Er wordt informatie opgehaald van de Concrete5 Marketplace.</p>

en: <p>You are now logged out of concrete5 Marketplace.</p>
nl_NL: <p>U bent nu afgemeld van de Concrete5 Marktplaats.</p>

en: <p>You have successfully logged into the concrete5 Marketplace.</p>
nl_NL: <p>U bent nu ingelogd op de Concrete5 Marktplaats.</p>

en: <p>You must be logged into the concrete5 Marketplace to install add-ons and themes.  Please log in.</p>
nl_NL: <p>U moet ingelogd zijn op de Concrete5 Marktplaats om Extensies en Thema's te kunnen installeren.</p>

en: <p>You package could not be installed.  An unknown error occured.</p>
nl_NL: <p>De Extensie kon niet geïnstalleerd worden. Een onbekende fout is opgetreden.</p>

en: <p>Your package will now be downloaded and installed.</p>
nl_NL: <p>De extensie wordt nu gedownload en geïnstalleerd.</p>

en: <strong>%s Block</strong> in <strong>%s</strong> Area.
nl_NL: <strong>%s Blok</strong> in <strong>%s</strong> Gebied.

en: <strong>%s</strong>, sent by %s on %s
nl_NL: <strong>%s</strong>, verstuurd door %s op %s

en: <strong>Note:</strong> Once enabled, advanced permissions cannot be turned off.
nl_NL: <strong> Opmerking: </ strong> Eenmaal ingeschakeld, kunnen geavanceerde machtigingen niet worden uitgeschakeld

en: <strong>Request Saved.</strong> You must complete the workflow before this change is active.
nl_NL: <strong>Verzoek opgeslagen.</ strong> U moet de workflow voltooien voordat deze verandering actief is.

en: <strong>Upload Files</strong> / Click to Choose or Drag &amp; Drop. /
nl_NL: <strong>Bestanden uploaden</strong> / Klik hier om te kiezen of Drag &amp; Drop. /

en: A Beautiful Site Deserves a Beautiful Blog
nl_NL: Een Mooie Site Verdient een Mooi Blog

en: A location has not yet been chosen.
nl_NL: Een locatie is nog niet gekozen.

en: A message has been sent to you by %s through your profile on %s
nl_NL: U hebt een bericht ontvangen van %s via uw profiel op %s

en: A multilingual section page at this location already exists.
nl_NL: Er bestaat al een meertalige sectiepagina op deze locatie.

en: A new user has registered on your website.
nl_NL: Een nieuwe gebruiker heeft zich geregistreerd op uw website.

en: A new user has registered on your website. This account must be approved before it is active and may login.
nl_NL: Een nieuwe gebruiker heeft zich geregistreerd op uw website. Dit account moet goedgekeurd worden, voordat hij actief is en in mag loggen.

en: A username cannot be more than %s characters long.
nl_NL: Een gebruikersnaam mag niet langer dan %s karakters zijn.

en: A username may only contain letters numbers, dots (not at the beginning/end), underscores (not at the beginning/end).
nl_NL: Een gebruikersnaam mag alleen letters, cijfers, punten (niet aan het begin / einde) en liggende strepen (niet aan het begin/einde) bevatten.

en: A username may only contain letters, numbers, dots (not at the beginning/end), underscores (not at the beginning/end).
nl_NL: Een gebruikersnaam mag alleen letters, cijfers, punten (niet aan het begin / einde) en liggende strepen (niet aan het begin/einde) bevatten.

en: A username may only contain letters, numbers, spaces (not at the beginning/end), dots (not at the beginning/end), underscores (not at the beginning/end).
nl_NL: Een gebruikersnaam mag alleen letters, cijfers, spaties (niet aan het begin / einde), punten (niet aan het begin / einde) en liggende strepen (niet aan het begin/einde) bevatten.

en: A username may only contain letters, numbers, spaces, dots (not at the beginning/end), underscores (not at the beginning/end).
nl_NL: Een gebruikersnaam mag alleen letters, cijfers, spaties, punten (niet aan het begin / einde) en liggende strepen (niet aan het begin/einde) bevatten.

en: A username must be at least %s characters long.
nl_NL: Een gebruikersnaam moet minimaal %s karakters lang zijn.

en: A valid handle must contain no punctuation or spaces.
nl_NL: Een geldige handle mag geen leestekens of spaties bevatten.

en: AJAX Error.
nl_NL: AJAX Fout.

en: ASP Style Tags Disabled
nl_NL: ASP Style Tags uitgeschakeld

en: About
nl_NL: Over

en: Access
nl_NL: Toegang

en: Access Denied
nl_NL: Toegang Geweigerd

en: Access Denied.
nl_NL: Toegang geweigerd.

en: Access to block denied
nl_NL: Geen toegang tot blok

en: Accessibility
nl_NL: Toegankelijkheid

en: Accounts expire after
nl_NL: Accounts verlopen na

en: Action
nl_NL: Actie

en: Action Handle
nl_NL: Actie handvat

en: Action Name
nl_NL: Actienaam

en: Action Required
nl_NL: Actie vereist

en: Action is not available here.
nl_NL: Actie is niet beschikbaar hier.

en: Action to take
nl_NL: Te nemen actie

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Activate
nl_NL: Activeer

en: Activate User
nl_NL: Gebruiker Activeren

en: Activate Users
nl_NL: Geactiveerde gebruikers

en: Activated Users
nl_NL: Geactiveerde gebruikers

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active Captcha
nl_NL: Actieve Captcha

en: Active Conversation Editor
nl_NL: Actieve gespreksredacteur

en: Active Library
nl_NL: Actieve Bibliotheek

en: Active Users
nl_NL: Actieve gebruikers

en: Active users updated.
nl_NL: Actieve gebruikers bijgewerkt.

en: Activity
nl_NL: Activiteit

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add %s
nl_NL: %s toevoegen

en: Add Access Entity
nl_NL: Toegangs-entiteit toevoegen

en: Add Action
nl_NL: Actie toevoegen

en: Add Attribute
nl_NL: Attribuut toevoegen

en: Add Attributes to Set
nl_NL: Attributen toevoegen aan verzameling

en: Add Block
nl_NL: Blok toevoegen

en: Add Blocks
nl_NL: Blokken toevoegen

en: Add Category
nl_NL: Categorie toevoegen

en: Add Column Left
nl_NL: Kolom links toevoegen

en: Add Column Right
nl_NL: Kolom rechts toevoegen

en: Add Content Section
nl_NL: Taalinstelling toevoegen

en: Add Content to The Page
nl_NL: Inhoud toevoegen aan een pagina

en: Add Control Set
nl_NL: Control Set toevoegen

en: Add Entry
nl_NL: Item toevoegen

en: Add External Link
nl_NL: Externe Link Toevoegen

en: Add Feed
nl_NL: Feed toevoegen

en: Add File Set
nl_NL: Bestandsverzameling toevoegen

en: Add Files
nl_NL: Bestanden toevoegen

en: Add Form Control
nl_NL: Formulierbesturingselement toevoegen

en: Add From Computer
nl_NL: Toevoegen vanaf computer

en: Add From Incoming
nl_NL: Toevoegen vanuit Incoming

en: Add Functionality
nl_NL: Extensies toevoegen

en: Add Group
nl_NL: Groep toevoegen

en: Add Group Combination
nl_NL: Toevoegen Groep Combinatie

en: Add Group Set
nl_NL: Groepsverzameling toevoegen

en: Add Groups
nl_NL: Groepen Toevoegen

en: Add Head
nl_NL: Hoofd toevoegen

en: Add Incoming
nl_NL: FTP Incoming

en: Add Job Set
nl_NL: Takenreeks toevoegen

en: Add Layout
nl_NL: Layout toevoegen

en: Add Link
nl_NL: Voeg Link toe

en: Add Location
nl_NL: Locatie toevoegen

en: Add Message
nl_NL: Bericht toevoegen

en: Add Message Label
nl_NL: Berichtlabel toevoegen

en: Add Option
nl_NL: Voeg optie

en: Add Page
nl_NL: Pagina Toevoegen

en: Add Page Template
nl_NL: Pagina sjabloon toevoegen

en: Add Page Type
nl_NL: Paginatype Toevoegen

en: Add Pages and Navigate Your Site
nl_NL: Pagina's toevoegen en Navigeren door uw site

en: Add Panel
nl_NL: Voeg paneel toe

en: Add Points
nl_NL: Punten toevoegen

en: Add Question
nl_NL: Vraag toevoegen

en: Add Remote Files
nl_NL: Externe bestanden toevoegen

en: Add Row Above
nl_NL: Rij hierboven toevoegen

en: Add Row Below
nl_NL: Rij hieronder toevoegen

en: Add Service
nl_NL: Service Toevoegen

en: Add Set
nl_NL: Verzameling toevoegen

en: Add Single Page
nl_NL: Enkele pagina toevoegen

en: Add Source
nl_NL: Bron toevoegen

en: Add Stack
nl_NL: Stapel Toevoegen

en: Add Template
nl_NL: Sjabloon toevoegen

en: Add To Existing Permissions
nl_NL: Toevoegen aan bestaande machtigingen

en: Add Topic
nl_NL: Onderwerp toevoegen

en: Add Topic Tree
nl_NL: Voeg onderwerp structuur toe

en: Add Type
nl_NL: Voeg een type toe

en: Add URL
nl_NL: URL toevoegen

en: Add User
nl_NL: Gebruiker Toevoegen

en: Add Word
nl_NL: Woord toevoegen

en: Add Workflow
nl_NL: Workflow toevoegen

en: Add a Locale
nl_NL: Taalinstelling toevoegen

en: Add a search box to your site.
nl_NL: Voeg een zoekvak toe aan uw website.

en: Add and manage the user accounts and groups on your website.
nl_NL: Toevoegen en beheren van gebruiker accounts en groepen op de website.

en: Add any HTML or Javascript code you need for analytics tracking to every page of your site, and pick whether it will go in pages' header or footer. This is where you would input code from Google Analytics, for example.
nl_NL: Voeg HTML of Javascript-code toe, die u nodig heeft voor Analytics-conversiecode op elke pagina van uw website, en stel in of deze code in pagina's kop of voettekst moet verschijnen. Dit is waar u bijvoorbeeld code van Google Analytics zou invoeren.

en: Add from Incoming Directory
nl_NL: Toevoegen vanuit Incoming map

en: Add from Remote URL
nl_NL: Toevoegen vanaf externe URL

en: Add individual images selected from the File Manager, or choose an existing file set. Playback options allow you to display images in order or randomly. concrete5 will render the images as an animated slideshow.
nl_NL: Voeg afzonderlijke beelden toe geselecteerd met bestandsbeheer, of kies een bestaande bestandsverzameling. Middels afspeel-opties kunt u afbeeldingen weergeven in volgorde of willekeurig. Concrete5 zal de afbeeldingen weergeven als een geanimeerde diavoorstelling.

en: Add page templates to your site.
nl_NL: Sjablonen voor pagina's toevoegen aan uw site.

en: Add questions and specify whether or not unregistered users will be allowed to submit responses. Enter each response as its own option under Add Option. Results can be viewed by visiting Dashboard > Reports > Surveys.
nl_NL: Voeg vragen toe en specificeer of het niet-geregistreerde gebruikers is  toegestaan ​​om reacties te plaatsen. Voer elk antwoord in als zijn eigen optie onder Optie Toevoegen. De resultaten kunnen hier worden bekeken: Dashboard> Rapporten> Enquêtes.

en: Add social links <a href="%s">in the dashboard</a>
nl_NL: Social Media Links toevoegen <a href="%s"> in het dashboard</a>

en: Add text content and stylize it using the WYSIWYG editor toolbar. Create links to pages, files and other site assets by using the upper concrete5 toolbar.
nl_NL: Voeg tekst inhoud en opmaak toe met behulp van de WYSIWYG editor werkbalk. Maak links naar pagina's, bestanden en andere sitegegevens met behulp van de bovenste Concrete5 werkbalk.

en: Add the users below to Group(s)
nl_NL: Onderstaande gebruikers toevoegen aan groep(en)

en: Add to Group
nl_NL: Aan groep toevoegen

en: Add uploaded files to a set?
nl_NL: Geüploade bestanden toevoegen aan verzameling?

en: Add-On Updates
nl_NL: Extensies Bijwerken

en: Add-On updates are available!
nl_NL: Er zijn Extensie updates beschikbaar!

en: Add-Ons
nl_NL: Extensies

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: Added Between
nl_NL: Toegevoegd tussen

en: Added On
nl_NL: Toegevoegd op

en: Added by <strong>%s</strong> on %s
nl_NL: Toegevoegd door <strong>%s</strong> op %s

en: Added to Page
nl_NL: Toegevoegd aan de pagina

en: Adding admin user.
nl_NL: Admin gebruiker toevoegen.

en: Adding block types.
nl_NL: Block formaten toevoegen.

en: Adding gathering data sources.
nl_NL: Toevoegen van gegevensbronnen verzamelen.

en: Adding image editor functionality.
nl_NL: Afbeeldingsbewerking functionaliteit toevoegen.

en: Adding new posts is disabled for this conversation.
nl_NL: Nieuwe berichten toevoegen is uitgeschakeld voor dit gesprek.

en: Adding pages and content.
nl_NL: Pagina's en inhoud toevoegen.

en: Adding themes.
nl_NL: Thema's toevoegen.

en: Additional Attributes
nl_NL: Aanvullende Kenmerken

en: Address 1
nl_NL: Adres 1

en: Address 2
nl_NL: Adres 2

en: Address Options
nl_NL: Adres Opties

en: Adds a front-end language switcher to your website.
nl_NL: Voegt een front-end taal switcher toe aan uw website.

en: Adds a thin hairline horizontal divider to the page.
nl_NL: Voegt een dunne haarlijn horizontale divider aan de pagina.

en: Adds images and onstates from the library to pages.
nl_NL: Voegt beelden en onstates van de bibliotheek aan pagina's.

en: Administrator Information
nl_NL: Administrator Informatie

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Advanced Block Settings
nl_NL: Geavanceerde blokinstellingen

en: Advanced Permissions
nl_NL: Geavanceerde machtigingen

en: Advanced Search
nl_NL: Uitgebreid zoeken

en: Advanced block settings saved successfully.
nl_NL: Geavanceerde blokinstellingen opgeslagen.

en: Advanced permissions are turned off. Enable them below.
nl_NL: Geavanceerde machtigingen staan uit. U kunt deze hieronder aanzetten.

en: Advanced permissions are turned on.
nl_NL: Geavanceerde machtigingen staan aan.

en: Advanced permissions enabled.
nl_NL: Geavanceerde machtigingen geactiveerd.

en: Advanced settings for web developers.
nl_NL: Geadvanceerde instellingen voor web developers.

en: Alias
nl_NL: Pseudoniem

en: Alias deleted.
nl_NL: Alias verwijderd.

en: Align text to the left
nl_NL: Tekst links uitlijnen

en: Align text to the right
nl_NL: Tekst rechts uitlijnen

en: Alignment
nl_NL: Uitlijning

en: All
nl_NL: Alles

en: All Attributes
nl_NL: Alle Attributen

en: All Available Countries
nl_NL: Alle beschikbare Landen

en: All Block Types
nl_NL: Basis blok types

en: All Channels
nl_NL: Alle kanalen

en: All Day
nl_NL: Hele dag

en: All File Types
nl_NL: Toegestane Bestandstypes

en: All Groups
nl_NL: Groepen Toevoegen

en: All Items
nl_NL: Alle items

en: All Levels
nl_NL: Alle Niveau's

en: All Page Types
nl_NL: Alle paginatypes

en: All Pages
nl_NL: Alle pagina's

en: All Themes
nl_NL: Alle thema's

en: All blocks currently installed on your site are listed here. Custom blocks that you've developed will appear under Awaiting Installation' until you install them. Click any block to find information about usage and refreshing a block's database tables.
nl_NL: Alle blokken die momenteel is geïnstalleerd op uw site staan ​​hier vermeld. Aangepaste blokken die u heeft ontwikkeld zullen verschijnen onder afwachting van de installatie 'totdat u ze installeert. Klik op een blok voor informatie over het gebruik en het vernieuwen van een blok database tabel.

en: All documents and images.
nl_NL: Alle documenten en afbeeldingen.

en: All pages have been processed, starting from beginning on next run.
nl_NL: Alle pagina's zijn verwerkt, start vanaf het begin bij de volgende keer uitvoeren.

en: All running jobs have been reset.
nl_NL: Alle taken zijn gestopt en gereset.

en: All versions of a file will be moved to the selected location.
nl_NL: Alle versies van een bestand worden verplaatst naar de geselecteerde locatie.

en: Allow External Links
nl_NL: Externe Links Toestaan

en: Allow automatic registration
nl_NL: Sta automatische registratie toe

en: Allow multiple options to be chosen.
nl_NL: Meerdere gekozen opties toestaan.

en: Allow users to add to this list.
nl_NL: Gebruikers toestaan om toe te voegen aan deze lijst.

en: Allow visitors to signup as site members?
nl_NL: Bezoekers toestaan om te registreren als lid?

en: Allow your users to specify their time zone. This setting is editable in the user profile and in the dashboard users section.
nl_NL: Geef uw gebruikers de optie om hun eigen tijdzone op te geven. Deze instelling is bewerkbaar in het gebruikersprofiel en in het dashboard gebruikers sectie.

en: Allowed File Extensions (Comma separated, no periods).
nl_NL: Toegestane bestands-extensies (komma gescheiden, geen punten).

en: Allowed File Types
nl_NL: Toegestane bestands-extensies

en: Allowed Page Templates
nl_NL: Toegestaan paginasjablonen

en: Allowed file types saved.
nl_NL: Toegestane bestands-extensies zijn opgeslagen.

en: Allows other blocks like the topic list block to pass search criteria to this page list block.
nl_NL: Andere blokken zoals de onderwerpenlijst toestaan om zoekcriteria naar deze paginalijst te sturen

en: Allows users to add social icons to their website
nl_NL: Stelt gebruikers in staat om Social Media Icons aan hun website toevoegen

en: Allows users to share this page with social networks.
nl_NL: Sta gebruikers toe om deze pagina via Social Media te delen.

en: Alphabetical
nl_NL: Alfabetisch

en: Alphabetical order
nl_NL: Alfabetische volgorde

en: Already Installed
nl_NL: Geïnstalleerd

en: Already Started.
nl_NL: Reeds Gestart.

en: Alt. Text
nl_NL: ALT. tekst

en: Always publish below a certain page.
nl_NL: Publiceer altijd onder een bepaalde pagina.

en: An attribute with the handle %s already exists.
nl_NL: Een attribuut met het handvat %s bestaat al.

en: An email has been sent to your email address. Click on the URL contained in the email to validate your email address.
nl_NL: We hebben u een e-mail gestuurd. Klik op de URL in deze e-mail om uw e-mailadres te valideren.

en: An error occured while deleting this item:
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van dit item

en: An error occured while saving.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan.

en: An error occurred while attempting the copy operation.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens de kopieer actie.

en: An error occurred while attempting to determine file permissions.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens een poging om bestandsrechten te bepalen.

en: An error occurred while downloading the package.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het downloaden van de extensie.

en: An error occurred while processing this request.
nl_NL: Er is een fout opgetreden met het verwerken van dit proces.

en: An error occurred while trying to create the account.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van het profiel.

en: An error occurred while trying to install the package.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het installeren van de extensie.

en: An error occurred while trying to unzip the package.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het uitpakken van de extensie.

en: An unexpected error occurred when connecting your site to the marketplace.
nl_NL: Een onverwachte fout is opgetreden bij het verbinden met de marktplaats.

en: An unexpected error occurred while looking for the requested file
nl_NL: Er heeft zich een onverwachte fout voorgedaan tijdens het zoeken naar het opgevraagde bestand

en: An unexpected error occurred.
nl_NL: Er heeft zich een onverwachte fout voorgedaan:

en: An unknown error occurred while uploading the file. Please check that file uploads are enabled, and that your file does not exceed the size of the post_max_size or upload_max_filesize variables.
    
    File Uploads: %s
    Max Upload File Size: %s
    Post Max Size: %s
nl_NL: Een onbekende fout is opgetreden tijdens het uploaden van het bestand. Controleer of uploads staan ingeschakeld en dat het bestand niet de maximale grootte van post_max_size of upload_max_filesize overschrijdt.⏎⏎Bestanden geupload: %s⏎Maximum upload grootte: %s ⏎Maximale grootte bericht: %s

en: An unspecified error has occurred.
nl_NL: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: An unspecified error occurred.
nl_NL: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Anchor
nl_NL: Anker

en: And much more!
nl_NL: En nog veel meer!

en: Anonymous
nl_NL: Anoniem

en: Another Blog Post
nl_NL: Nog een Blog Bericht

en: Another Page
nl_NL: Andere Pagina

en: Answer Options
nl_NL: Antwoord Opties

en: Answer Type
nl_NL: Antwoord Type

en: Anti-spam settings saved.
nl_NL: Anti-spam instellingen zijn opgeslagen.

en: Antispam libraries
nl_NL: Antispam-bibliotheken

en: Any HTML you paste here will be inserted at either the bottom or top of every page in your website automatically.
nl_NL: HTML die u hier in plakt wordt automatisch onderaan iedere pagina van uw website getoond.

en: Any attributes or block areas you have enabled to be editable in Composer for this page type are available here. Add blocks to your page type's defaults. After adding the block, click it and choose the option to make it available in Composer.
nl_NL: Attributen of block areas, die u voor dit pagina-type heeft aangevinkt om in Composer te kunnen bewerken, zijn hier beschikbaar. Voeg blokken toe aan de standaardwaarden voor uw pagina-type's. Na het toevoegen van een blok klikt u erop en kiest de optie om hem beschikbaar te maken in Composer.

en: Any email address in this box will be notified when spam is detected.
nl_NL: Alle e-mailadressen in dit veld zullen op de hoogte gebracht worden als er spam gedetecteerd is.

en: Any users or groups selected will be removed from the permissions on the selected pages.
nl_NL: Gebruikers of groepen die zijn geselecteerd zullen worden verwijderd uit de machtigingen van de geselecteerde pagina's.

en: Anyone may view the website.
nl_NL: Iedereen mag deze website bekijken.

en: App Secret
nl_NL: App Geheim

en: Application
nl_NL: Programma

en: Apply a sepia tone
nl_NL: Toepassing van een sepiatint

en: Apply this design to just this page, or your entire site?
nl_NL: Dit ontwerp toepassen op alleen deze pagina, of uw gehele site?

en: Apply this theme to every page on your site?
nl_NL: Dit thema toepassen op alle pagina's van uw website?

en: Approve
nl_NL: Goedkeuren

en: Approve Changes
nl_NL: Veranderingen goedkeuren

en: Approve Delete
nl_NL: Verwijdering goedkeuren

en: Approve Move
nl_NL: Verplaatsing goedkeuren

en: Approve Page
nl_NL: Pagina goedkeuren

en: Approve Version
nl_NL: Versie goedkeuren

en: Approve request saved. You must complete the approval workflow before these changes are publicly accessible.
nl_NL: Goedkeuringsverzoek opgeslagen. U moet de goedkeuringswerkstroom voltooien voordat deze veranderingen zichtbaar zijn voor het publiek.

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: Approved Version
nl_NL: Goedgekeurde Versie

en: Approved by %s
nl_NL: Goedgekeurd door %s

en: Archives
nl_NL: Archief

en: Arctic
nl_NL: Noordpool

en: Are you sure you want to copy the following files?
nl_NL: Weet u zeker dat u de volgende bestanden wil kopiëren?

en: Are you sure you want to delete the following files?
nl_NL: Weet u zeker dat u de volgende bestanden wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the following pages?
nl_NL: Weet u zeker dat u de volgende pagina's wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this custom style preset?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze aangepaste stijl voorinstelling wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this form and its form submissions?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit formulier en alle formulier invoeren wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this form submission?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze formulier invoer wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this form submissions?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze berichten wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this layout preset?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze layout voorinstelling wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this question?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze vraag wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this tile?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze tegel wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this word?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt verwijderen van dit woord?

en: Are you sure you want to flag this message as spam?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit bericht als spam wilt markeren?

en: Are you sure you want to permanently remove this file set?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze bestandsverzameling permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently remove this group?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze groep permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently remove this user?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze gebruiker definitief wil verwijderen?

en: Are you sure you want to remove all of these custom styles?
nl_NL: Weet u zeker dat u al deze aangepaste stijlen wil verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this attribute?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit attribuut wil verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this node? It will not remove any resources from the system but it will remove all subcategories and their catalog resource references.
nl_NL: Weet u zeker dat u dit knooppunt wilt verwijderen? Het zal geen eventuele bronnen van het systeem verwijderen maar het zal wel alle subcategorieën en hun catalogus bronverwijzingen verwijderen.

en: Are you sure you want to remove this value?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze waarde wil verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this workflow?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit attribuut wil verwijderen?

en: Are you sure you wish to delete this page?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze pagina wil verwijderen?

en: Are you sure you would like to activate the following users?
nl_NL: Wilt u deze gebruikers definitief verwijderen?

en: Are you sure you would like to deactivate the following users?
nl_NL: Wilt u deze gebruikers definitief verwijderen?

en: Are you sure you would like to delete the following users?
nl_NL: Wilt u deze gebruikers definitief verwijderen?

en: Are you sure?
nl_NL: Weet u het zeker?

en: Are you sure? This action cannot be undone.
nl_NL: Weet u het zeker? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Area Layout
nl_NL: Ruimte-indeling

en: Area Permissions
nl_NL: Gebiedsmachtigingen

en: Area layout preset saved successfully.
nl_NL: Gebied layout voorinstelling opgeslagen.

en: Area layout preset updated successfully.
nl_NL: Gebied layout voorinstelling bijgewerkt.

[ctx: AreaName]
en: Main
nl_NL: Hoofd

[ctx: AreaName]
en: Page Footer
nl_NL: Paginavoettekst

[ctx: AreaName]
en: Page Header
nl_NL: Pagina header

[ctx: AreaName]
en: Primary
nl_NL: Primair

[ctx: AreaName]
en: Secondary 1
nl_NL: Secundair 1

[ctx: AreaName]
en: Secondary 2
nl_NL: Secundair 2

[ctx: AreaName]
en: Secondary 3
nl_NL: Secundair 3

[ctx: AreaName]
en: Secondary 4
nl_NL: Secundair 4

[ctx: AreaName]
en: Secondary 5
nl_NL: Secundair 5

[ctx: AreaName]
en: Sidebar Footer
nl_NL: Zijkollom voettekst

en: Areas
nl_NL: Gedeeltes

en: Arrows
nl_NL: Pijlen

en: Ascending
nl_NL: Oplopend

en: Ask User For
nl_NL: Vraag gebruiker om

en: Assign
nl_NL: Toewijzen

en: Assign Community Points
nl_NL: Gemeenschapspunten toewijzen

en: Assign Permissions
nl_NL: Machtigingen toewijzen

en: Assign Points
nl_NL: Toewijzen punten

en: Assigned to <strong>%s</strong>.
nl_NL: Toegewezen aan <strong>%s</strong>.

en: At the level below
nl_NL: Op het niveau daaronder

en: Atlantic Ocean
nl_NL: Atlantische Oceaan

en: Attach Files
nl_NL: Bestanden bijvoegen

en: Attach Workflow to this Permission
nl_NL: Workflow toevoegen aan deze machtiging

en: Attach a %s account
nl_NL: Koppel een %s account

en: Attach a community account
nl_NL: Koppel een gemeenschaps-account

en: Attach a concrete5.org account
nl_NL: Koppel een concrete5.org account

en: Attachment Settings
nl_NL: Instellingen voor bijlagen

en: Attachment limit reached
nl_NL: Bijlage-limiet bereikt

en: Attempt to use visitor's locale based on their browser information.
nl_NL: Bepaal taal van bezoeker op basis van de instellingen van de browser.

en: Attribute Categories
nl_NL: Attribuut Categorieën

en: Attribute Categories are used to group different types of sets.
nl_NL: Attribuut categorieën worden gebruikt om verschillende soorten verzamelingen te groeperen.

en: Attribute Type Associations
nl_NL: Attribuut Formaat Associaties

en: Attribute Type Associations saved.
nl_NL: Kenmerk Type verenigingen opgeslagen.

en: Attribute Type added.
nl_NL: Kenmerktype toegevoegd.

en: Attribute categories
nl_NL: Attribuutcategorieën

en: Attribute cleared successfully.
nl_NL: Kenmerk gewist.

en: Attribute handles may only contain letters, numbers and underscore "_" characters
nl_NL: Attribuut handvatten mogen alleen letters, cijfers en underscores "_" bevatten.

en: Attribute keys
nl_NL: Attribuutsleutels

en: Attribute saved successfully.
nl_NL: Kenmerk opgeslagen.

en: Attribute set added.
nl_NL: Attribuutverzameling is toegevoegd.

en: Attribute set deleted.
nl_NL: Attribuutverzameling is verwijderd.

en: Attribute set updated.
nl_NL: Attribuutverzameling is bijgewerkt.

en: Attribute sets
nl_NL: Attribuutverzamelingen

en: Attribute types
nl_NL: Kenmerktypen

[ctx: AttributeKeyName]
en: Blog Entry Topics
nl_NL: Blogbericht onderwerpen

[ctx: AttributeKeyName]
en: Client
nl_NL: Cliënt

[ctx: AttributeKeyName]
en: Dashboard Icon
nl_NL: Dashboard Pictogram

[ctx: AttributeKeyName]
en: Department
nl_NL: Departement

[ctx: AttributeKeyName]
en: Duration
nl_NL: Tijdsduur

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From Nav
nl_NL: Uitsluiten Van Nav

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From Page List
nl_NL: Verbergen in pagina lijst

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From Search Index
nl_NL: Verbergen in zoekindex

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From sitemap.xml
nl_NL: Verbergen in sitemap.xml

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude Sub-Pages From Nav
nl_NL: Subpagina's uitsluiten van Nav

[ctx: AttributeKeyName]
en: Header Extra Content
nl_NL: Extra inhoud voor kop

[ctx: AttributeKeyName]
en: Height
nl_NL: Hoogte

[ctx: AttributeKeyName]
en: I would like to receive private messages.
nl_NL: Ik zou graag privé berichten willen ontvangen.

[ctx: AttributeKeyName]
en: Is Featured
nl_NL: Is aanbevolen

[ctx: AttributeKeyName]
en: Location
nl_NL: Locatie

[ctx: AttributeKeyName]
en: Meta Description
nl_NL: Meta description

[ctx: AttributeKeyName]
en: Meta Keywords
nl_NL: Meta keywords

[ctx: AttributeKeyName]
en: Meta Title
nl_NL: Meta title

[ctx: AttributeKeyName]
en: Personal Links
nl_NL: Persoonlijke banden

[ctx: AttributeKeyName]
en: Project Topics
nl_NL: Project Onderwerpen

[ctx: AttributeKeyName]
en: Send me email notifications when I receive a private message.
nl_NL: Stuur me een e-mail bericht wanneer ik een privé bericht ontvang.

[ctx: AttributeKeyName]
en: Skills
nl_NL: Vaardigheden

[ctx: AttributeKeyName]
en: Tags
nl_NL: Labels

[ctx: AttributeKeyName]
en: Task
nl_NL: Taken

[ctx: AttributeKeyName]
en: Width
nl_NL: Breedte

[ctx: AttributeSetName]
en: Jobs
nl_NL: Taken

[ctx: AttributeSetName]
en: Navigation and Indexing
nl_NL: Navigatie en zoekindex

[ctx: AttributeTypeName]
en: Address
nl_NL: Adres

[ctx: AttributeTypeName]
en: Date/Time
nl_NL: Datum/Tijd

[ctx: AttributeTypeName]
en: Image/File
nl_NL: Afbeelding/Bestand

[ctx: AttributeTypeName]
en: Number
nl_NL: Nummer

[ctx: AttributeTypeName]
en: Rating
nl_NL: Waardering

[ctx: AttributeTypeName]
en: Select
nl_NL: Selecteer

[ctx: AttributeTypeName]
en: Social Links
nl_NL: Social Media Links

[ctx: AttributeTypeName]
en: Text
nl_NL: Tekst

[ctx: AttributeTypeName]
en: Text Area
nl_NL: Tekstveld

[ctx: AttributeTypeName]
en: Topics
nl_NL: Onderwerpen

en: Attributes
nl_NL: Attributen

en: Attributes are available to pages (aka Collections), users and files. If you want to add a new attribute to any of these objects, start here.
nl_NL: Attributen zijn beschikbaar voor pagina's (aka Collecties), gebruikers en bestanden. Als u een nieuw attribuut wilt toevoegen aan een van deze objecten, start hier.

en: Attributes cleared successfully.
nl_NL: Kenmerken succesvol gewist.

en: Attributes to Display in Composer
nl_NL: Attributen voor weergave in Composer.

en: Authentication Types
nl_NL: Verificatietypen

en: Authentication type with handle %s already exists!
nl_NL: Verificatietype met handvat %s bestaat al!

en: Author
nl_NL: Auteur

[ctx: Authored]
en: By %s
nl_NL: Door %s

[ctx: Authored]
en: by %s
nl_NL: door %s

en: Auto-Nav
nl_NL: Auto-Navigatie

en: Automate this Job
nl_NL: Automatiseer deze taak

en: Automated Groups aren't assigned by administrators. They are checked against code at certain times that determines whether users should enter them.
nl_NL: Geautomatiseerde groepen niet worden door beheerders toegewezen. Ze worden getoetst aan de de code op bepaalde tijdstippen die bepaalt of gebruikers hen moeten invoeren.

en: Automated Jobs
nl_NL: Geautomatiseerde taken

en: Automatic
nl_NL: Automatisch

en: Automatically Banned IP Addresses
nl_NL: Automatisch gebande IP adressen

en: Automatically add users to groups and assign badges.
nl_NL: Automatisch gebruikers aan groepen toevoegen en badges toewijzen.

en: Automatically install add-ons and themes with a mouse click.
nl_NL: Automatisch installeren van extensies en thema's met een enkele muisklik.

en: Automatically remove users from this group
nl_NL: Automatisch gebruikers uit deze groep verwijderen

en: Automatically remove users from this group.
nl_NL: Automatisch gebruikers uit deze groep verwijderen.

en: Automation
nl_NL: Automatisering

en: Automation Instructions
nl_NL: Automatisering Instructies

en: Available Countries
nl_NL: Beschikbare Landen

en: Avatar saved successfully.
nl_NL: Avatar succesvol opgeslagen.

en: Awaiting Installation
nl_NL: Niet geïnstalleerde extensies

en: Awarded %s
nl_NL: Toegekende %s

en: Back
nl_NL: Terug

en: Back Color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Back to Account
nl_NL: Terug naar Account

en: Back to Add Functionality
nl_NL: Terug naar extensies toevoegen

en: Back to Block Types
nl_NL: Terug naar Blok Formaten

en: Back to Home
nl_NL: Terug naar Home

en: Back to List
nl_NL: Terug naar lijst

en: Back to Message
nl_NL: Terug naar bericht

en: Back to Messages
nl_NL: Terug naar berichten

en: Back to Page Types
nl_NL: Terug naar paginatypes

en: Back to Profile
nl_NL: Terug naar het profiel

en: Back to Sitemap
nl_NL: Terug naar sitemap

en: Back to Stacks
nl_NL: Terug naar Stacks

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Background Color and Image
nl_NL: Achtergrondkleur en -afbeelding

en: Background Image
nl_NL: Achtergrond afbeelding

en: Backup & Restore
nl_NL: Backup & herstellen

en: Backup Database
nl_NL: Databasebackup

en: Backup or restore your website.
nl_NL: Backup en herstellen van uw site.

en: Bad token
nl_NL: Ongeldig token

en: Badge Associated
nl_NL: Badge verbonden

en: Badge Description
nl_NL: Badge-beschrijving

en: Badges are publicly viewable in user profiles, and display pictures and a custom description. Badges can be automatically assigned or given out by administrators.
nl_NL: Badges zijn openbaar zichtbaar in gebruikersprofielen, en afbeeldingen worden weergegeven en een aangepaste beschrijving. Badges kunnen automatisch worden toegewezen of weggegeven door beheerders.

en: Ban IP For
nl_NL: IP buitensluiten gedurende

en: Banned Words
nl_NL: Verboden woorden

en: Banned words detected.
nl_NL: Verboden woorden gedetecteerd.

en: Base Font Size
nl_NL: Basis lettergrootte

en: Basic Details
nl_NL: Basisgegevens

en: Basic Information
nl_NL: Standaard Informatie

en: Basic Properties
nl_NL: Basis Proporties

en: Basic Workflow
nl_NL: Basis Workflow

en: Basic information about your website.
nl_NL: Basis informatie over uw website.

en: Basics
nl_NL: Basisgegevens

en: Before you can delete this page, you must delete all of its child pages.
nl_NL: Voordat u deze pagina verwijderd, moet u eerst alle onderliggende pagina's verwijderen.

en: Beginning Installation
nl_NL: Begin met installeren

en: Beneath Another Page
nl_NL: Onder een andere pagina

en: Beneath a particular page
nl_NL: Onder een bepaalde pagina

en: Beneath another page
nl_NL: Onder een andere pagina

en: Beneath this Page
nl_NL: Onder deze pagina

en: Beneath this page
nl_NL: Onder deze pagina

en: Blacklist: Every area but the selected areas are indexed.
nl_NL: Blacklist: alle gedeeltes worden geïndexeerd met uitzondering van de geselecteerde gedeeltes.

en: Blank
nl_NL: Leeg

en: Blank Page
nl_NL: Lege pagina

en: Bleeding Edge/Developer
nl_NL: Vergevorderde ontwikkelaar

en: Block & Stack Permissions
nl_NL: Blokken- & stapelmachtigingen

en: Block Cache
nl_NL: Blok cache

en: Block Deleted
nl_NL: Blok verwijderd

en: Block ID or Page ID not sent
nl_NL: Blok-ID of pagina-ID niet verzonden

en: Block Name
nl_NL: Block Naam

en: Block Permissions
nl_NL: Blok machtigingen

en: Block Type Refreshed. Any database schema changes have been applied.
nl_NL: Bloktype is vernieuwd. Wijzigingen in het database schema zijn toegepast.

en: Block Types
nl_NL: Blok-formaten

en: Block caching is currently disabled globally. These settings won't take affect until block caching is turned on. You can turn these settings on from the <a href="%s">Cache and Speed Settings</a> page in the Dashboard.
nl_NL: Blok cachen is momenteel globaal uitgeschakeld. Deze instellingen hebben geen effect tot u de blok caching aanzet. U kunt deze instellingen inschakelen via de <a href="%s">Cache en Snelheid instellingen</a> pagina binnen het Dashboard.

en: Block type installed successfully.
nl_NL: Bloktype met succes geïnstalleerd.

en: Block types
nl_NL: Bloktypes

en: Block users at specific IP addresses from logging into your site. Blocked users can still view pages that are visible to guests.
nl_NL: Blokkeer gebruikers op specifieke IP-adressen van in te loggen op uw site. Geblokkeerde gebruikers kunnen nog steeds bekijken pagina's die zichtbaar zijn voor de gasten.

[ctx: BlockTypeSetName]
en: Basic
nl_NL: Basis

[ctx: BlockTypeSetName]
en: Forms
nl_NL: Formulieren

[ctx: BlockTypeSetName]
en: Navigation
nl_NL: Navigatie

en: Blocks
nl_NL: Blokken

en: Blocks arranged successfully.
nl_NL: Blokken gearrangeerd.

en: Blog Entry
nl_NL: Blogbericht

en: Blur
nl_NL: Vervagen

en: Body
nl_NL: Bericht

en: Bold
nl_NL: Vet

en: Bookmark Icons
nl_NL: Favorieten pictogrammen

en: Bookmark icon and mobile home screen icon setup.
nl_NL: Bookmark ikoon en mobiel \"home screen\" ikoon configuratie.

en: Border
nl_NL: Rand

en: Borders
nl_NL: Randen

en: Both Date and Time
nl_NL: Zowel datum als tijd

en: Bottom
nl_NL: Onder

en: Broken package (handle %s).
nl_NL: Afgebroken pakket (handle %s).

en: Browse our marketplace of add-ons to extend your site!
nl_NL: Blader door de marktplaats voor Extensies (uitbreidingen), voor uw website

en: Build simple forms and surveys.
nl_NL: Eenvoudige formulieren en enquêtes maken

en: Built with <a href="http://www.concrete5.org" class="concrete5">concrete5</a> CMS.
nl_NL: Gebouwd met <a href ="http://www.concrete5.org" class ="concrete5">Concrete5</a> CMS.

en: Bulk SEO Updater
nl_NL: SEO Bijwerken

en: Bullets
nl_NL: Opsommingstekens

en: Button Text
nl_NL: Knoptekst

en: By Area of Site (Hierarchy)
nl_NL: Per gedeelte van de website (Hiërarchie)

en: By Page Type
nl_NL: Op paginatype

en: By Parent Page
nl_NL: Op bovenliggende pagina

en: By default, site name is displayed in the browser title bar. It is also the default name for your project on concrete5.org
nl_NL: Sitenaam wordt standaard weergegeven in de titelbalk van de browser. Het is ook de standaardnaam voor uw project op concrete5.org

en: CAPTCHA required
nl_NL: CAPTCHA vereist.

en: CSS and JavaScript Cache
nl_NL: CSS en JavaScript Cache

en: Cache & Speed Settings
nl_NL: Cache- & Snelheidsinstellingen

en: Cache block output even for logged in users.
nl_NL: Cache blok uitvoer zelfs voor ingelogde gebruikers.

en: Cache block output on HTTP POST.
nl_NL: Cache blok uitvoer bij HTTP POST.

en: Cache block output.
nl_NL: Cache blok uitvoer.

en: Cache for how long (in seconds)?
nl_NL: Voor hoe lang cachen (in seconden)?

en: Cache for how long?
nl_NL: Hoe lang in de cache bewaren?

en: Cache settings saved.
nl_NL: Cache instellingen opgeslagen.

en: Cache this page.
nl_NL: Deze pagina in de cache opslaan.

en: Cached files removed.
nl_NL: Bestanden die zijn opgeslagen in de cache zijn verwijderd.

en: Caches the output of customized theme stylesheets for faster loading. Turn off if you are editing LESS files in your theme directly.
nl_NL: Buffert de uitvoer van aangepaste theme stylesheets voor sneller laden. Zet uit als u LESS bestanden direct in uw thema bewerkt.

en: Caching
nl_NL: In cache plaatsen

en: Can't Install!
nl_NL: Kan niet installeren!

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: Cannot open file %s
nl_NL: Kan het bestand %s niet openen

en: Cannot retrieve data from the concrete5 marketplace.
nl_NL: Kan geen data ontvangen van de concrete5 marktplaats.

en: Canonical URL
nl_NL: Basis URL

en: Captcha Settings
nl_NL: Captcha-instellingen

en: Captcha Setup
nl_NL: Captcha instellen

en: Captcha libraries
nl_NL: Captcha-bibliotheken

en: Captcha settings saved.
nl_NL: Captcha-instellingen opgeslagen.

en: Careers
nl_NL: Carrière

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Categorize file attributes into sets to give greater organizational context to editors and enhance ease of use.
nl_NL: Categoriseer bestandsattributen in verzamelingen voor een beter overzicht en gebruiksgemak.

en: Category Name
nl_NL: Categorienaam

en: Center
nl_NL: Gecentreerd

en: Center text
nl_NL: Tekst centreren

en: Change
nl_NL: Wijzigen

en: Change Font Family
nl_NL: Lettertypefamilie wijzigen

en: Change Font Size
nl_NL: Lettergrootte wijzigen

en: Change Inheritance
nl_NL: Wijzig Overerving

en: Change Page Order
nl_NL: Verander paginavolgorde

en: Change Password
nl_NL: Wachtwoord Wijzigen

en: Change Permissions
nl_NL: Wijzig machtigingen

en: Change Settings
nl_NL: Wijzig instellingen

en: Change login behaviors and setup public profiles.
nl_NL: Verander inloggedrag en configureer publieke profielen.

en: Change password and sign in
nl_NL: Wachtwoord wijzigen en aanmelden

en: Change the picture attached to my posts.
nl_NL: Verander de afbeelding bij mijn berichten.

en: Changing this setting will affect this page immediately. Are you sure?
nl_NL: Het wijzigen van deze instelling heeft direct invloed op deze pagina. Weet u het zeker?

en: Channel
nl_NL: Kanaal

en: Check Automated Groups
nl_NL: Geautomatiseerde groepen nakijken

en: Check For Updates
nl_NL: Op updates controleren.

en: Check Group
nl_NL: Groep nakijken

en: Check Page Permissions
nl_NL: Machtigingen voor pagina controleren

en: Check out this article on %s:
    
    %s
    %s
nl_NL: Bekijk dit artikel op %s:
    
    %s
    %s

en: Check the box labeled "Allow this application to be used to Sign in with Twitter".
nl_NL: Vink het vakje aan met het label "Sta deze applicatie toe om aan te melden via Twitter".

en: Checkbox List
nl_NL: Meerkeuzevak

en: Checkbox Options
nl_NL: Selectievak Opties

en: Checking for updates.
nl_NL: Op updates controleren.

en: Choose
nl_NL: Kiezen

en: Choose Badge Image
nl_NL: Badge beeld kiezen

en: Choose Columns
nl_NL: Kies kolommen

en: Choose Country
nl_NL: Kies land

en: Choose Field
nl_NL: Kies veld

en: Choose File
nl_NL: Kies Bestand

en: Choose File Storage Location
nl_NL: Kies opslaglocatie voor bestanden

en: Choose Font
nl_NL: Kies lettertype

en: Choose Groups to Move
nl_NL: Kies groepen te verplaatsen

en: Choose Icon
nl_NL: Pictogram kiezen

en: Choose Image
nl_NL: Kies een afbeelding

en: Choose Image On-State
nl_NL: Kies Afbeelding (muis over)

en: Choose Language
nl_NL: Kies een taal

en: Choose Location
nl_NL: Kies locatie

en: Choose New File
nl_NL: Kies nieuw bestand

en: Choose New Page Parent
nl_NL: Kies nieuwe hoofdpagina

en: Choose New Parent Location
nl_NL: Kies nieuwe bovenliggende locatie

en: Choose Page
nl_NL: Pagina kiezen

en: Choose Page:
nl_NL: Kies Pagina

en: Choose Sharing Service
nl_NL: Kies een Sharing Service

en: Choose Social Links to Show
nl_NL: Kies te tonen Social Media Links

en: Choose Source
nl_NL: Kies Bron

en: Choose State/Province
nl_NL: Kies Staat/Provincie

en: Choose Targets
nl_NL: Kies doelen

en: Choose Type
nl_NL: Kies Type

en: Choose User
nl_NL: Kies Gebruiker

en: Choose Users
nl_NL: Kies gebruikers

en: Choose Video File
nl_NL: Selecteer videobestand

en: Choose Video Placeholder Image (Optional)
nl_NL: Kies een beeld voor video plaatsaanduiding (optioneel)

en: Choose WebM Video File
nl_NL: Selecteer WebM videobestand

en: Choose a Page
nl_NL: Kies een pagina

en: Choose a Parent Page
nl_NL: Kies een bovenliggende pagina

en: Choose a Service
nl_NL: Kies een Service

en: Choose a file from the File Manager and the File block will create a hyperlink to it using the link text you specify.
nl_NL: Kies een bestand uit de Bestand Beheerder deze zal een hyperlink invoegen met de linktekst die u opgeeft.

en: Choose a new parent page from the sitemap.
nl_NL: Kies een nieuwe bovenliggende pagina uit de sitemap.

en: Choose from all pages when publishing.
nl_NL: Kies uit alle pagina's bij publicatie.

en: Choose from pages of a certain type when publishing.
nl_NL: Kies uit pagina's van een bepaald formaat voor publicatie.

en: Choose topics attribute.
nl_NL: Kies onderwerp attribuut.

en: Choose which attribute types are available for different items.
nl_NL: Kies welke attribuut types er berschikbaar zijn voor verschillende items.

en: Choose which pages below this particular block should appear on. Any previously selected blocks may also be removed using the checkbox. Click the checkbox in the header to select/deselect all pages.
nl_NL: Kies welke pagina's onder dit blok aan moeten staan. Blokken die hiervoor zijn geselecteerd kunnen ook verwijderd worden middels de checkbox. Klik de checkbox in de kop om alle pagina's te selecteren/deselecteren.

en: Choose which users and groups may edit your site. Note: These settings can be overridden on specific pages.
nl_NL: Kies welke gebruikers en groepen de website mogen wijzigen. Opgelet: Deze instellingen kunnen worden overschreven op specifieke pagina's.

en: Chronological
nl_NL: Chronologisch

en: City
nl_NL: Stad

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Clear Cache
nl_NL: Cache legen

en: Clear Color Selection
nl_NL: Wis kleurselectie

en: Clear Global Area
nl_NL: Wis Globale gebied

en: Clear Log
nl_NL: Logboek Legen

en: Clear Query Log on Reload
nl_NL: Wis query log bij verversen

en: Clear Search Index
nl_NL: Zoekindex legen

en: Clear Styles
nl_NL: Wis stijlen

en: Clear all
nl_NL: Alles wissen

en: Clear this Site?
nl_NL: Wis deze site?

en: Click and drag to change column order.
nl_NL: Klik en sleep om de kolom volgorde te wijzigen.

en: Click and drag to reorder the files in this set. New files added to this set will automatically be appended to the end.
nl_NL: Klik en sleep om de bestanden in deze verzameling opnieuw te ordenen. Nieuwe bestanden die worden toegevoegd aan de verzameling worden automatisch aan het einde geplaatst.

en: Click for history.
nl_NL: Klik voor de geschiedenis.

en: Click here to log in
nl_NL: Klik hier om in te loggen

en: Click the Install button next to the package name.
nl_NL: Klik op de knop "Installeren" naast de naam van de extensie.

en: Clipboard
nl_NL: Klembord

en: Clone Category
nl_NL: Categorie klonen

en: Clone Topic
nl_NL: Onderwerp klonen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Code for your .htaccess file
nl_NL: Code voor uw .htaccess bestand

en: Collapse
nl_NL: Samenvouwen

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Column %s
nl_NL: Kolom %s

en: Column Order
nl_NL: Kolom Volgorde

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Columns:
nl_NL: Kolommen:

en: Coming Back Soon
nl_NL: Snel terug

en: Coming soon.
nl_NL: Snel terug

en: Comments
nl_NL: Reacties

en: Commonly Used
nl_NL: Gewoonlijk gebruikt

en: Community Authentication Configuration
nl_NL: Gemeenschap authenticatie configuratie

en: Community Point Action Deleted
nl_NL: Community Point actie verwijderd

en: Community Point Action Saved
nl_NL: Community Point actie bewaard

en: Community Points
nl_NL: Gemeenschapspunten

en: Company
nl_NL: Bedrijf

en: Company URL
nl_NL: Bedrijfs URL

en: Compare
nl_NL: Vergelijk

en: Compare Versions
nl_NL: Vergelijk Versies

en: Complete required fields *
nl_NL: De velden gemarkeerd met  * zijn verplicht

en: Completion
nl_NL: Voltooiing

en: Compose Form
nl_NL: Composer formulier

en: Composer Content Order
nl_NL: Composer Inhoud Volgorde

en: Composer Control
nl_NL: Composer controle

en: Composer Publishing Settings
nl_NL: Composer Publicatie Instellingen

en: Composer Settings
nl_NL: Composer Instellingen

en: Composer lets you create and publish pages (such as blog posts) directly from your Dashboard. At least one Page Type must be enabled for use Composer, and at least one block needs to be included in Composer via Page Type Defaults.
nl_NL: Met Composer kunt u pagina's aanmaken en publiceren (zoals blog posts) direct vanaf uw dashboard. Kies tenminste 1 Pagina type voor gebruik met Composer, en tenminste 1 blok moet worden ingesteld voor bewerken met  Composer via Pagina type Standaard instellingen.

en: Compress LESS Output.
nl_NL: Comprimeer LESS uitvoer.

en: Configuration:
nl_NL: Configuratie:

en: Configuring site.
nl_NL: Website configureren.

en: Confirm
nl_NL: Bevestigen

en: Confirm Change
nl_NL: Wijziging bevestigen

en: Confirm Delete
nl_NL: Bevestig Verwijderen

en: Confirm New Password
nl_NL: Bevestig het nieuwe Wachtwoord

en: Confirm Password
nl_NL: Bevestig Wachtwoord

en: Congratulations. concrete5 has been installed. You have been logged in as <b>%s</b> with the password you chose. If you wish to change this password, you may do so from the users area of the dashboard.
nl_NL: Gefeliciteerd. concrete5 is geïnstalleerd . U bent aangemeld als <b>%s</b> met het door u ingevulde wachtwoord. Als u dit wachtwoord wilt wijzigen, kunt u dit doen in de gebruikers instellingen in het dashboard.

en: Connect
nl_NL: Verbinding maken met

en: Connect to Community
nl_NL: Verbind met de gemeenschap

en: Connect to the Community
nl_NL: Verbinden met de community

en: Connect to the concrete5 community.
nl_NL: Verbinden met de concrete5 community.

en: Connection Method
nl_NL: Verbindingsmethode

en: Constrain Image Size
nl_NL: Afbeeldingsgrootte beperken

en: Consumer Key (API Key)
nl_NL: Klant sleutel (API Sleutel)

en: Consumer Secret (API Secret)
nl_NL: Klant geheim (API Geheim)

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Content Sections
nl_NL: Pagina-secties met taalinstellingen

en: Content disabled in edit mode.
nl_NL: Inhoud uitgeschakeld in bewerk modus.

en: Content included in "Keyword Search".
nl_NL: Inhoud opgenomen in "Zoeken op trefwoord".

en: Content included in file search index.
nl_NL: Inhoud is beschikbaar in zoekindex van bestanden.

en: Content included in sitewide page search index.
nl_NL: Inhoud opgenomen in sitewide pagina zoekindex.

en: Content included in user keyword search.
nl_NL: Inhoud beschikbaar in gebruikers trefwoord zoeken.

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: Continue to Installation
nl_NL: Doorgaan naar installatie

en: Continue to your site
nl_NL: Ga verder naar uw website.

en: Control
nl_NL: Controle

en: Control basic, general parameters for viewing and editing your site. Viewing Permissions makes your site's pages accessible to all users, registered-users-only or administrators-only. Edit Access controls which groups can edit pages, when logged in. For more granular control, set permissions on pages individually from Page Properties, or enable Advanced Permissions for even more granular control.
nl_NL: Controle basis, algemene parameters voor het bekijken en bewerken van uw website. Bekijk machtigingen maakt uw website pagina's toegankelijk voor alle gebruikers, alleen-geregistreerde-gebruikers of alleen-beheerders. Bewerk Toegang  controleerd welke groepen pagina's kunnen bewerken, als u ingelogd bent.  Voor meer granulaire controle, individueel instellen van machtigingen op de pagina's via de  Pagina Eigenschappen, of schakel Geavanceerde Permissies in, voor nog meer granulaire controle.

en: Control how users interact with your site's File Manager, allowing or disallowing actions like search, upload, replace and more.
nl_NL: Bepaal hoe gebruikers omgaan met de Bestands beheerder van uw website,  het al dan niet toestaan van ​​acties zoals zoeken, uploaden, vervangen en nog veel meer.

en: Control how your site send and processes mail.
nl_NL: Beheer hoe uw site e-mail verwerkt en verstuurt.

en: Control the options available for Public Registration.
nl_NL: Bewerk de opties die beschikbaar zijn voor publieke registratie.

en: Control the types of information that can be saved about each page in your site.
nl_NL: Controle van de soorten informatie die kan worden opgeslagen over elke pagina in uw site

en: Control users' ability to do perform specific tasks, such as install packages, alter permissions, etc.
nl_NL: Bepaald de mogelijkheid van gebruikers om specifieke taken uit te voeren, zoals extensies installeren, machtigingen wijzigigen, etc.

en: Control which set of tools the content-editor toolbar includes (e.g., Simple, Advanced, Office), and the toolbar's spatial dimensions.
nl_NL: Bepaal welke gereedschappen de inhoud-editor werkbalk bevat (bijvoorbeeld, Simple, Geavanceerd, Office), en de werkbalk ruimtelijke dimensies.

en: Control who can add blocks and stacks on your site.
nl_NL: Machtigingen voor het toevoegen van blokken en stapels.

en: Control who sees and edits your site.
nl_NL: Bepaal wie uw site kan bekijken en wijzigen.

en: Conversation
nl_NL: Gesprek

en: Conversation Message
nl_NL: Gespreksbericht

en: Conversation Permissions
nl_NL: Gespreksmachtigingen

[ctx: ConversationEditorName]
en: Plain Text
nl_NL: Tekst zonder Opmaak

[ctx: ConversationRatingTypeName]
en: Down Vote
nl_NL: Negatieve stem

[ctx: ConversationRatingTypeName]
en: Up Vote
nl_NL: Positieve stem

en: Conversations
nl_NL: Gesprekken

en: Conversations Settings
nl_NL: Instellingen voor gesprekken

en: Convert image to grayscale
nl_NL: Afbeelding naar grijswaarden converteren

en: Cookies Enabled
nl_NL: JavaScript Beschikbaar

en: Cookies must be enabled in your browser to install concrete5.
nl_NL: Cookies moeten aanstaan in uw browser om Concrete5 te installeren.

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy File
nl_NL: Bestand kopiëren

en: Copy From
nl_NL: Kopiëren

en: Copy Locale Tree
nl_NL: Pagina's van een taalinstelling kopieren

en: Copy Progress
nl_NL: Kopieer voortgang

en: Copy Tree
nl_NL: Kopieer pagina's

en: Copy all pages from a locale to another section. This will only copy pages that have not been associated. It will not replace or remove any pages from the destination section.
nl_NL: Kopieer all pagina's van een taalinstelling naar een andere. Pagina's die al eerder werden gekopieerd worden niet meegenomen. Bestaande pagina's in de doeltaal worden niet verplaatst of verwijderd.

en: Copy of Version: %s
nl_NL: Kopie van versie: %s

en: Copy page + children.
nl_NL: Kopieer deze pagina + onderliggende pagina's.

en: Copy page.
nl_NL: Kopieer deze pagina.

en: Copy to Clipboard
nl_NL: Kopiëren naar Klembord

en: Could not determine the name of the file at %s
nl_NL: Kan de naam van het bestand niet bepalen op %s

en: Could not open with ZipArchive::CREATE
nl_NL: Kon niet geopend worden met ZipArchive::CREATE

en: Could not transfer to temp directory - file not found.
nl_NL: Kan niet verplaatsen naar tijdelijke map - bestand niet gevonden.

en: Country
nl_NL: Land

en: Create Conversation using Page Type
nl_NL: Gesprek aanmaken met gebruik van paginatype

en: Create Page
nl_NL: Maak pagina

en: Create a backup of your site's database. This feature works best on small sites. For larger sites, we recommend using a database utility like phpMyAdmin or exporting a database dump via command-line MySQL.
nl_NL: Maakt een backup van uw website database. Deze functie werkt het beste op kleinere websites. Voor grotere sites raden we aan een database-programma als phpMyAdmin te gebruiken of het exporteren van een database dump via command-line MySQL.

en: Create a block to allow users to search the content of your concrete5 site. Choose title, button text, and where concrete5 should search. To submit the form to another page, choose another page from the Sitemap. Place a second Search block on this page and the results will appear here.
nl_NL: Maak een blok om gebruikers in staat te stellen om de inhoud van uw Concrete5 website te doorzoeken. Kies titel, knop tekst, en waar Concrete5 moet zoeken. Om het formulier naar een andere pagina te sturen, kiest u een andere pagina van de Sitemap. Plaats een tweede zoekblok op deze pagina en de resultaten worden hier weergegeven.

en: Create a navigational menu that reflects the structure of your Sitemap. First, choose the order in which pages appear. Viewing Permissions checks a user's permissions before rendering the link for each page. Display Pages selects the level of the Sitemap where you'd like the menu to begin. Options for displaying sub-pages for each item are also available.
nl_NL: Maak een navigatie-menu dat de structuur van uw sitemap weerspiegelt. Ten eerste, kies de volgorde waarin de pagina's worden weergegeven. Bekijk Rechten, controleert of een gebruiker voldoende machtigingen heeft voordat de link voor de pagina wordt aangemaakt. Toon Pagina's, selecteert het niveau van de sitemap waar de link in het menu verschijnt. Voor de weergave van subpagina's zijn  beschikbaar voor elk onderdeel.

en: Create a new group to organize and classify users. Choose an expiration date to remove users automatically.
nl_NL: Maak een nieuwe groep te organiseren en classificeren gebruikers. Kies een vervaldatum voor het automatisch verwijderen van gebruikers.

en: Create a tag cloud that displays all the "Tag" custom attributes set on the current page, or on all pages throughout your site. Enter values into the "Tags" field to automatically add tags to the current page. Link the tags to a specific page by clicking the Advanced tab and using the page picker to select a page.
nl_NL: Maak een tag cloud, dat alle "Tag" aangepaste attributen toont ingesteld op de huidige pagina of op alle pagina's op uw site. Voer waarden in de "Tags"-veld om automatisch labels toe te voegen aan de huidige pagina. Link de tags naar een specifieke pagina door te klikken op het tabblad Geavanceerd en het gebruik van de pagina selecteert u een pagina te selecteren.

en: Create an alternate file-storage location (in addition to the standard file location) where you'll have the option of putting files after uploading them to the File Manager.
nl_NL: Maak een alternatieve bestand-opslaglocatie aan (aanvullend op de standaard opslaglocatie) zodat het mogelijkheid is om bestanden te uploaden met bestandsbeheer.

en: Create new Backup
nl_NL: Maak een nieuwe backup

en: Create page template.
nl_NL: Paginasjabloon aanmaken.

en: Create pages using
nl_NL: Pagina's met behulp van maken

en: Create the parent page first.
nl_NL: Maak eerst de bovenliggende pagina.

en: Created By
nl_NL: Aangemaakt door

en: Created Time
nl_NL: Tijd

en: Creates a full website with the Elemental theme, including a home page, multiple page types, portfolio, contact forms, blogs and more..
nl_NL: Hiermee maakt u een volledige website met het Elemental thema, inclusief een introductiepagina, meerdere paginatypes, potfolio, contactformulieren, blogs en meer...

en: Creates an empty site using the unstyled Elemental theme.
nl_NL: Hiermee maakt u een lege site met het Elemental thema.

en: Creates navigation trees and sitemaps.
nl_NL: Creëert navigatiestructuur en sitemaps.

en: Creating database tables.
nl_NL: Database tabellen aanmaken.

en: Creating home page.
nl_NL: Home pagina aanmaken.

en: Creator
nl_NL: Auteur

en: Crop Image
nl_NL: Afbeelding uitsnijden

en: Curabitur sagittis elementum felis at sodales. Nullam fermentum at urna quis accumsan. Nam bibendum leo nisi, lacinia molestie arcu consequat quis. Morbi at suscipit risus. Sed consequat eleifend metus, vitae malesuada eros elementum sed. Fusce risus felis, viverra et dignissim at, lobortis non est. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam sit amet consectetur lacus.
nl_NL: Curabitur sagittis elementum felis op sodales. Nullam fermentum op quis urna accumsan. Nam bibendum leo nisi, lacinia molestie arcu consequat quis. Inwonersmorbi op suscipit risus. Sed consequat eleifend metus, vitae malesuada eros elementum sed. Fusce risus felis, viverra et dignissim op, lobortis non est. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam zit amet consectetur lacus.

en: Current Canonical URL
nl_NL: Huidige canonieke URL

en: Current Image
nl_NL: Huidige afbeelding

en: Current Permission Set
nl_NL: Huidige machtigingenset

en: Current Status
nl_NL: Bestellings Status

en: Current Version
nl_NL: Huidige Versie

en: Currently Installed
nl_NL: Momenteel geïnstalleerd

en: Currently Running %s
nl_NL: Momenteel onder Uitvoering (Sinds %s)

en: Currently Viewing
nl_NL: Momenteel aan het bekijken

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom Attribute Types
nl_NL: Aangepaste Attribuut Formaten

en: Custom Attributes
nl_NL: Aangepaste attributen

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Custom CSS Classes, Block Name, Custom Templates and Reset Styles
nl_NL: Aangepaste CSS Classes, Blocknaam, Aangepaste Templates en Reset Stylen

en: Custom Class
nl_NL: Aangepaste stijl

en: Custom Label
nl_NL: Aangepast label

en: Custom Options saved.
nl_NL: Aangepaste Opties zijn opgeslagen.

en: Custom Styles
nl_NL: Aangepaste stijl

en: Custom Template
nl_NL: Aangepast thema

en: Custom Title
nl_NL: Aangepaste titel

en: Custom Title Text
nl_NL: Aangepaste titeltekst

en: Custom date format
nl_NL: Aangepast datumformaat

en: Custom date/time format
nl_NL: Aangepast datum/tijd formaat

en: Custom design reset.
nl_NL: Reset aangepast ontwerp.

en: Custom page
nl_NL: Aangepaste pagina

en: Custom page class file.
nl_NL: Aangepaste pagina klassebestand.

en: Customize
nl_NL: Aanpassen

en: Customize Dashboard Home
nl_NL: Dashboard Home Aanpassen

en: Customize Results
nl_NL: Zoekvoorkeuren

en: Customize Search
nl_NL: Zoeken aanpassen

en: Customize Theme
nl_NL: Thema Aanpassen

en: Dashboard Featured Add-On
nl_NL: Dashboard Aanbevolen Extensie

en: Dashboard Featured Theme
nl_NL: Dashboard Aanbevolen Thema

en: Dashboard File Manager
nl_NL: Dashboard Bestandsbeheer

en: Dashboard Full
nl_NL: Volledig Dashboard

en: Dashboard Header + Four Column
nl_NL: Dashboard Header + Vier kolommen

en: Dashboard Newsflow Latest
nl_NL: Dashboard Laatste Nieuws

en: Dashboard Panel
nl_NL: Dashboard Paneel

en: Dashboard Primary + Five
nl_NL: Dashboard Primair + Five

en: Dashboard Site Activity
nl_NL: Dashboard Website Activiteiten

en: Dashboard – Change Site-wide Settings
nl_NL: Dashboard - Wijzig algemene instellingen

en: Dashed
nl_NL: Onderbroken

en: Data Sources
nl_NL: Gegevensbronnen

en: Database Information
nl_NL: Database Informatie

en: Database Name
nl_NL: Database Naam

en: Database Query Log
nl_NL: Database query log

en: Database query log cleared.
nl_NL: Database query log geleegd.

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date / time
nl_NL: Datum / Tijd

en: Date Added
nl_NL: Datum toegevoegd

en: Date Assigned
nl_NL: Datum toegewezen

en: Date Created
nl_NL: Datum Aangemaakt

en: Date Field
nl_NL: Datum Veld

en: Date Format
nl_NL: Datum Formaat

en: Date Modified
nl_NL: Datum Aangepast

en: Date Navigation
nl_NL: Datum Navigatie

en: Date Only
nl_NL: Alleen de datum

en: Date/Time
nl_NL: Datum/Tijd

en: Date/Time Options
nl_NL: Datum/Tijd Opties

en: DateTime Field
nl_NL: DatumTijd Veld

en: Day of Month
nl_NL: afgelopen maand

en: Day of Week
nl_NL: afgelopen week

en: Days
nl_NL: Dagen

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveer

en: Deactivate User
nl_NL: Gebruiker Deactiveren

en: Deactivate Users
nl_NL: Gedeactiveerde gebruikers

en: Deactivate the user account
nl_NL: Deactiveer het gebruikersprofiel

en: Dear %s,
    
    %s
    
    You can review, approve or deny all pending actions from here:
    
    %s
nl_NL: Beste%s, %s U kunt beoordelingen goedkeuren of weiger alle lopende acties vanaf hier: %s

en: Dear %s,
    
    You've just won the %s badge!
    
    View your profile here:
    %s
nl_NL: Geachte %s,
    
    U heeft zojuist de badge: %s gewonnen!
    
    Bekijk uw profiel hier:
    %s

en: Debug Settings
nl_NL: Foutopsporings-instelingen

en: Debug configuration saved.
nl_NL: De foutopsporing configuratie is opgeslagen.

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default - %s minutes
nl_NL: Standaard - %s minuten

en: Default Column
nl_NL: Standaardkolom

en: Default Country
nl_NL: Standaard Land

en: Default Language
nl_NL: Standaard Taal

en: Default Locale
nl_NL: Standaard taalinstelling

en: Default PHP Mail Function
nl_NL: Standaard PHP Mail Functie

en: Default Page Template
nl_NL: Standaard paginasjabloon

en: Default Points
nl_NL: Standaard punten

en: Default Section settings updated.
nl_NL: Standaard sectie-instellingen bijgewerkt.

en: Default Value
nl_NL: Standaardwaarde

[ctx: Default locale]
en: ** Default
nl_NL: ** Standaard

en: Default template.
nl_NL: Standaard template.

en: Default value. Click to edit.
nl_NL: Standaard waarde. Klik om te wijzigen.

en: Defaults and Output
nl_NL: Standaardwaarden en Output

en: Defaults updated.
nl_NL: Standaardinstellingen bijgewerkt.

en: Define where this page lives on your website. View and delegate what other pages are redirecting to this page.
nl_NL: Definiëren waar deze pagina woont op uw website. Bekijken en welke andere overdragen pagina's worden omgeleid naar deze pagina.

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Attachment
nl_NL: Bijlage verwijderen

en: Delete Attribute
nl_NL: Attribuut Verwijderen

en: Delete Backup
nl_NL: Backup  verwijderen

en: Delete Category
nl_NL: Categorie verwijderen

en: Delete Column
nl_NL: Kolom verwijderen

en: Delete Control
nl_NL: Besturingselement verwijderen

en: Delete Control Set
nl_NL: Control Set verwijderen

en: Delete Entry
nl_NL: Item verwijderen

en: Delete Feed
nl_NL: Verwijder Feed

en: Delete Forever
nl_NL: Definitief Verwijderen

en: Delete Group Set
nl_NL: Verwijder groepsverzameling.

en: Delete Head
nl_NL: Hoofd verwijderen

en: Delete Item
nl_NL: Item verwijderen

en: Delete Job Set
nl_NL: Verwijder takenreeks

en: Delete Layout
nl_NL: Layout verwijderen

en: Delete Link
nl_NL: Verwijder link

en: Delete Location
nl_NL: Locatie verwijderen

en: Delete Message
nl_NL: Bericht verwijderen

en: Delete Page
nl_NL: Verwijder pagina

en: Delete Page Type
nl_NL: Paginatype verwijderen

en: Delete Pages
nl_NL: Verwijder pagina's

en: Delete Row
nl_NL: Rij verwijderen

en: Delete Set
nl_NL: Verzameling verwijderen

en: Delete Social Link
nl_NL: Verwijder Social Media Link

en: Delete Stack
nl_NL: Stapel Verwijderen

en: Delete Submissions
nl_NL: Berichten Verwijderen

en: Delete Table
nl_NL: Tabel verwijderen

en: Delete Template
nl_NL: Sjabloon verwijderen

en: Delete Tile
nl_NL: Verwijderen van Tegel

en: Delete Topic
nl_NL: Verwijder onderwerp

en: Delete Topic Tree
nl_NL: Onderwerp boom verwijderen

en: Delete Type
nl_NL: Verwijder Type

en: Delete Workflow
nl_NL: Workflow verwijderen

en: Delete request saved. You must complete the delete workflow before this stack can be deleted.
nl_NL: Verzoek tot verwijderen opgeslagen. U dient de verwijder workflow af te ronden voordat deze stapel verwijderd kan worden.

en: Delete request saved. You must complete the workflow before the page is fully removed.
nl_NL: Verwijder verzoek opgeslagen. U moet de workflow voltooien  voordat de pagina volledig wordt verwijderd.

en: Delete this control? This cannot be undone.
nl_NL: Dit besturingselement verwijderen? Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Delete this form layout set? This cannot be undone.
nl_NL: Deze formulier lay-out set verwijderen? Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Delete this message?
nl_NL: Dit bericht verwijderen?

en: Delete this page type? This cannot be undone.
nl_NL: Dit paginatype verwijderen? Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Delete this storage location? All files using it will have their storage location reset to the default.
nl_NL: Deze opslaglocatie verwijderen? Van alle bestanden die deze locatie gebruiken wordt de locatie omgezet naar de standaard locatie.

en: Delete this thumbnail type?
nl_NL: Verwijder dit miniatuur type?

en: Deleted
nl_NL: Verwijderd

en: Deleted User
nl_NL: Verwijderde gebruikers

en: Deleted pages are moved to the trash can in the sitemap.
nl_NL: Verwijderde pagina's worden verplaats naar de prullenbak in de sitemap.

[ctx: Deleted user]
en: Deleted (id: %s)
nl_NL: Verwijderd (id: %s)

en: Deleting a preset will not affect any layouts that have used that preset in the past.
nl_NL: Een voorinstelling verwijderen zal geen invloed hebben op alle layouts die deze voorinstelling in het verleden hebben gebruikt.

en: Denied by %s
nl_NL: Geweigerd door %s

en: Descending
nl_NL: Aflopend

en: Description
nl_NL: Omschrijving

[ctx: Description of a set]
en: Set Description
nl_NL: Omschrijving invoeren

en: Design
nl_NL: Ontwerp

en: Design &amp; Custom Template
nl_NL: Ontwerp &amp; aangepast sjabloon

en: Design updated.
nl_NL: Ontwerp bijgewerkt.

[ctx: Destination]
en: To
nl_NL: Naar

en: Determine where users should be redirected to after they login.
nl_NL: Bepaal waar gebruikers na het inloggen naar moeten worden doorgestuurd.

en: Direction
nl_NL: Richting

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Disable to show a generic error message
nl_NL: Zet uit om een generieke foutmelding te tonen

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disallow posts that include banned words?
nl_NL: Berichten niet toestaan die verboden woorden omvatten?

en: Discard Changes
nl_NL: Wijzigingen Negeren

en: Discard Draft
nl_NL: Pagina-ontwerp verwijderen

en: Discussion
nl_NL: Discussie

en: Display
nl_NL: Weergeven

en: Display Errors
nl_NL: Toon foutmeldingen

en: Display Featured Only?
nl_NL: Alleen aanbevolen tonen?

en: Display Mode
nl_NL: Weergavemodus

en: Display Name
nl_NL: Weergavenaam

en: Display Order
nl_NL: Volgorde Weergave

en: Display Order Reset.
nl_NL: Toon volgorde Reset.

en: Display Ordering Option in Page
nl_NL: Toon volgorde optie in pagina

en: Display Page Aliases?
nl_NL: Toon pagina aliassen?

en: Display Posting Form
nl_NL: Toon Berichtformulier

en: Display Thumbnail Image
nl_NL: Thumbnail Afbeelding tonen

en: Display Truncated Description
nl_NL: Afgeknotte beschrijving weergeven

en: Display a List of Tags From
nl_NL: Toon een lijst labels van

en: Display a custom amount.
nl_NL: Een aangepaste hoeveelheid weergeven.

en: Display a list of pages created during a certain month, or months. Pages will be sorted by month.
nl_NL: Toon een lijst van pagina's aangemaakt gedurende bepaalde maand of maanden. De pagina's worden gesorteerd op maand.

en: Display a list of pages that use a certain page type. Return pages that exist throughout your site, or under only one specific section.
nl_NL: Toon een lijst van pagina's die een bepaalde pagina type gebruiken. Toont pagina's die bestaan binnen uw website, of alleen onder een specifieke  sectie.

en: Display all.
nl_NL: Alles weergeven.

en: Display breadcrumb trail.
nl_NL: Breadcrumbs weergeven.

en: Display information about your concrete5 site's users, on a public page.
nl_NL: Geeft informatie over gebruikers an uw concrete5 website, op een openbare pagina.

en: Display links that may require login.
nl_NL: Toon links waarvoor inloggen vereist kan zijn.

en: Display order saved.
nl_NL: Weergave volgorde opgeslagen.

en: Display page aliases.
nl_NL: Pagina aliassen weergeven.

en: Display pagination interface if more items are available than are displayed.
nl_NL: Paginering weergeven indien er meer items beschikbaar zijn dan weergegeven.

en: Display property with formatting
nl_NL: Eigenschap met opmaak weergeven

en: Display sub pages to current +1.
nl_NL: Subpagina's naar huidige +1 weergeven.

en: Display sub pages to current.
nl_NL: Subpagina's naar huidige weergeven.

en: Display your images and captions in an attractive slideshow format.
nl_NL: Weergave van uw afbeeldingen en bijschriften in een aantrekkelijke slideshow formaat.

en: Displayed in Public Profile.
nl_NL: Weergegeven in Openbaar Profiel.

en: Displayed on Member List.
nl_NL: Weergegeven in Gebruikerslijst.

en: Displays a Page's Title
nl_NL: De titel van een pagina wordt weergegeven

en: Displays a list of months to filter a page list by.
nl_NL: Toont een lijst van maanden om paginalijst op te filteren.

en: Displays a list of your site's topics, allowing you to click on them to filter a page list.
nl_NL: Geeft een lijst van onderwerpen in uw site, zodat u te klikken op hen om te een Paginalijst filteren.

en: Displays a quote or paragraph next to biographical information and a person's picture.
nl_NL: Toont een quote of een paragraaf tekst naast de biografische informatie en portretfoto

en: Displays a summary of website activity.
nl_NL: Toont een samenvatting van website activiteiten.

en: Displays an icon, a title, and a short paragraph description.
nl_NL: Een pictogram, een titel en een korte paragraaf beschrijving weergegeven.

en: Displays conversations on a page.
nl_NL: Toont gesprekken op een pagina.

en: Displays pages and data in list or grids.
nl_NL: Het weergeven van pagina's en gegevens in lijst of rasters.

en: Displays the value of a page attribute for the current page.
nl_NL: De waarde van het kenmerk van een pagina voor de huidige pagina weergegeven.

en: Displays update and welcome back information on your dashboard.
nl_NL: Toont wijzigingen en welkom terug informatie op het dashboard.

en: Do not cache this page.
nl_NL: Deze pagina niet in de cache opslaan.

en: Do this:
nl_NL: Doe dit:

en: Do you want to delete this block?
nl_NL: Wilt u dit vak verwijderen?

en: Do you want to delete this block? This item is an original. If you delete it, you will delete all blocks aliased to it
nl_NL: Wilt u dit blok verwijderen? Dit is het basisblok. Alle blokken die dit blok als alias hebben, worden hiermee ook verwijderd.

en: Do you want to delete this layout? This will remove all blocks inside it.
nl_NL: Wilt u deze lay-out verwijderen? Hiermee verwijdert u alle blokken erin.

en: Domain Blacklist regex
nl_NL: Domein Blacklist regex

en: Domain Filtering
nl_NL: Domeinfiltering

en: Domain Whitelist regex
nl_NL: Domein whitelist regex

en: Done
nl_NL: Gedaan

en: Donec blandit lectus nec neque ullamcorper rhoncus. Sed adipiscing tempus sem eu molestie. Aenean laoreet pretium ante vitae ultrices. Aenean eu gravida magna, vel aliquet magna. In auctor convallis gravida. Phasellus est erat.
nl_NL: Dit is een faketekst. Alles wat hier staat is slechts om een indruk te geven van het grafische effect van tekst op deze plek. Wat u hier leest is een voorbeeldtekst. Deze wordt later vervangen door de uiteindelijke tekst.

en: Dotted
nl_NL: Gestippeld

en: Double
nl_NL: Dubbel

en: Download File
nl_NL: Bestand Downloaden

en: Download Time
nl_NL: Download tijd

en: Download add-ons from concrete5.org.
nl_NL: Download extensies van concrete5.org

en: Download and Install
nl_NL: Download en installeer

en: Download the latest version of concrete5 and upgrade your site.
nl_NL: Download de laatste versie van concrete5 en upgrade uw website.

en: Download the package from <a href="%s">here</a>.
nl_NL: Download de extensie van <a href="%s">hier</a>.

en: Download themes from concrete5.org.
nl_NL: Download thema's van concrete5.org.

en: Downloaded On
nl_NL: Gedownload Op

en: Downloading zipped files from the file manager, remote updating and marketplace integration requires the Zip extension.
nl_NL: Downloaden van ingepakte bestanden uit bestandsbeheer, op afstand bijwerken en marktplaatsintegratie vereisen de Zip extensie.

en: Drafts
nl_NL: Schets

en: Drop file here
nl_NL: Drop bestand hier

en: Drop file here or
nl_NL: Drop bestand hier of

en: Drop files here to upload
nl_NL: Upload bestanden hier

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceren

en: Duplicate Stack
nl_NL: Kopieer Stapel

en: EMAILS ARE DISABLED. THIS EMAIL WAS LOGGED BUT NOT SENT
nl_NL: E-MAILS ZIJN UITGESCHAKELD. DEZE E-MAIL IS GELOGD, MAAR NIET VERZONDEN

en: EMAILS ARE ENABLED. THIS EMAIL WAS SENT TO mail()
nl_NL: E-MAILS ZIJN INGESCHAKELD. DEZE E-MAIL IS VERSTUURD NAAR mail()

en: Earliest First
nl_NL: Vroegste eerste

en: Earliest first
nl_NL: Vroegste eerste

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit %s
nl_NL: Bewerk %s

en: Edit %s Authentication Type
nl_NL: Verificatietype %s bewerken

en: Edit %s Page Type
nl_NL: Bewerk %s Paginaformaat

en: Edit %s Template
nl_NL: %s Template bewerken

en: Edit Access
nl_NL: Rechten wijzigen

en: Edit Area Design
nl_NL: Onwerp Toevoegen aan Gebied

en: Edit Block
nl_NL: Bewerk Blok

en: Edit Category
nl_NL: Categorie bewerken

en: Edit Container Layout
nl_NL: Container lay-out bewerken

en: Edit Defaults
nl_NL: Standaardwaarden bewerken

en: Edit Details
nl_NL: Instellingen wijzigen

en: Edit External Link
nl_NL: Externe Link Bewerken

en: Edit Form
nl_NL: Formulier bewerken

en: Edit Form Control
nl_NL: Formulierbesturingselement bewerken

en: Edit Gathering Template
nl_NL: Verzamelen van sjabloon bewerken

en: Edit Group
nl_NL: Groep Wijzigen

en: Edit Layout
nl_NL: Layout aanpassen

en: Edit Menu
nl_NL: Bewerkmenu

en: Edit Mode
nl_NL: Bewerkmodus

en: Edit Mode Active
nl_NL: Bewerkmodus actief

en: Edit Page
nl_NL: Pagina bewerken

en: Edit Permissions
nl_NL: Wijzig machtigingen

en: Edit Profile
nl_NL: Profiel Bewerken

en: Edit Properties
nl_NL: Bewerk Eigenschappen

en: Edit Question
nl_NL: Vraag bewerken

en: Edit Survey
nl_NL: Enquête bewerken

en: Edit This Page
nl_NL: Pagina bewerken

en: Edit Thumbnail
nl_NL: Thumbnail bewerken

en: Edit Thumbnail Images
nl_NL: Bewerk Thumbnail Afbeeldingen

en: Edit Topic
nl_NL: Onderwerp bewerken

en: Edit in Composer
nl_NL: Bewerk in Composer

en: Edit link
nl_NL: Bewerk link

en: Edit the Block
nl_NL: Het blok aanpassen

en: Edit this Page
nl_NL: Pagina bewerken

en: Edit your user profile and change password.
nl_NL: Bewerk uw profiel en wachtwoord.

en: Editable and Required in Profile.
nl_NL: Bewerkbaar en Verplicht in Profiel.

en: Editable in Profile.
nl_NL: Aan te passen in Profiel.

en: Editing Unavailable.
nl_NL: Bewerken niet beschikbaar.

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Address
nl_NL: E-mail Adres

en: Email Address to Route Emails To
nl_NL: E-mailadres om e-mails naartoe te sturen

en: Email Importers
nl_NL: Automatisch e-mails importeren

en: Email Notification
nl_NL: E-mail Notificatie

en: Email Validated
nl_NL: E-mail Gevalideerd

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: Email marked as valid.
nl_NL: E-mail gemarkeerd als correct.

en: Email saved successfully.
nl_NL: E-mail met succes opgeslagen.

en: Embeds a YouTube Video in your web page.
nl_NL: Integreert een Youtube Video in uw webpagina.

en: Embeds uploaded video into a web page. Supports WebM, Ogg, and Quicktime/MPEG4 formats.
nl_NL: Embed een geuploadde video aan een webpagina. Ondersteuning voor WebM, Ogg en Quicktime/MPEG-4 formaten.

en: Empties the page search index and reindexes all pages.
nl_NL: Leegt de zoekmachine en indexeert alle pagina's opnieuw.

en: Empty %s Area
nl_NL: Leeg %s Gebied

en: Empty Auto-Nav Block.
nl_NL: Leeg Auto-Nav blok

en: Empty Content Block.
nl_NL: Leeg inhoudsblok.

en: Empty Image Block.
nl_NL: Leeg afbeeldingsblok

en: Empty Page
nl_NL: Lege pagina

en: Empty Page List Block.
nl_NL: Leeg paginalijst blok

en: Empty Site
nl_NL: Lege Website

en: Empty Trash
nl_NL: Prullenbak legen

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable Advanced Permissions
nl_NL: Geavanceerde machtigingen geactiveerd.

en: Enable Attachment Overrides
nl_NL: Bijlage overschrijving inschakelen

en: Enable Attachments
nl_NL: Bijlagen inschakelen

en: Enable Cache
nl_NL: Zet cache aan

en: Enable Comment Rating
nl_NL: Commentaar waardering inschakelen

en: Enable New Topics
nl_NL: Inschakelen van nieuwe onderwerpen

en: Enable Other Blocks to Filter This Page List.
nl_NL: Andere blokken in staat stellen om deze paginalijst te filteren

en: Enable Posting
nl_NL: Berichten toevoegen inschakelen

en: Enable Public Registration to let visitors create new user accounts.
nl_NL: Schakel Openbare Registratie in, zodat bezoekers een eigen account kunnen aanmaken.

en: Enable Toolbar Titles
nl_NL: Toon teksten in werkbalk

en: Enable custom permissions for this file set.
nl_NL: Handmatige machtigingen toestaan voor deze bestandsverzameling.

en: Enable or disable maintenance mode, in which your site is only visible to the admin user. Maintenance Mode is useful for developing, testing or temporarily disabling a site.
nl_NL: Schakel onderhoud modus aan/uit, zodat uw website alleen zichtbaar is voor de admin gebruiker. De Onderhouds Modus is handig voor het ontwikkelen, testen of tijdelijk uitschakelen van uw website.

en: Enable pretty URLs and tracking codes.
nl_NL: SEO urls inschakelen

en: Enable public profiles.
nl_NL: Publieke profielen inschakelen.

en: Enable user defined time zones.
nl_NL: Door gebruiker gedefinieerde tijdzones inschakelen.

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Encryption
nl_NL: Encryptie

[ctx: End date]
en: To
nl_NL: Aan

en: Ends
nl_NL: Eindigt %s.

en: Ends %s.
nl_NL: Eindigt %s.

en: Ensure your software is up to date and stable.
nl_NL: U bent verzekerd dat uw software bijgewerkt en stabiel is.

en: Enter Edit Mode
nl_NL: Bewerkmodus ingaan

en: Enter IP addresses, one per line, in the form below to manually ban an IP address. To indicate a range, use a wildcard character (e.g. 192.168.15.* will block 192.168.15.1, 192.168.15.2, etc...)
nl_NL: Voer IP adressen in, een per regel, om handmatig bepaalde IP adressen buiten te sluiten. Om een reeks aan te geven kunt u gebruik maken van een wildcard (bijvoorbeeld 192.168.15.*)

en: Enter URL to valid file(s)
nl_NL: URL naar bestand(en) invoeren

en: Enter a title for your guestbook, and adjust the date format to your liking. Choose whether or not to enable comments, moderation and CAPTCHA. Enter an email address if you'd like to be notified of each new guestbook submission.
nl_NL: Geef een titel op voor uw gastenboek, en pas de datumnotatie aan naar wens. Kies of u opmerkingen, wijzigengen en CAPTCHA in wilt schakelen. Geef een e-mailadres in als u geinformeert wilt worden van elke nieuwe gastenboek inzending.

en: Enter a title for your map, then the address of the location you'd like to display on your map. Finally, specify the zoom level of the map to render. Google will try to locate the address automatically when you add the block.
nl_NL: Geef een titel op voor uw kaart, dan het adres van de locatie die u wilt weergeven op de kaart. Tot slot specificeer het zoomniveau van de kaart te maken. Google probeert het adres automatisch te lokaliseren bij het toevoegen van het blok.

en: Enter an address and a Google Map of that location will be placed in your page.
nl_NL: Voer een adres in en een Google Map van deze locatie wordt dan geplaatst op de pagina.

en: Enter your email address below. We will send you instructions to reset your password.
nl_NL: Als u uw wachtwoord bent vergeten, vul dan hieronder uw e-mailadres in. We zullen u een e-mail toesturen, met daarin een link voor een nieuw wachtwoord.

en: Enter your new password below.
nl_NL: Voer een nieuw wachtwoord hieronder in (dit zal uw oude wachtwoord per direct vervangen).

en: Entire Page
nl_NL: Gehele pagina.

en: Entire Site
nl_NL: Hele Site

en: Environment
nl_NL: Omgeving

en: Environment Information
nl_NL: Omgevingsinformatie

en: Equal To
nl_NL: Gelijk Aan

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error Message
nl_NL: Foutmelding

en: Error Processing Importer Mail
nl_NL: Fout bij het verwerken van importeer e-mail

en: Error deleting the file %s. Please check the permissions of the folder %s
nl_NL: Fout bij het verwijderen van bestand %s. Kijk de bestandsrechten van de folder %s na.

en: Error detail
nl_NL: Detailniveau foutmeldingen

en: Error establishing connection to the concrete5 community. Please check that curl and other required libraries are enabled.
nl_NL: Fout bij het maken van een verbinding met de Concrete5 gemeenschap. Controleer of cURL en andere verplichte bibliotheken zijn geladen.

en: Error saving user point record: %s
nl_NL: Fout bij het opslaan van punt gebruikersrecord: %s

en: Error writing to file %s
nl_NL: Fout bij het schrijven naar bestand %s

en: Error: %s
nl_NL: Fout: %s

en: Error: The required page attribute with the handle of: "%s" doesn't exist
nl_NL: Fout: Het vereiste pagina attribuut met het handvat "%s" bestaat niet

en: Even if you change your website's logo, the Site Name is used in some emails.
nl_NL: Ook al verandert u het logo van de website, de naam van uw website wordt toch gebruikt in sommige e-mails.

en: Every
nl_NL: Elke

en: Every %s (default setting).
nl_NL: Elke %s (standaard instelling).

en: Every Day
nl_NL: Elke dag

en: Every Month
nl_NL: Elke maand

en: Every Week
nl_NL: Elke week

en: Everything But Selected
nl_NL: Alles behalve geselecteerde

en: Everywhere
nl_NL: Overal

en: Example
nl_NL: Voorbeeld

en: Example: %s
nl_NL: Voorbeeld: %s

en: Example: %ssome/path
nl_NL: Voorbeeld: %shet/pad

en: Exclude system pages.
nl_NL: Systeempagina's uitsluiten

en: Excluded
nl_NL: Exclusief

en: Excluded URL Word List
nl_NL: Lijst met uitgesloten URL-woorden

en: Excluded Users/Groups
nl_NL: Gebruikers en Groepen

en: Excluded Users/Groups with timed permissions
nl_NL: Exclusief Gebruikers/Groepen met tijdsgestuurde machtigingen

en: Existing Backups
nl_NL: Bestaande backups

en: Existing page template.
nl_NL: Bestaande paginasjabloon.

en: Exit Edit Mode
nl_NL: Bewerkmodus verlaten

en: Expand
nl_NL: Uitvouwen

en: Expiration Action
nl_NL: Afloop actie

en: Expiration Date
nl_NL: Afloop datum

en: Expire Pages from Cache
nl_NL: Pagina's uit cache verwijderen

en: Expires In
nl_NL: Verloopt over

en: Export to CSV
nl_NL: Exporteer naar CSB

en: Extend concrete5
nl_NL: Extensiebeheer

en: Extension
nl_NL: Extensie

en: External Form
nl_NL: Extern Formulier

en: External Link deleted.
nl_NL: Externe link verwijderd.

en: External Link updated.
nl_NL: Externe link bijgewerkt.

en: External SMTP Server
nl_NL: Externe SMTP server

en: External URL
nl_NL: Externe URL

en: External marketplace support has been disabled for this website.
nl_NL: Externe marktplaats ondersteuning is uitgeschakeld voor deze website.

en: F d, Y
nl_NL: d F, Y

en: Failed Registration
nl_NL: Fout bij Registratie

en: Failed authentication: %s
nl_NL: Mislukte authenticatie: %s

en: Failed to complete authentication.
nl_NL: Voltooien van authenticatie mislukt.

en: Failed to create zip file as "%s": %s
nl_NL: Fout bij het aanmaken van zip bestand "%s": %s

en: Fall Back To Gravatar
nl_NL: Terugvallen op Gravatar

en: Favorites
nl_NL: Favorieten

en: Feature
nl_NL: Functie

en: Featured Add-On
nl_NL: Aanbovolen Extensie

en: Featured Items
nl_NL: Aanbevolen items

en: Featured Theme
nl_NL: Aanbevolen Thema

en: Featured pages only.
nl_NL: Alleen aanbevolen pagina's

en: Features a theme from concrete5.org.
nl_NL: Features een thema van concrete5.org.

en: Features an add-on from concrete5.org.
nl_NL: Extensies van Concrete5.org weergeven.

en: Feed Added.
nl_NL: Feed toegevoegd.

en: Feed Deleted.
nl_NL: Feed verwijderd.

en: Feed Title
nl_NL: RSS Titel

en: Feed URL
nl_NL: RSS URL

en: Feed Updated.
nl_NL: Feed bijgewerkt.

en: Fetch, parse and display the contents of an RSS or Atom feed.
nl_NL: Ophalen, parsen en tonen van de content van een RSS of Atom feed.

en: Fewer Than
nl_NL: Minder Dan

en: Field available in "Advanced Search".
nl_NL: Veld beschikbaar in "Uitgebreid zoeken".

en: Field available in Dashboard Page Search.
nl_NL: Veld beschikbaar in het Dashboard Pagina Zoeken

en: Field available in Dashboard User Search.
nl_NL: Veld beschikbaar in Dashboard Gebruikers Zoeken.

en: Field available in File Manager Search.
nl_NL: Veld beschikbaar in Bestandsbeheer Zoeken.

en: File
nl_NL: Bestand

en: File %s could not be found.
nl_NL: Bestand %s kon niet worden gevonden.

en: File Attachment Management
nl_NL: Bijlage bestandsbeheer

en: File Attribute Created.
nl_NL: Bestandsattribuut gemaakt.

en: File Attribute Deleted.
nl_NL: Bestandsattribuut verwijderd.

en: File Attribute Updated.
nl_NL: Bestandsattribuut bijgewerkt.

en: File Manager
nl_NL: Bestandsbeheer

en: File Manager Permissions
nl_NL: Rechten bestandsbeheer

en: File Name
nl_NL: Bestandsnaam

en: File Not Found.
nl_NL: Bestand niet gevonden.

en: File Preview
nl_NL: Bestands voorvertoning

en: File Set
nl_NL: Bestandsverzameling

en: File Set Name
nl_NL: Naam bestandsverzameling

en: File Sets
nl_NL: Bestandsverzamelingen

en: File Storage Locations
nl_NL: Opslaglocaties bestanden

en: File Upload
nl_NL: Bestand Uploaden

en: File Uploader
nl_NL: Bestand Uploader

en: File Version ID
nl_NL: Bestandsversie ID

en: File name
nl_NL: Bestandsnaam

en: File not found
nl_NL: Bestand niet gevonden

en: File not found.
nl_NL: Bestand niet gevonden

en: File password saved successfully.
nl_NL: Bestandswachtwoord succesvol opgeslagen.

en: File replaced successfully.
nl_NL: Bestand is vervangen.

en: File search columns saved successfully.
nl_NL: Bestand zoekenkolommen opgeslagen.

en: File set deleted successfully.
nl_NL: Bestandsverzameling is verwijderd.

en: File set updated successfully.
nl_NL: Bestandsverzameling is bijgewerkt.

en: File sets provide a flexible way to organize and group your site's assets.
nl_NL: Bestandsverzamelingen bieden een flexibele manier van organiseren en groeperen van uw bestanden en foto's.

en: File sets updated successfully.
nl_NL: Bestandsverzamelingen succesvol bijgewerkt.

en: File size exceeds limit
nl_NL: Bestandsgrootte overschrijdt limiet

en: File storage location added.
nl_NL: Opslaglocatie toegevoegd.

en: File storage location removed.
nl_NL: Opslaglocatie verwijderd.

en: File storage location saved successfully.
nl_NL: Opslaglocatie voor bestanden opgeslagen.

en: File storage location saved.
nl_NL: Opslaglocatie bewaard.

en: File to Include
nl_NL: Bestand op te nemen

en: File to include
nl_NL: Bestand toevoegen

en: File updated successfully.
nl_NL: Bestand bijgewerkt.

en: File uploaded successfully.
nl_NL: Bestand is geüpload.

en: Filename
nl_NL: Bestandsnaam

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: Files in Set
nl_NL: Bestanden in verzameling

en: Files in no sets.
nl_NL: Bestanden in geen enkele verzameling

en: Files in the theme were activated successfully.
nl_NL: Bestanden in het thema zijn geactiveerd.

en: Files updated successfully.
nl_NL: Bestanden bijgewerkt.

en: Filter By Page Type
nl_NL: Filter op Paginatype

en: Filter By:
nl_NL: Filteren op:

en: Filter Sets
nl_NL: Filter verzameling

en: Filter by Parent Page
nl_NL: Filter op bovenliggende pagina

en: Filtering
nl_NL: Filteren

en: Finalize Crop
nl_NL: Uitsnijden toepassen

en: Finishing.
nl_NL: Afronden.

en: First Level
nl_NL: Eerste Niveau

en: First, schedule this URL for when you'd like this job to run:
nl_NL: Plan eerst deze URL voor wanneer u deze taak wilt uitvoeren:

en: Five Most Recent Downloads
nl_NL: Vijf Meest Recente Downloads.

en: Flag As Spam
nl_NL: Markeer als spam

en: Flag type already initialized.
nl_NL: Soort vlag reeds geïnitialiseerd.

en: Flash Embed - Legacy method
nl_NL: Flash Integreer - Legacy methode

en: Flat
nl_NL: Plat

en: Flat View
nl_NL: Platte weergave

en: Font Color
nl_NL: Tekstkleur

en: Font Family
nl_NL: Font family

en: Font Size
nl_NL: Lettergrootte

en: Font Weight
nl_NL: Letterdikte

en: Footer Contact
nl_NL: Voettekst Contact

en: Footer Legal
nl_NL: Juridische voettekst

en: Footer Navigation
nl_NL: Footer Navigatie

en: Footer Site Title
nl_NL: Voettekst Site Titel

en: Footer Social
nl_NL: Social Media Voettekst

en: Footer of the page
nl_NL: Footer van de pagina

en: For adding HTML by hand.
nl_NL: Om handmatig HTML toe te voegen.

en: Forever
nl_NL: Altijd

en: Forgot Password
nl_NL: Wachtwoord Vergeten

en: Forgot Your Password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Form Captcha
nl_NL: Formulier captcha

en: Form Name
nl_NL: Formuliernaam

en: Form Results
nl_NL: Formulier Resultaten

en: Form factors for pages in your site.
nl_NL: Diverse vormfactoren voor pagina's in uw site.

en: Form layout set added.
nl_NL: Formulier lay-out set toegevoegd.

en: Form layout set deleted.
nl_NL: Formulier lay-out set verwijderd.

en: Form layout set updated.
nl_NL: Formulier lay-out set bijgewerkt.

en: Format of Date Properties
nl_NL: Notatie van datum eigenschappen

en: Format: %s.
nl_NL: Indeling: %s

en: Formatting
nl_NL: Opmaak

en: Found on Page
nl_NL: Gevonden op pagina

en: Foundation
nl_NL: Stichting

en: Frame Options
nl_NL: Frame opties

en: Free
nl_NL: Gratis

en: Free-Form Layout
nl_NL: Free-Form lay-out

en: Frequently Asked Questions
nl_NL: Veel gestelde vragen

en: Frequently Asked Questions Block
nl_NL: Veelgestelde vragen-blok

en: Frequently Used
nl_NL: Veel gebruikt

en: Frequently added page types are always visible in the Pages panel.
nl_NL: Veel gebruikte paginatypes zijn altijd zichtbaar in het paginapaneel.

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: From
nl_NL: Van

en: From Page Type Defaults
nl_NL: Van paginatype standaarden

en: From: %s
    Date Sent: %s
    Subject: %s
nl_NL: Van: %s⏎ Verzonden op: %s ⏎Onderwerp: %s

en: Full Article
nl_NL: Volledige artikel

en: Full Page Caching
nl_NL: Volledige pagina cache

en: Full Page Index
nl_NL: Volledige pagina-index

en: Full Record
nl_NL: Volledig Bestand

en: Full Site
nl_NL: Volledige Site

en: Full Sitemap
nl_NL: Volledige Sitemap

en: Full page caching can dramatically improve page speed for pages that don't need to have absolutely up-to-the-minute content.
nl_NL: Volledige paginacaching kan drastisch verbeteren van de snelheid van de pagina voor pagina's die niet moet absoluut beschikken over uiterst actuele inhoud hebben.

en: Full page caching settings saved.
nl_NL: Volledige pagina cache instellingen zijn opgeslagen

en: GZip Archive
nl_NL: GZip Archief

en: Gathering
nl_NL: Verzamelen

en: Gathering Display
nl_NL: Verzamelen Display

[ctx: GatheringDataSourceName]
en: Site Page
nl_NL: Sitepagina

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Basic
nl_NL: Basis

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Featured Item
nl_NL: Topaanbieding

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Image Byline Description Center
nl_NL: Afbeelding naamregel beschrijving Center

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Image Conversation
nl_NL: Afbeelding gesprek

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Image Masthead Description Center
nl_NL: Afbeelding Masthead beschrijving Center

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Image Overlay Headline
nl_NL: Afbeelding Overlay kop

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Image Sharing Link
nl_NL: Link naar afbeelding delen

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Large Image
nl_NL: Grote afbeelding

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Masthead Byline Description
nl_NL: Impressum naamregel beschrijving

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Masthead Description
nl_NL: Impressum beschrijving

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Masthead Image Byline Left
nl_NL: Impressum afbeelding naamregel links

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Masthead Image Byline Right
nl_NL: Impressum naamregel rechts beeld

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Masthead Image Left
nl_NL: Impressum afbeelding links

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Masthead Image Right
nl_NL: Impressum afbeelding rechts

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Thumbnail & Description Center
nl_NL: Miniatuur & beschrijving Center

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Title & Date
nl_NL: Titel & datum

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Title & Description
nl_NL: Titel & beschrijving

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Title Date & Description
nl_NL: Titel datum & beschrijving

[ctx: GatheringItemTemplateName]
en: Title, Date & Comments
nl_NL: Titel, datum & opmerkingen

en: Generate the sitemap.xml file
nl_NL: Genereer het sitemap.xml bestand

en: Generate the sitemap.xml file that search engines use to crawl your site.
nl_NL: Genereer een sitemap.xml bestand dat gebruikt wordt door zoekmachines om uw website te indexeren.

en: Get Content From
nl_NL: Haal inhoud van

en: Get Help
nl_NL: Vraag hulp

en: Get More Add-Ons
nl_NL: Meer extensies installeren

en: Get More Blocks
nl_NL: Meer Blokken verkrijgen

en: Get More Themes
nl_NL: Meer Thema's Verkrijgen

en: Get data from forms and logs.
nl_NL: Bekijk formulieren en antwoorden.

en: Get message URL.
nl_NL: Haal bericht URL

en: Get more help on your question by posting it to the concrete5 help center on concrete5.org
nl_NL: Krijg antwoord op uw vraag in het Concrete5 help centrum op concrete5.org

en: Get submission data.
nl_NL: Verkrijg ingevoerde data.

en: Get support from developers.
nl_NL: Krijg ondersteuning van ontwikkelaars.

en: Global mail settings saved.
nl_NL: Overkoepelende e-mail instellingen opgeslagen.

en: Go
nl_NL: Gaan

en: Go Back
nl_NL: Terug

en: Go back
nl_NL: Terug

en: Go to the <a href="%s">Add Functionality</a> page in your concrete5 Dashboard.
nl_NL: Ga naar <a href="%s">Functies toevoegen</a> in het concrete5 Dashboard.

en: Google Map disabled in edit mode.
nl_NL: Google Map is uitgeschakeld in bewerk modus.

en: Google allows accounts be created against custom domains like "example.com". These lists allow you to use standard PHP regular expressions to filter against the domain name or email address. For example user@example.com would filter against "example.com".
nl_NL: Google staat accounts toe te worden aangemaakt tegen domeinen zoals "voorbeeld.com". Deze lijsten laat u standaard PHP expressies gebruiken om te filteren tegen een domeinnaam of e-mailadres. Bijvoorbeeld gebruiker@voorbeeld.com zou filteren tegen "voorbeeld.com".

en: Grabs the latest newsflow data from concrete5.org.
nl_NL: Toont het laatste nieuws van concrete5.org.

en: Gravatar Image Set
nl_NL: Gravatar afbeelding instellen

en: Greenwich Mean Time
nl_NL: Greenwich-tijd

en: Grids
nl_NL: Rasters

en: Group
nl_NL: Groep

en: Group Details
nl_NL: Groepsdetails

en: Group Set
nl_NL: Groepsverzameling

en: Group Sets
nl_NL: Groep Sets

en: Group added successfully
nl_NL: Groep is toegevoegd.

en: Group attributes into sets for easier organization
nl_NL: Groepeer attributen in verzamelingen voor een eenvoudige structuur

en: Group deleted successfully.
nl_NL: Groep is verwijderd.

en: Group set added successfully.
nl_NL: Groepsverzameling is toegevoegd.

en: Group set deleted successfully.
nl_NL: Groepsverzameling is verwijderd.

en: Group set updated successfully.
nl_NL: Groepsverzameling is bijgewerkt.

en: Group sets
nl_NL: Groepsverzamelingen

en: Group to enter on registration
nl_NL: Groep om in te plaatsen na registratie

en: Group update successfully
nl_NL: Groep is bijgewerkt

[ctx: GroupDescription]
en: The guest group represents unregistered visitors to your site.
nl_NL: Ongeregistreerde bezoekers aan uw website zitten in de groep Gast.

[ctx: GroupDescription]
en: The registered users group represents all user accounts.
nl_NL: Alle gebruikersprofielen zijn onderdeel van de groep Geregistreerde gebruikers.

[ctx: GroupName]
en: Administrators
nl_NL: Beheerders

[ctx: GroupName]
en: Guest
nl_NL: Gast

[ctx: GroupName]
en: Registered Users
nl_NL: Geregistreerde gebruikers

en: Grouped by Set
nl_NL: Gegroepeerd per verzameling

en: Groups
nl_NL: Groepen

en: Groups moved successfully.
nl_NL: Groepen verplaatst.

en: Guest
nl_NL: Gast

en: HTML/WYSIWYG Editor Content.
nl_NL: HTML/WYSIWYG Text Bewerker.

en: Handle
nl_NL: Handvat

en: Handle required.
nl_NL: Handvat vereist.

en: Handles must contain only letters, numbers or the underscore symbol.
nl_NL: Handvaten mogen uitsluitend letters, cijfers of het onderstrepingsteken bevatten.

en: Have concrete5 perform various tasks to help your site running in top condition, process email posts, and update search engine indexing maps. Click the triangle icon next to the job to start it. A success message will be displayed once the job has been completed.
nl_NL: Laat Concrete5 verschillende taken uitvoeren om uw website in top conditie te houden, proces e-mail berichten, en update engine indexering kaarten. Klik op het driehoekje naast de taak om het te starten. Een succes bericht wordt weergegeven wanneer de taak is voltooid.

en: Having trouble? Check the <a href="%s">installation help forums</a>, or <a href="%s">have us host a copy</a> for you.
nl_NL: Problemen? Ga naar de <a href="%s">installatie help forums</a> of <a href="%s">laat ons de website hosten</a>.

en: Header 1
nl_NL: Kop 1

en: Header 2
nl_NL: Kop 2

en: Header 3
nl_NL: Kop 3

en: Header 4
nl_NL: Kop 4

en: Header 5
nl_NL: Kop 5

en: Header Navigation
nl_NL: Header Navigatie

en: Header Search
nl_NL: Kop zoeken

en: Header Site Title
nl_NL: De titel van de Site van de kop

en: Header of the page
nl_NL: Kop van de pagina

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Hello World!
nl_NL: Hallo Wereld!

en: Hide
nl_NL: Verbergen

en: Hide API secret
nl_NL: Verberg API geheime sleutel

en: Hide All
nl_NL: Alles verbergen

en: Hide secret key
nl_NL: Verberg geheime sleutel

en: Highest Rated
nl_NL: Hoogste Waardering

en: Horizontal Position
nl_NL: Horizontale positie

en: Horizontal Rule
nl_NL: Horizontale lijn

en: Horizontally
nl_NL: Horizontaal

en: Horizontally & Vertically
nl_NL: Horizontaal en vertikaal

en: Hours
nl_NL: Uren

en: How Many Levels Below Parent?
nl_NL: Hoeveel niveaus onder hoofd pagina?

en: How long will this permission be valid for?
nl_NL: Voor hoelang zijn deze machtigingen geldig?

en: INVALID ACTION
nl_NL: ONGELDIGE ACTIE

en: IP Address
nl_NL: IP adres

en: IP Blacklist
nl_NL: IP zwarte lijst

en: IP Blacklist settings saved.
nl_NL: IP Blacklist instellingen zijn bijgewerkt.

en: Icon
nl_NL: Pictogram

en: Icon removed successfully.
nl_NL: Het icoon is verwijderd.

en: Icons updated successfully.
nl_NL: Pictogrammen zijn bijgewerkt.

en: If a badge is assigned to this action, the first time this user performs this action they will be granted the badge.
nl_NL: Als een badge wordt toegewezen aan deze actie, de eerste keer dat deze gebruiker uitvoert deze actie zij zal worden toegekend de badge.

en: If there is an account associated with this email, instructions for resetting your password have been sent.
nl_NL: Wanneer er een account met dit e-mailadres bestaat, worden de instructies voor het herstellen van het wachtwoord verstuurd.

en: If used, height can only be an integer, with no units.
nl_NL: Wanneer gebruikt, moet de hoogte een getal zijn zonder maateenheden.

en: If used, height must be greater than zero.
nl_NL: Wanneer gebruikt, moet de hoogte een getal zijn groter dan nul.

en: If your site is behaving oddly or displaying out-of-date content, it's a good idea to clear the cache. If you're having to clear the cache a lot, you might want to just turn off caching in Cache & Speed Settings.
nl_NL: Als uw website zich vreemd gedraagt ​​of verouderde content weergeeft, is het een goed idee om de cache te legen. Als de cache vaak moet wissen, wilt u misschien de cache uitzetten in de Cache & Snelheid instellingen pagina.

en: If your site is displaying out-dated information, or behaving unexpectedly, it may help to clear your cache.
nl_NL: Als uw website oude informatie weergeeft of vreemd gedrag vertoont kan het helpen om de cache te legen.

en: Ignore
nl_NL: Negeer

en: Ignored
nl_NL: Genegeerd

en: Illegal variable name '%s' in element args.
nl_NL: Niet toegestande variabele naam '%s' in element argumenten.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image Caption
nl_NL: Onderschrift afbeelding

en: Image Hover
nl_NL: Afbeelding met aanwijseffect

en: Image Link
nl_NL: Link naar afbeelding

en: Image Manipulation Available
nl_NL: Afbeelding Manipulatie Beschikbaar

en: Image Slider disabled in edit mode.
nl_NL: Beeldslider uitgeschakeld in edit mode.

en: Image Web Link
nl_NL: Link Afbeelding

[ctx: ImageEditorControlSetName]
en: Position
nl_NL: Positie

[ctx: ImageEditorFilterName]
en: Blur
nl_NL: Vervagen

[ctx: ImageEditorFilterName]
en: Grayscale
nl_NL: Grijswaarden

[ctx: ImageEditorFilterName]
en: None
nl_NL: Geen

[ctx: ImageEditorFilterName]
en: Vignette
nl_NL: Vignet

en: Important Information about Backup & Restore
nl_NL: Belangrijke informatie over backup & terugzetten

en: Importer saved.
nl_NL: Importeerder opgeslagen.

en: Importing files.
nl_NL: Bestanden importeren.

en: In Group
nl_NL: In groep

en: In One List
nl_NL: In een lijst

en: Inactive Users
nl_NL: Inactieve gebruikers

en: Inbox
nl_NL: Postvak IN

en: Inbox for site-specific messages.
nl_NL: Inbox voor site-specifieke berichten.

en: Include All Sub-Pages of Parent?
nl_NL: Alle sub-pagina's insluiten?

en: Include Page Description
nl_NL: Paginabeschrijving opnemen

en: Include Page Name
nl_NL: Paginanaam opnemen

en: Include Public Page Date
nl_NL: Publieke paginadatum opnemen

en: Include Summary
nl_NL: Samenvatting bevatten

en: Include System Pages in Sitemap
nl_NL: Systeempagina's in Sitemap opnemen

en: Include WebM, Ogg, and MP4 file types for best cross-browser results
nl_NL: Gebruik WebM, Ogg, and MP4 bestandsformaten voor de beste cross-browser resultaten

en: Include all child pages
nl_NL: Inclusief alle onderliggende pagina's

en: Include external forms in the filesystem and place them on pages.
nl_NL: Voeg externe formulieren toe vanuit het bestandssysteem in en plaats ze op pagina's.

en: Included
nl_NL: Inclusief

en: Included Pages
nl_NL: Opgenomen pagina 's

en: Included Users/Groups
nl_NL: Gebruikers en Groepen

en: Included Users/Groups with timed permissions
nl_NL: Inclusief Gebruikers/Groepen met tijdsgestuurde machtigingen

en: Included in Composer?
nl_NL: Toegevoegd aan Composer?

en: Incorrect captcha code
nl_NL: Onjuiste captcha code

en: Incorrect image validation code. Please check the image and re-enter the letters or numbers as necessary.
nl_NL: Incorrecte validatie-code. Controleer de afbeelding en voer opnieuw de letters en/of cijfers in.

en: Increase Toolbar Font Size
nl_NL: Lettergrootte werkbalk vergroten

en: Indent
nl_NL: Inspringen

en: Index Search Engine - All
nl_NL: Indexeer Zoek Machine - Alle pagina's

en: Index Search Engine - Updates
nl_NL: Indexeer Zoek Machine - Wijzigingen

en: Index cleared. You must now reindex your site from the Automated Jobs page.
nl_NL: Index is opgeschoond. U moet uw website index vernieuwen op de Geautomatiseerde Taken pagina.

en: Index partially updated. %s pages indexed (maximum number.) Re-run this job to continue this process.
nl_NL: Index gedeeltelijk bijgewerkt. %s pagina's geïndexeerd (maximale aantal). Voer deze opdracht opnieuw uit om verder te gaan.

en: Index the site to allow searching to work quickly and accurately. Only reindexes pages that have changed since last indexing.
nl_NL: Indexeer de website om zoekopdrachten te versnellen en verbeteren. Indexeert alleen pagina's met wijzigingen sinds de laatste indexering.

en: Index updated.
nl_NL: Index geüpdate.

en: Index updated. %s pages indexed.
nl_NL: Index bijgewerkt. %s pagina's geïndexeerd.

en: Indexing Method
nl_NL: Indexeringsmethode

en: Indexing complete. Index is up to date
nl_NL: Indexering afgerond. Index is bijgewerkt.

en: Indian Ocean
nl_NL: Indische Oceaan

en: Inherit page type default permissions.
nl_NL: Erf de standaard paginatype machtigingen.

en: Inherit the permissions of this page.
nl_NL: De machtigingen van deze pagina erven.

en: Input Format
nl_NL: Invoer Formaat

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Insert Character
nl_NL: Karakter invoegen

en: Insert File
nl_NL: Bestand invoegen

en: Insert Horizontal Rule
nl_NL: Horizontale lijn invoegen

en: Insert Image
nl_NL: Afbeelding invoegen

en: Insert Link to File
nl_NL: Link naar bestand invoegen

en: Insert Table
nl_NL: Tabel invoegen

en: Insert Video
nl_NL: Video invoegen

en: Insert link
nl_NL: Link invoegen

en: Inset
nl_NL: Inzet

en: Inspect
nl_NL: Inspecteer

en: Install
nl_NL: Installeren

en: Install %s
nl_NL: Installeer %s

en: Install add-ons & themes.
nl_NL: Extensies & Thema's installeren

en: Install concrete5
nl_NL: Installeer concrete5

[ctx: InstallError]
en: %s.<br><br>Trace:<br>%s
nl_NL: %s.<br><br>Traceer:<br>%s

en: Installation Notes
nl_NL: Release notes

en: Installed Block Types
nl_NL: Basis blok types

en: Installed Rating Types
nl_NL: Geïnstalleerde waarderingstypes

en: Installing attributes.
nl_NL: Attributen Installeren.

en: Installing automated jobs.
nl_NL: Geautomatiseerde taken installeren.

en: Installing dashboard.
nl_NL: Dashboard installeren.

en: Installing login and registration pages.
nl_NL: Inlog- en registratiepagina's installeren.

en: Installing permissions & workflow.
nl_NL: Installeren van machtigingen & workflow.

en: Intelligent Search
nl_NL: Intelligent zoeken

en: Interface settings saved. Please log out and in again to update all backend messages.
nl_NL: Interface instellingen opgeslagen. Uitloggen en weer inloggen om alle backend berichten bij te werken.

en: Intermediate
nl_NL: Gevordert

en: Internal
nl_NL: Intern

en: Internal Block Types
nl_NL: Basis blok types

en: Internationalization Support
nl_NL: Internationalisatie ondersteuning

en: Invalid Attribute Type.
nl_NL: Ongeldig Attribuut Formaat.

en: Invalid Authentication Type
nl_NL: Ongeldig verificatietype

en: Invalid Authentication Type Handle
nl_NL: Ongeldige verificatie Type handvat

en: Invalid Authentication Type ID
nl_NL: Ongeldige verificatie Type-ID

en: Invalid Block Object.
nl_NL: Ongeldig blok-object.

en: Invalid Conversation.
nl_NL: Ongeldige conversatie.

en: Invalid Error Code
nl_NL: Ongeldige foutcode

en: Invalid File Extension
nl_NL: Ongeldige bestandsextensie

en: Invalid File.
nl_NL: Onjuist Bestand.

en: Invalid ID
nl_NL: Ongeldig ID

en: Invalid Job set.
nl_NL: Ongeldige takenreeks.

en: Invalid Key. Please visit the forgot password page again to have a new key generated.
nl_NL: Deze Wachtwoord reset sleutel is verlopen. Ga opnieuw naar de "Aanmelden pagina" en vul uw e-mail adres in bij "Wachtwoord vergeten?" (dit zal een nieuwe sleutel voor u genereren).

en: Invalid Package.
nl_NL: Ongeldige extensie.

en: Invalid Page.
nl_NL: Ongeldige pagina.

en: Invalid Permissions
nl_NL: Ongeldige Permissies

en: Invalid Request, please attempt login again.
nl_NL: Ongeldige aanvraag, probeer opnieuw in te loggen.

en: Invalid Section
nl_NL: Ongeldige sectie

en: Invalid Token
nl_NL: Ongeldige token.

en: Invalid Token.
nl_NL: Ongeldige token.

en: Invalid Username
nl_NL: Ongeldige  Gebruikersnaam

en: Invalid Workflow Type.
nl_NL: Ongeldig workflow-type.

en: Invalid anti-spam library.
nl_NL: Ongeldige anti-spam bibliotheek.

en: Invalid attribute ID.
nl_NL: Ongeldig attribuut ID.

en: Invalid attribute set.
nl_NL: Ongeldige attribuutverzameling.

en: Invalid backup file specified.
nl_NL: Ongeldig backupbestand gespecificeerd

en: Invalid block
nl_NL: Ongeldige blok

en: Invalid block type handle: %s
nl_NL: Ongeldige blok type handvat: %s

en: Invalid block.
nl_NL: Ongeldig Blok

en: Invalid captcha library.
nl_NL: Ongeldige capcha bibliotheek.

en: Invalid characters in group set name.
nl_NL: Ongeldige karakters in naam van groepsverzameling.

en: Invalid characters in page template name.
nl_NL: Ongeldige tekens in de naam van de sjabloon van de pagina.

en: Invalid characters in workflow name.
nl_NL: Ongeldige karakters in werkstroom naam.

en: Invalid control
nl_NL: Ongeldige controle

en: Invalid conversation post token.
nl_NL: Ongeldige token voor plaatsing bericht.

en: Invalid conversation.
nl_NL: Ongeldig gesprek.

en: Invalid dimensions.
nl_NL: Ongeldige afmetingen.

en: Invalid domain.
nl_NL: Onjuist domein.

en: Invalid editor handle.
nl_NL: Ongeldig editor handvat.

en: Invalid email address or password.
nl_NL: Ongeldig e-mail adres of wachtwoord.

en: Invalid email address provided.
nl_NL: Onjuist e-mailadres opgegeven.

en: Invalid email address.
nl_NL: Ongeldig  e-mail adres.

en: Invalid feed.
nl_NL: Ongeldige feed.

en: Invalid file extension
nl_NL: Ongeldige bestandsextensie

en: Invalid file extension.
nl_NL: Ongeldige bestandsextensie.

en: Invalid file storage location object.
nl_NL: Ongeldig file-opslag locatie-object.

en: Invalid file version.
nl_NL: Ongeldige bestandsversie.

en: Invalid file.
nl_NL: Ongeldig bestand.

en: Invalid flag type.
nl_NL: Ongeldige vlag type

en: Invalid form token. Please reload this form and submit again.
nl_NL: Ongeldig formulier teken. Laad dit formulier opnieuw en verstuur opnieuw.

en: Invalid group ID.
nl_NL: Onjuiste groep ID.

en: Invalid group set.
nl_NL: Ongeldige groepsverzameling.

en: Invalid group.
nl_NL: Ongeldige groep.

en: Invalid layout object.
nl_NL: Ongeldig lay-outobject.

en: Invalid layout preset object.
nl_NL: Ongeldig layout voorinstellingsobject.

en: Invalid link.
nl_NL: Ongeldige link.

en: Invalid marketplace item ID.
nl_NL: Ongeldig marktplaats item ID.

en: Invalid marketplace item object.
nl_NL: Ongeldig Marktplaats item.

en: Invalid message
nl_NL: Ongeldig bericht

en: Invalid message object.
nl_NL: Ongeldig berichtobject

en: Invalid node.
nl_NL: Ongeldige knooppunt.

en: Invalid or non-customizable theme.
nl_NL: Ongeldig of niet-aanpasbaar thema.

en: Invalid package.
nl_NL: Ongeldige extensie.

en: Invalid page template
nl_NL: Ongeldige paginasjabloon

en: Invalid page template object.
nl_NL: Ongeldige pagina template-object.

en: Invalid page template.
nl_NL: Ongeldige paginasjabloon.

en: Invalid page type object.
nl_NL: Ongeldig paginatype object.

en: Invalid page type publish target type.
nl_NL: Ongeldig doeltype gekozen waarbinnen paginatype gepubliceerd mag worden.

en: Invalid page type target type.
nl_NL: Ongeldig paginatype doeltype.

en: Invalid page type.
nl_NL: Ongeldig paginatype.

en: Invalid parameter received: %s
nl_NL: Ongeldige parameter ontvangen: %s

en: Invalid parent category
nl_NL: Ongeldige hoofdcategorie

en: Invalid parent message.
nl_NL: Ongeldig bovenliggend bericht.

en: Invalid parent page.
nl_NL: Gekoppelde pagina is ongeldig.

en: Invalid path to file storage location. You may not choose the root directory.
nl_NL: Ongeldig pad naar bestandsopslag. U kunt niet de hoofdmap gebruiken.

en: Invalid schema version found. Expecting 0.3
nl_NL: Ongeldige schema versie gevonden. 0.3 is verwacht.

en: Invalid section
nl_NL: Ongeldige sectie

en: Invalid set
nl_NL: Ongeldige verzameling

en: Invalid stack
nl_NL: Ongeldige stapel.

en: Invalid stack.
nl_NL: Ongeldige stapel.

en: Invalid target page.
nl_NL: Ongeldige doelpagina.

en: Invalid target parent group.
nl_NL: Ongeldige bovenliggende groep.

en: Invalid theme.
nl_NL: Onjuist thema.

en: Invalid thumbnail type object.
nl_NL: Ongeldig thumbnail type object.

en: Invalid title for category
nl_NL: Ongeldige titel voor categorie

en: Invalid title for topic
nl_NL: Ongeldige titel voor onderwerp

en: Invalid token.
nl_NL: Ongeldige token.

en: Invalid tree type.
nl_NL: Ongeldige boom type.

en: Invalid type object.
nl_NL: Ongeldig objecttype.

en: Invalid username or password.
nl_NL: Onjuiste gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Invalid version
nl_NL: Ongeldige versie

en: Invalid workflow ID.
nl_NL: Ongeldige workflow ID.

en: Is this page type frequently added?
nl_NL: Wordt dit paginatype vaak toegevoegd?

en: It only takes a moment and you don't even have to leave your site.
nl_NL: Het duurt niet lang en u hoeft uw website niet eens te verlaten.

en: It's not possible to test the settings since the mail system is disabled (the setting %1$s is set to %2$s in the configuration).
nl_NL: Het is niet mogelijk om te testen de instellingen omdat het e-mailsysteem is uitgeschakeld (de instelling %1$ s is ingesteld op %2$ s in de configuratie).

en: Italic
nl_NL: Cursief

en: Items Per Page
nl_NL: Items Per pagina

en: Items Selected
nl_NL: Geselecteerde items

en: Items to Show
nl_NL: Items die u wilt Toon

en: Itself (Override)
nl_NL: Zelf (overschrijven)

en: JSON Extension Enabled
nl_NL: JSON-extensie ingeschakeld

en: JavaScript Enabled
nl_NL: JavaScript Beschikbaar

en: Job Posting
nl_NL: Vacature

en: Job Set schedule updated successfully.
nl_NL: Takenreeks planning succesvol bijgewerkt.

en: Job Set updated successfully.
nl_NL: Takenreeks succesvol bijgewerkt.

en: Job Sets
nl_NL: Takenreeks

en: Job not found.
nl_NL: Taak niet gevonden.

en: Job schedule updated successfully.
nl_NL: Taakplanning succesvol bijgewerkt.

en: Job set added.
nl_NL: Takenreeks toegevoegd.

en: Job successfully installed.
nl_NL: Taak succesvol geïnstalleerd.

en: Job successfully uninstalled.
nl_NL: Taak succesvol gedeïnstalleerd.

[ctx: JobSetName]
en: Default
nl_NL: Standaard

en: Jobs
nl_NL: Taken

en: Join the concrete5.org community to setup multiple websites, shop for extensions, and get support.
nl_NL: Word lid van de concrete5.org gemeenschap om meerdere websites op te zetten, voor uitbreidingen te winkelen en ondersteuning te krijgen.

en: Joined on %s
nl_NL: Gekoppeld op %s

en: Justify text
nl_NL: Tekst uitvullen

en: Keep your site running well.
nl_NL: Houd uw website goed draaiende.

en: Key Expired. Please visit the forgot password page again to have a new key generated.
nl_NL: Sleutel verlopen. Ga naar de pagina Wachtwoord vergeten om een nieuwe sleutel te genereren.

en: Keywords
nl_NL: Zoektermen

en: Language
nl_NL: Taal

en: Language Icon
nl_NL: Taalpictogram

en: Language saved successfully.
nl_NL: Taal met succes opgeslagen.

en: Languages
nl_NL: Talen

en: Languages refreshed.
nl_NL: Talen vernieuwd.

en: Languages reset.
nl_NL: Taal resetten.

en: Last Action
nl_NL: Afloop actie

en: Last IP Address
nl_NL: Laatste IP-adres

en: Last Message Posted on %s.
nl_NL: Laatste bericht geplaatst op %s.

en: Last Modified
nl_NL: Laatste Wijziging

en: Last Response
nl_NL: Laatste reactie

en: Last Run
nl_NL: Laatst Uitgevoerd

en: Last Updated
nl_NL: Laatst bijgewerkt

en: Last edit
nl_NL: Laatste bewerking

en: Last login
nl_NL: Laatste inlog

en: Latest Message
nl_NL: Laatste bericht

en: Latitude: %s
nl_NL: Breedte: %s

en: Launch
nl_NL: Lanceren

en: Launch in Composer?
nl_NL: Openen in Composer?

en: Layout Presets
nl_NL: Layout Voorinstellingen

en: Learn More
nl_NL: Meer informatie

en: Learn about how to use concrete5, how to develop for concrete5, and get general help.
nl_NL: Leer hoe u concrete5 kunt gebruiken, hoe u kunt ontwikkelen voor concrete5 en voor algemene informatie.

en: Learn more and update.
nl_NL: Meer over updates.

en: Leave blank to keep current password.
nl_NL: Laat leeg om huidige wachtwoord te houden.

en: Leave the following form field blank in order to allow everyone to download this file.
nl_NL: Laat het volgende veld leeg om iedereen toe te staan het bestand te downloaden.

en: Left
nl_NL: Links

en: Let's start editing a page.
nl_NL: Laten we beginnen met het bewerken van een pagina.

en: Letter spacing
nl_NL: Letterspatiëring

en: Level
nl_NL: Niveau

en: Limit By Page Type
nl_NL: Limiet per pagina Type

en: Line Height
nl_NL: Regelhoogte

en: Link Color
nl_NL: Linkkleur

en: Link Deleted.
nl_NL: Link verwijderd.

en: Link Tag to Search Page
nl_NL: Link label naar zoekpagina

en: Link Text
nl_NL: Linktekst

en: Link Type
nl_NL: Linktype

en: Link Updated.
nl_NL: Link bijgewerkt.

en: Link to Page
nl_NL: Link naar pagina

en: Link to files stored in the asset library.
nl_NL: Link naar bestanden die zijn opgeslagen in de asset bibliotheek.

en: List pages based on type, area.
nl_NL: Pagina's schikken op formaat, veld.

en: Live Example
nl_NL: Live voorbeeld

en: Live Version
nl_NL: Actieve versie

en: Load More
nl_NL: Meer laden

en: Load error!
nl_NL: Laadfout

en: Loading
nl_NL: Bezig met laden

en: Loading Components...
nl_NL: Componenten aan het laden...

en: Loading Control Sets...
nl_NL: Controle Sets aan het laden...

en: Loading Conversation
nl_NL: Gesprek laden

en: Loading Filters...
nl_NL: Filters aan het laden...

en: Loading Image...
nl_NL: Afbeeldingen aan het laden...

en: Loading...
nl_NL: Bezig met laden...

en: Loads new items into gatherings.
nl_NL: Ladingen nieuwe items in bijeenkomsten.

en: Local
nl_NL: Lokale

en: Locale
nl_NL: Taal

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Location: %s
nl_NL: Locatie: %s

en: Lock IP after
nl_NL: IP buitensluiten na

en: Lock Layout
nl_NL: Layout blokkeren

en: Log Application Exceptions
nl_NL: Log programma fouten

en: Log Database Queries
nl_NL: Log database queries

en: Log Emails Sent
nl_NL: Log verstuurde e-mails

[ctx: Log channel]
en: Application
nl_NL: Programma

[ctx: Log channel]
en: Exceptions
nl_NL: Uitzonderingen

[ctx: Log channel]
en: Sent Emails
nl_NL: Verzonden E-mails

en: Log entries marked as spam.
nl_NL: Log vermeldingen die gemarkeerd zijn als spam.

en: Log in
nl_NL: Aanmelden

en: Log in with %s
nl_NL: Aanmelden met %s

en: Log in with concrete5.org
nl_NL: Inloggen met concrete5.org

[ctx: Log level]
en: Alert
nl_NL: Waarschuwen

[ctx: Log level]
en: Critical
nl_NL: Kritische

[ctx: Log level]
en: Error
nl_NL: Fout

[ctx: Log level]
en: Notice
nl_NL: Aankondiging

[ctx: Log level]
en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Log out
nl_NL: Afmelden

en: Logged entries can be found in <a href="%s" style="color: #bfbfbf; text-decoration: underline">Dashboard > Reports > Logs</a>
nl_NL: Logboek items kunnen gevonden worden in <a href="%s" style="color: #bfbfbf; text-decoration: underline">Dashboard > Rapporten > Logboek</a>

en: Logged in as <a href="%s">%s</a>
nl_NL: Aangemeld als <a href="%s">%s</a>

en: Logging Settings
nl_NL: Logboekinstellingen

en: Logging configuration saved.
nl_NL: Logboek configuratie is opgeslagen.

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Login & Registration
nl_NL: Inloggen & registratie

en: Login Destination
nl_NL: Bestemmingspagina bij aanmelden

en: Login redirection saved.
nl_NL: Inlog-omleiding opgeslagen.

en: Logs
nl_NL: Logboek

en: Longitude: %s
nl_NL: Lengte: %s

en: Loop Navigation
nl_NL: Lus navigatie

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam sit amet consectetur lacus. Vestibulum neque lectus, egestas non cursus vitae, aliquam at magna.
nl_NL: Dit is een faketekst. Alles wat hier staat is slechts om een indruk te geven van het grafische effect van tekst op deze plek. Wat u hier leest is een voorbeeldtekst.

en: Mail Exception Occurred. Unable to send mail:
nl_NL: Mail uitzondering is opgetreden. Niet in staat om mail te verzenden:

en: Mail Server
nl_NL: Mail server

en: Mail importers
nl_NL: Mail importeurs

en: Mailbox
nl_NL: Mail Berichten

en: Main
nl_NL: Hoofd

en: Maintenance Mode
nl_NL: Onderhoudsmodus

en: Maintenance Mode turned off. Your site is public.
nl_NL: Onderhoudsmodus uit. De website is nu publiek toegankelijk.

en: Maintenance Mode turned on. Your site is now private.
nl_NL: Onderhoudsmodus staat aan. Uw website is nu prive.

en: Make Ban Permanent
nl_NL: Ban permanent maken

en: Make sure you <a href="%s">backup your database</a> before updating.
nl_NL: Maak een <a href="%s">backup van de database</a> voordat u het systeem bijwerkt.

en: Manage Presets
nl_NL: Voorinstellingen beheren

en: Manage Sets
nl_NL: Beheer verzamelingen

en: Manage Stack Contents
nl_NL: Stapel inhoud bewerken

en: Manage sitewide content and administer block types.
nl_NL: Beheer algemene site content en blok types.

en: Manage the installed block types in your site.
nl_NL: Beheer de geïnstalleerde blok-types van uw site.

en: Manage the page attributes. To associate an attribute to the page click it in the left panel.
nl_NL: Beheer pagina attributen. Om een attribuut met een pagina te associëren, klikt u het aan in het linker paneel.

en: Manage your conversations settings
nl_NL: Gespreksinstellingen beheren

en: Manually
nl_NL: Handmatig

en: Manually create new user accounts for your concrete5 site.
nl_NL: Handmatig nieuwe gebruikers accounts toevoegen aan uw concrete5 website.

en: Map
nl_NL: Toewijzen

en: Map Height
nl_NL: Kaart hoogte

en: Map Title (optional)
nl_NL: Kaart Titel (optioneel)

en: Map Width
nl_NL: Kaart breedte

en: Margin
nl_NL: Marge

en: Margin and Padding
nl_NL: Marge en Opvulling

en: Mark Email as Valid
nl_NL: Markeer E-mail als Correct

en: Marketplace integration disabled in configuration file.
nl_NL: Deze optie is niet beschikbaar.

en: Marketplace item %s downloaded successfully.
nl_NL: Marktplaats item %s is gedownload.

en: Max Attachment Size for Guest Users. (MB)
nl_NL: Maximale bijlage-grootte voor gastgebruikers. (MB)

en: Max Attachment Size for Registered Users. (MB)
nl_NL: Maximale bijlage-grootte voor geregistreerde gebruikers. (MB)

en: Max Attachments Per Message for Guest Users.
nl_NL: Maximaal aantal bijlagen per bericht voor gastgebruikers.

en: Max Attachments Per Message for Registered Users
nl_NL: Maximaal aantal bijlagen per bericht voor geregistreerde gebruikers

en: Max Height
nl_NL: Max Hoogte

en: Max Width
nl_NL: Max Breedte

en: Max file size exceeded
nl_NL: Maximale bestandsgrootte overschreden

en: Maximum Gravatar Rating
nl_NL: Aanbevolen afbeelding instellen

en: May disclose sensitive information, use only for development.
nl_NL: Kan gevoelige informatie blootgeven, gebruik alleen voor ontwikkeling.

en: Member profile (if enabled)
nl_NL: Gebruikersprofiel (indien ingeschakeld)

en: Members
nl_NL: Gebruikers

en: Memory Requirements
nl_NL: Geheugenvereisten

en: Memory limit %sMB.
nl_NL: Geheugen limiet %sMB.

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Message Author
nl_NL: Bericht Auteur

en: Message List
nl_NL: Berichtenlijst

en: Message Sent.
nl_NL: Bericht verstuurd.

en: Message approved.
nl_NL: Bericht goedgekeurd

en: Message deleted successfully.
nl_NL: Berichten succesvol verwijderd.

en: Message flagged successfully.
nl_NL: Bericht succesvol gemarkeerd.

en: Message is flagged as spam.
nl_NL: Bericht is gemarkeerd als spam.

[ctx: Message posted date]
en: Posted on %s
nl_NL: Gepost op %s

en: Message restored.
nl_NL: Bericht hersteld.

en: Message to Display When No Pages Listed.
nl_NL: Bericht bij geen gevonden pagina's.

en: Message to display when completed
nl_NL: Bericht om weer te geven wanneer verstuurd

en: Message unflagged.
nl_NL: Bericht ongemarkeerd.

en: Message:
    %s
nl_NL: Bericht: ⏎ %s

en: Message: %s
nl_NL: Bericht: %s

en: Messages
nl_NL: Berichten

en: Messages Per Page
nl_NL: Berichten per pagina

en: Meta Description
nl_NL: Meta description

en: Meta Title
nl_NL: Meta title

en: Minutes
nl_NL: Minuten

en: Mobile Theme
nl_NL: Mobiel thema opgeslagen.

en: Mobile theme saved.
nl_NL: Mobiel thema opgeslagen.

en: Mode
nl_NL: Modus

en: Modified
nl_NL: Datum Aangepast

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Months
nl_NL: Maanden

en: More
nl_NL: Meer

en: More Add-ons
nl_NL: Meer Extensies

en: More Details
nl_NL: Meer Details

en: More Information
nl_NL: Meer Informatie

en: More Options
nl_NL: Meer opties

en: More Than
nl_NL: Meer Dan

en: Most Popular
nl_NL: Populairste

en: Most Popular First
nl_NL: Meest populair eerst

en: Most Recent Downloads
nl_NL: Meest recente Downloads

en: Most Recent First
nl_NL: Meest recente eerst

en: Most Recent Version
nl_NL: De laatste reacties

en: Most recent first
nl_NL: Meest recente eerst

en: Move
nl_NL: Verplaatsen

en: Move Down
nl_NL: Naar beneden verplaatsen

en: Move Groups
nl_NL: Groepen verplaatsen

en: Move Multiple Groups
nl_NL: Meerdere groepen verplaatsen

en: Move Up
nl_NL: Naar boven verplaatsen

en: Move or reorder pages by dragging their icons.
nl_NL: Verplaats of her-orden pagina's door hun pictogram te verslepen.

en: Move package to trash directory on server?
nl_NL: Extensie naar vuilnisbak op de server verplaatsen?

en: Move selected groups (left column) beneath selected group (right column)
nl_NL: Verplaats geselecteerde groepen (linker kolom) onder geselecteerde groep (rechter kolom)

en: Move the following group(s) <strong>to the top level of groups</strong>.
nl_NL: De volgende groep(en) verplaatsen <strong>naar het hoogste niveau van groepen</strong>.

en: Move the following group(s) beneath <strong>%s</strong>.
nl_NL: De volgende groep(en) onder <strong>%s</strong> verplaatsen

en: Move/Copy
nl_NL: Verplaats/Kopieer

en: Multilingual
nl_NL: Meertalig

en: Multilingual Settings
nl_NL: Meertalige instellingen

en: Multilingual Setup
nl_NL: Meertalige setup

en: Multilingual content enabled
nl_NL: Meertalige inhoud ingeschakeld

en: Multilingual content updated
nl_NL: Meertalige inhoud bijgewerkt

en: Multilingual tree copied. You might consider rescanning links in the section you copied to.
nl_NL: Meertalige paginastructuur gekopieerd. Overweeg om de links in de nieuwe taalsectie te scannen.

en: Multilingual tree links rescanned.
nl_NL: Meertalige pagina links gescanned

en: Multiple Values
nl_NL: Meerdere waardes

en: Multiple values
nl_NL: Meerdere waardes

en: My Account
nl_NL: Mijn account

en: My Sets
nl_NL: Mijn Verzamelingen

en: My Video
nl_NL: Mijn Video

en: MySQL PDO Extension Enabled
nl_NL: MySQL PDO extensie ingeschakeld

en: MySQL Password
nl_NL: MySQL Wachtwoord

en: MySQL Username
nl_NL: MySQL Gebruikersnaam

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name (optional)
nl_NL: Naam (optioneel)

en: Name cannot contain the characters: %s
nl_NL: Naam kan de volgende karakters niet bevatten: %s

[ctx: Name of a set]
en: Set Name
nl_NL: Naam instellen

en: Name required.
nl_NL: Naam vereist.

en: Navigate through sibling pages.
nl_NL: Navigeer door zuster pagina's.

en: Navigation
nl_NL: Navigatie

en: Navigation Link Text
nl_NL: Navigatie Linktekst

en: Never
nl_NL: Nooit

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New Page
nl_NL: Nieuwe pagina

en: New Page Created From Version
nl_NL: Nieuwe pagina gemaakt op basis van versie

en: New Password
nl_NL: Nieuw Wachtwoord

en: New Question
nl_NL: Nieuwe vraag

en: New Topic
nl_NL: Nieuw onderwerp

en: New User Registration
nl_NL: Registratie Nieuwe Gebruiker

en: New Version %s
nl_NL: Nieuwe Versie %s

en: New Version: %s. Upgrading from: %s.
nl_NL: Nieuwe Versie: %s. Upgrade van: %s.

en: New file set added successfully.
nl_NL: Nieuwe bestandsverzameling toegevoegd.

en: New template.
nl_NL: Nieuw sjabloon.

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next & Previous Nav
nl_NL: Volgende & vorige nav

en: Next Label
nl_NL: Label voor volgende

en: Next this:
nl_NL: Nu dit:

en: Next →
nl_NL: Volgende →

en: Nine Sixty Grid System
nl_NL: Negen zestig rastersysteem

en: No
nl_NL: Nee

en: No Actions found.
nl_NL: Geen maatregelen gevonden.

en: No Attributes
nl_NL: Geen attributen

en: No Block Types
nl_NL: Geen blok types

en: No Content.
nl_NL: Geen Inhoud.

en: No End Date.
nl_NL: Geen Eind datum.

en: No Faq Entries Entered.
nl_NL: Geen posten Faq.

en: No File Types
nl_NL: Toegestane Bestandstypes

en: No Groups
nl_NL: Geen groepen

en: No Jobs found.
nl_NL: Geen taken gevonden

en: No Meta Description
nl_NL: Geen meta description

en: No Name
nl_NL: Geen Naam

en: No Page Attributes
nl_NL: Geen attributen gedefinieerd.

en: No Page Types
nl_NL: Geen paginatypes

en: No Queueing
nl_NL: Geen wachtrij

en: No Repeat
nl_NL: Geen herhaling

en: No Slides Entered.
nl_NL: Geen dia's ingevoerd.

en: No Suggestions
nl_NL: Geen Suggesties

en: No Themes
nl_NL: Geen thema's

en: No Video Files Selected.
nl_NL: Geen videobestand geselecteerd.

en: No add-ons found.
nl_NL: Geen extensies gevonden.

en: No attribute categories currently defined.
nl_NL: Er zijn momenteel geen attribuut categorieën gedefinieerd.

en: No attribute sets currently defined.
nl_NL: Er zijn momenteel geen attribuutverzamelingen gedefinieerd.

en: No attributes defined.
nl_NL: Geen attributen gedefinieerd.

en: No attributes found.
nl_NL: Geen attributen gevonden.

en: No block types available.
nl_NL: Geen blok types beschikbaar

en: No custom block types are awaiting installation.
nl_NL: Er wachten geen aangepaste blokformaten op installatie.

en: No data is available yet.
nl_NL: Er zijn nog geen gegevens beschikbaar.

en: No default file storage location could be found to store this file.
nl_NL: Er werd geen standaard opslaglocatie gevonden voor het opslaan van dit bestand.

en: No entries found.
nl_NL: Geen items gevonden.

en: No file sets found.
nl_NL: Geen bestandsverzamelingen gevonden.

en: No file specified
nl_NL: Geen bestand gespecificeerd

en: No files found in %s for the storage location "%s".
nl_NL: Geen bestanden gevonden in %s voor de opslaglocatie "%s".

en: No files have been downloaded.
nl_NL: Er zijn geen bestanden gedownload.

en: No global areas have been added.
nl_NL: Er zijn geen globale gebieden toegevoegd.

en: No grid framework found. Grid area methods require a valid grid framework defined in a PageTheme class.
nl_NL: Geen grid framework gevonden. Grid area methoden vereisen een geldig grid framework gedefinieerd in een PageTheme class.

en: No group sets found.
nl_NL: Geen groepsverzamelingen gevonden.

en: No groups found.
nl_NL: Geen groepen gevonden.

en: No job specified.
nl_NL: Geen taak gespecificeerd.

en: No local user account associated with this user, please log in with a local account and connect your account from your user profile.
nl_NL: Er is geen lokale gebruikeraccount bekend met deze gebruiker, meld aan met een lokaal account en verbind uw account via uw gebruikersprofiel.

en: No messages found.
nl_NL: Geen berichten gevonden.

en: No messages in this conversation.
nl_NL: Geen berichten in dit gesprek.

en: No one has yet submitted this form.
nl_NL: Er is nog niemand die dit formulier heeft verstuurd.

en: No packages have been installed.
nl_NL: Er zijn geen extensies geïnstalleerd.

en: No page could be found at this address.
nl_NL: Er is geen pagina gevonden op dit adres.

en: No page types found.
nl_NL: Geen paginatypes gevonden.

en: No pages found.
nl_NL: Geen pagina's gevonden.

en: No results found.
nl_NL: Geen resultaten gevonden.

en: No results match
nl_NL: Geen match gevonden

en: No stacks have been added.
nl_NL: Er zijn geen stapels toegevoegd.

en: No themes are installed.
nl_NL: Geen thema's geïnstalleerd.

en: No themes found.
nl_NL: Geen thema's gevonden.

en: No thumbnail found. Usually this is because the source file is smaller than this thumbnail configuration.
nl_NL: Geen thumbnail gevonden. Meestal komt dit doordat het bronbestand kleiner is dan de thumbnail instelling.

en: No timed permission assignments
nl_NL: Geen tijdsgestuurde machtigingen toegewezen.

en: No topics have been posted.
nl_NL: Geen onderwerpen zijn geboekt.

en: No topics.
nl_NL: Geen onderwerpen.

en: No updates for your add-ons are available.
nl_NL: Er zijn geen updates voor uw Extensies beschikbaar.

en: No users found.
nl_NL: Geen gebruikers gevonden.

en: No users or groups added.
nl_NL: Geen gebruikers of groepen toegevoegd.

en: No users or groups selected.
nl_NL: Geen gebruikers of groepen geselecteerd.

en: No users selected.
nl_NL: Geen gebruikers geselecteerd.

en: No, display all messages.
nl_NL: Nee, alle berichten weergeven

en: No, posting is disabled.
nl_NL: Nee, berichten sturen is uitgeschakeld.

en: No, this is not the default storage location.
nl_NL: Nee, dit is niet de standaardlocatie voor opslag.

en: No. Do <strong>not</strong> remove any content or files from this website.
nl_NL: Nee. Verwijder <strong>geen</strong> inhoud of bestanden van deze website.

en: Nobody
nl_NL: Niemand

en: None
nl_NL: Geen

en: None Created
nl_NL: Geen gemaakt

en: None Selected
nl_NL: Niks geselecteerd.

en: None of the requested files could be found.
nl_NL: Geen van de opgevraagde bestanden gevonden

en: None selected
nl_NL: Niks gelesecteerd

en: None.
nl_NL: Geen.

en: None. Pages do not have canonical URLs until they are published.
nl_NL: Geen. Pagina's hebben geen canonieke URL's totdat ze worden gepubliceerd.

en: None. This file will automatically be used by the <strong>%s</strong> page.
nl_NL: Geen. Dit bestand wordt automatisch gebruikt door de <strong>%s</strong> pagina.

en: None. This file will automatically be used for pages without a template.
nl_NL: Geen. Dit bestand zal automatisch worden gebruikt voor pagina's zonder template.

en: None. This file will automatically be used.
nl_NL: Geen. Dit bestand zal automatisch worden gebruikt.

en: None. This file will be used by pages with the <strong>%s</strong> template.
nl_NL: Geen. Dit bestand zal worden gebruikt door de pagina's met de <strong>%s</strong> sjabloon.

en: Normal text
nl_NL: Normale tekst

en: Not a member? Register
nl_NL: Geen lid? Registreer hier

en: Note: Additional page paths are not versioned. They will be available immediately.
nl_NL: Opgelet: Er is geen versiebeheer voor additionele pagina paden. Deze paden zullen direct toegepast worden.

en: Note: Downloading an update will NOT automatically install it.
nl_NL: N.B. Door een update te downloaden wordt deze NIET automatisch geïnstalleerd.

en: Note: Entering values here will override global conversations file attachment settings for this block if you enable Attachment Overrides for this Conversation.
nl_NL: Opmerking: Hier ingevoerde instellingen overschrijven de globale bijlage instellingen op conversaties voor dit blok wanneer u de Bijlage Overschrijving aanzet voor deze conversatie.

en: Note: These settings can be overridden in the block edit form for individual conversations.
nl_NL: Opmerking: Deze instellingen kunnen worden overschreven in het blok-bewerkingsformulier voor individu gesprekken.

en: Note: this will override the selected preset with the new preset. It will not update any layouts already in use.
nl_NL: Opmerking: Dit overschrijft de geselecteerde voorinstelling met de nieuwe voorinstelling. Het zal niet bijgewerkt alle layouts al in gebruik.

en: Nothing currently available to install.
nl_NL: Geen extensies beschikbaar om te installeren.

en: Notification - Spam Detected
nl_NL: Melding - Spam Gedetecteeerd

en: Notify me by email when people submit this form
nl_NL: E-mail notificatie bij het versturen van dit formulier

en: Number of Pages to Display
nl_NL: Aantal pagina's weer te geven

en: Number of Responses
nl_NL: Aantal reacties

en: Number to Display
nl_NL: Aantal labels om te tonen

en: OR Path
nl_NL: OF Pad

en: Off
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Off - Good for active block and site development.
nl_NL: Uit - Goed voor block- en site-ontwikkeling.

en: Off - Good for active theme development when using LESS files.
nl_NL: Uit - Goed voor theme ontwikkeling bij gebruik van LESS bestanden.

en: Off - Good for debugging generated CSS output.
nl_NL: Uit - Goed voor het debuggen van gegenereerde CSS uitvoer.

en: Off - Good for development of custom blocks.
nl_NL: Uit - Geschikt voor de ontwikkeling van custom blokken.

en: Off - Good for development.
nl_NL: Uit - Goed voor ontwikkelen.

en: Off - Turn it on by hand for specific pages.
nl_NL: Uit - Zet het handmatig aan voor specifieke pagina's.

en: Offer choice of language on login.
nl_NL: Toon taalkeuze bij inloggen

en: Older &rarr;
nl_NL: Oudere &rarr;

en: On
nl_NL: aan

en: On %s, user %s approved the following request: 
    
    ---
    %s
    ---
nl_NL: Op %s, gebruiker %s heeft het volgende verzoek: %s ingediend

en: On %s, user %s cancelled the following request: 
    
    ---
    %s
    ---
nl_NL: Op %s, gebruiker %s heeft het volgende verzoek verwijderd: %s

en: On %s, user %s submitted the following request: %s
nl_NL: Op %s, gebruiker %s heeft het volgende verzoek: %s ingediend

en: On - Helps speed up a live site.
nl_NL: Aan - Betere snelheid voor een live website.

en: On - If blocks on the particular page allow it.
nl_NL: Aan - als de blokken op de bewuste pagina het toestaan.

en: On - In all cases.
nl_NL: Aan - In alle gevallen.

en: On - approve manually
nl_NL: Aan - Handmatig goedkeuren

en: On - signup and go
nl_NL: Aan - Direct bruikbaar

en: Once the index is clear, you must reindex your site from the Automated Jobs page.
nl_NL: Zodra de index is opgeschoond, dient u uw website opnieuw te indexeren via de Geautomatiseerde Taken Pagina.

en: One per line
nl_NL: Eén per regel

en: One per line, to whitelist all %s domains: %s
nl_NL: Eén per regel, om alle %s domeinen te whitelisten: %s

en: Only Missing Pages
nl_NL: Alleen ontbrekende pagina's

en: Only Registered Users
nl_NL: Alleen geregistreerde gebruikers

en: Only files with the following extensions will be allowed. Separate extensions with commas. Periods and spaces will be ignored.
nl_NL: Alleen bestanden met de volgende extensies zijn toegestaan.Scheid extensies met een komma. Punten en spaties worden genegeerd.

en: Only place a value in here if you want this thumbnail to force its dimensions to the width and height.
nl_NL: Plaats hier alleen iets wanneer u deze thumbnail een exacte hoogte en breedte wilt geven.

en: Only registered users may view the website.
nl_NL: Alleen geregistreerde gebruikers mogen deze website bekijken.

en: Only the %s user may reset the site's content.
nl_NL: Alleen de %s  user mag mag de website inhoud resetten.

en: Only the admin user may reset all strings.
nl_NL: Alleen de administrator gebruiker mag alle tekenreeksen terugzetten.

en: Only the administrative group may view the website.
nl_NL: Alleen de groep beheerders mag deze website bekijken.

en: Only the super user may remove block types.
nl_NL: Alleen de super user mag bloktype verwijderen.

en: Only users who are members of ALL selected groups will be eligible for this permission.
nl_NL: Alleen gebruikers die lid zijn van ALLE geselecteerde groepen komen in aanmerking voor deze machtiging.

en: Only when manually removed or the cache is cleared.
nl_NL: Alleen wanneer handmatig verwijderd of wanneer de cache wordt geleegd.

en: Oops, something is wrong with the form you posted (it doesn't have a question set id).
nl_NL: Er is iets mis gegaan met het verzenden van het formulier (het heeft geen vraag set id).

en: Open Link
nl_NL: Open link

en: Open Link in New Window
nl_NL: Link in nieuw venster openen

en: Open Page
nl_NL: Pagina Openen

en: Open link in new tab
nl_NL: Open link in een nieuwe tab

en: Open link in same window
nl_NL: Open link in hetzelfde venster

en: Open links in a new window
nl_NL: Opent een links in een nieuw venster

en: Optimization
nl_NL: Optimalisatie

en: Option
nl_NL: Optie

en: Option Order
nl_NL: Volgorde van opties

en: Optional
nl_NL: Optioneel

en: Options
nl_NL: Opties

en: Options %s Storage Type
nl_NL: Opties voor %s opslagtype

en: Options disabled, interface settings are specified in config/site.php.
nl_NL: Opties uitgeschakeld, interface instellingen zijn ingesteld in config/site.php

en: Options saved successfully.
nl_NL: Opties opgeslagen.

en: Or choose
nl_NL: Of kies

en: Order &amp; Group
nl_NL: Volgorde wijzigen

en: Order Pages
nl_NL: Om pagina 's

en: Order Saved.
nl_NL: Volgorde bewaard.

en: Ordered List
nl_NL: Geordende lijst

en: Ordering
nl_NL: Bestellen

en: Organize Page Type Order
nl_NL: Organiseer paginatype volgorde

en: Original Post
nl_NL: Originele Post

en: Original String
nl_NL: Originele string

en: Originally requested by %s.
nl_NL: Oorspronkelijk aangevraagd door %s

en: Other
nl_NL: Anders

en: Other Attributes
nl_NL: Andere kenmerken

en: Other countries
nl_NL: Andere landen

en: Others
nl_NL: Anderen

en: Outdent
nl_NL: Uitspringen

en: Output
nl_NL: Uitvoer

en: Output error information to site users
nl_NL: Toon foutmeldingen aan bezoekers

en: Outset
nl_NL: Begin

en: Override Block Type
nl_NL: Override Blok type

en: Override Permissions
nl_NL: Toegang en bevoegdheden

en: Override Timestamp
nl_NL: Overschrijven Timestamp

en: Override block type cache settings.
nl_NL: Override blok type cache instellingen.

en: Override page name with custom title?
nl_NL: De naam van de pagina met aangepaste titel overschrijven?

en: Owner
nl_NL: Eigenaar

en: PHP Comments Preserved
nl_NL: PHP Commentaar Gereserveerd

en: POP Mail Server Authentication Settings
nl_NL: POP mail server authenticatie instellingen

en: Pacific Ocean
nl_NL: Grote Oceaan

en: Package
nl_NL: Extensie

en: Package controller file not found.
nl_NL: Pakket controller-bestand niet gevonden.

en: Padding
nl_NL: Opvulling

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Page "%s" at path "%s" Moved to trash
nl_NL: Pagina "%s" in pad "%s" verplaatst naar prullenmand

en: Page "%s" at path "%s" deleted
nl_NL: Pagina "%s" in pad "%s" verwijderd

en: Page Action
nl_NL: Pagina actie

en: Page Added Successfully.
nl_NL: Pagina succesvol toegevoegd.

en: Page Added To
nl_NL: Pagina toegevoegd aan

en: Page Alias.
nl_NL: Pagina Alias.

en: Page Attribute Created.
nl_NL: Pagina Attribuut Aangemaakt

en: Page Attribute Deleted.
nl_NL: Pagina-attribuut verwijderd

en: Page Attribute Display
nl_NL: Pagina kenmerk Display

en: Page Attribute Updated.
nl_NL: Pagina Attribuut Bewerkt.

en: Page Attributes
nl_NL: Pagina Attributen

en: Page Attributes have been saved.
nl_NL: Pagina attributen zijn opgeslagen.

en: Page Date Created
nl_NL: Pagina Datum gemaakt

en: Page Date Modified
nl_NL: Pagina datum gewijzigd

en: Page Date Published
nl_NL: Pagina datum gepubliceerd

en: Page Description
nl_NL: Paginabeschrijving

en: Page Design
nl_NL: Paginaontwerp

en: Page Design, Location, Attributes and Settings
nl_NL: Paginaontwerp, -locatie, -attributen en -instellingen

en: Page Draft.
nl_NL: Paginaconcept.

en: Page Drafts
nl_NL: Pagina ontwerpen

en: Page Forbidden
nl_NL: Pagina Verboden

en: Page ID: %s
nl_NL: Pagina ID: %s

en: Page Levels
nl_NL: Pagina niveaus

en: Page List
nl_NL: Pagina Lijst

en: Page Name
nl_NL: Pagina Naam

en: Page Not Found
nl_NL: Pagina niet gevonden

en: Page Order
nl_NL: Pagina Volgorde

en: Page Owner
nl_NL: Pagina Eigenaar

en: Page Permissions
nl_NL: Pagina-machtigingen

en: Page Properties
nl_NL: Pagina Eigenschappen

en: Page Properties saved.
nl_NL: Pagina Eigenschappen opgeslagen.

en: Page Report
nl_NL: Paginarapport

en: Page Saved
nl_NL: Pagina opgeslagen

en: Page Search
nl_NL: Pagina zoeken

en: Page Settings
nl_NL: Pagina-instellingen

en: Page Submitted for Permission Changes.
nl_NL: Pagina toegevoegd voor machtiging wijzigingen.

en: Page Submitted to Change Permission Inheritance to %s.
nl_NL: Pagina Ingediend voor wijzigen van machtigingen die verwijzigen naar: %s.

en: Page Successfully Added.
nl_NL: Pagina is toegevoegd.

en: Page Successfully Refreshed.
nl_NL: Pagina is vernieuwd.

en: Page Template
nl_NL: Paginasjabloon

en: Page Templates
nl_NL: Paginasjablonen

en: Page Templates in Theme
nl_NL: Paginasjablonen in Thema

en: Page Title
nl_NL: Paginatitel

en: Page Type
nl_NL: Paginatype

en: Page Type Handle
nl_NL: Paginatype handvat

en: Page Type Name
nl_NL: Paginatype naam

en: Page Type Permissions
nl_NL: Pagina Type machtigingen

en: Page Type added successfully.
nl_NL: Paginatype met succes toegevoegd.

en: Page Types
nl_NL: Paginatypes

en: Page URLs
nl_NL: Pagina URLs

en: Page Unsuccessfully Refreshed.
nl_NL: Pagina is niet Vernieuwd.

en: Page Updated
nl_NL: Pagina bijgewerkt

en: Page Values
nl_NL: Pagina waarden

en: Page Version %s Submitted for Approval.
nl_NL: Paginaversie %s ingediend voor goedkeuring.

en: Page Views
nl_NL: Pagina's Bekeken

en: Page assigned.
nl_NL: Pagina toegewezen.

en: Page copy operations pending.
nl_NL: Pagina kopieeracties in afwachting.

en: Page created.
nl_NL: Pagina aangemaakt.

en: Page deleted successfully.
nl_NL: Pagina verwijderd.

en: Page deletion request saved. This action will have to be approved before the page is deleted.
nl_NL: Verwijderverzoek voor pagina opgeslagen. Deze actie zal moeten worden goedgekeurd voordat de pagina wordt verwijderd.

en: Page ignored.
nl_NL: Pagina genegeerd.

en: Page is Pending Approval.
nl_NL: Pagina is wacht op goedkeuring.

en: Page location information saved successfully.
nl_NL: Paginalocatie is opgeslagen.

en: Page not found.
nl_NL: Pagina niet gevonden.

en: Page permissions have been saved.
nl_NL: Paginamachtigingen opgeslagen.

en: Page permissions request saved successfully. You must approve this workflow request before the permissions are changed.
nl_NL: Machtigingen paginaverzoek succesvol opgeslagen. U moet deze werkstroom goedkeuren aanvraag voordat de machtigingen zijn gewijzigd.

en: Page permissions saved successfully.
nl_NL: Machtigingen voor pagina succesvol opgeslagen.

en: Page permissions updated successfully.
nl_NL: Paginamachtigingen bijgewerkt.

en: Page saved on %s
nl_NL: Pagina opgeslagen op %s

en: Page search columns saved successfully.
nl_NL: Pagina zoekkolommen opgeslagen.

en: Page template added successfully.
nl_NL: Paginasjabloon toegevoegd.

en: Page template deleted successfully.
nl_NL: Paginasjabloon verwijderd.

en: Page template updated successfully.
nl_NL: Paginasjabloon bijgewerkt.

en: Page themes
nl_NL: Pagina-thema's

en: Page type
nl_NL: Paginatype

en: Page type basic setup.
nl_NL: Paginatype basisinstellingen.

en: Page type copied successfully. Important! You will need to re-add any blocks into output areas that you had set on the original page type.
nl_NL: Paginatype succesvol gekopieerd. Belangrijk! U moet opnieuw blokken toevoegen in output areas die je ingesteld had in de originele paginatype.

en: Page type deleted successfully.
nl_NL: Paginatype verwijderd.

en: Page type updated successfully.
nl_NL: Paginatype is bijgewerkt.

en: Page types
nl_NL: Paginatypes

en: Page types display a page's blocks in different ways and can be thought of as 'templates' for your content: Left Sidebar, Full, etc. Page types correspond to specific themes. concrete5 will look for the specified page type in your active theme.
nl_NL: Pagina types tonen pagina blokken op verschillende manieren, en kan worden gezien als 'sjablonen' voor uw inhoud: Links Sidebar, Full, enz. Page types komen overeen met specifieke thema's. Concrete5 gaat op zoek naar de opgegeven pagina-type in uw actieve thema.

en: Page unmapped.
nl_NL: Pagina niet verwezen.

en: Page updated successfully.
nl_NL: Pagina succesvol bijgewerkt.

en: Page – Display a list of topics for the current page.
nl_NL: Pagina – Toon een lijst van onderwerpen voor de huidige pagina.

[ctx: PageTemplateName]
en: Blank
nl_NL: Leeg

[ctx: PageTemplateName]
en: Dashboard Full
nl_NL: Volledig Dashboard

[ctx: PageTemplateName]
en: Dashboard Header + Four Column
nl_NL: Dashboard Header + Vier kolommen

[ctx: PageTemplateName]
en: Dashboard Primary + Five
nl_NL: Dashboard Primair + Five

[ctx: PageTemplateName]
en: Full
nl_NL: Volledig

[ctx: PageTemplateName]
en: Left Sidebar
nl_NL: Linker Sidebar

[ctx: PageTemplateName]
en: Right Sidebar
nl_NL: Rechter Sidebar

[ctx: PageTemplateName]
en: Stack
nl_NL: Stapel

[ctx: PageTypeComposerControlName]
en: Description
nl_NL: Omschrijving

[ctx: PageTypeComposerControlName]
en: Page Location
nl_NL: Pagina Locatie

[ctx: PageTypeComposerControlName]
en: Page Name
nl_NL: Pagina Naam

[ctx: PageTypeComposerControlName]
en: Page Template
nl_NL: Paginasjabloon

[ctx: PageTypeComposerControlName]
en: Public Date/Time
nl_NL: Publieke Datum/Tijd

[ctx: PageTypeComposerControlName]
en: User
nl_NL: Gebruiker

[ctx: PageTypeComposerControlTypeName]
en: Block
nl_NL: Blok

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetControlCustomLabel]
en: Body
nl_NL: Bericht

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetControlCustomLabel]
en: Brief Description
nl_NL: Korte beschrijving

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetControlCustomLabel]
en: Date Completed
nl_NL: Datum Afgerond

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetControlCustomLabel]
en: Entry Name
nl_NL: Berichtnaam

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetControlCustomLabel]
en: Job Details
nl_NL: Details vacature

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetControlCustomLabel]
en: Job Name
nl_NL: Vacaturenaam

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetControlCustomLabel]
en: Name
nl_NL: Naam

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetControlCustomLabel]
en: Page Name
nl_NL: Paginanaam

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetControlCustomLabel]
en: Posting Date
nl_NL: Verzenddatum

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetControlCustomLabel]
en: Short Description
nl_NL: Korte Omschrijving

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetControlCustomLabel]
en: Topics
nl_NL: Onderwerpen

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetName]
en: About This Job
nl_NL: Over deze vacature

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetName]
en: Basics
nl_NL: Basisgegevens

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetName]
en: Body
nl_NL: Bericht

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetName]
en: Content
nl_NL: Inhoud

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetName]
en: Image Slider
nl_NL: Afbeeldingen Slider

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetName]
en: Page
nl_NL: Pagina

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetName]
en: Post Details
nl_NL: Bericht Details

[ctx: PageTypeComposerFormLayoutSetName]
en: Project Data
nl_NL: Project Datum

[ctx: PageTypePublishTargetTypeName]
en: Always publish below a certain page
nl_NL: Altijd publiceren onder een bepaalde pagina

[ctx: PageTypePublishTargetTypeName]
en: Choose from all pages when publishing
nl_NL: Kies uit alle pagina's wanneer u publiceert

[ctx: PageTypePublishTargetTypeName]
en: Choose from pages of a certain type
nl_NL: Kies uit pagina's van een bepaald type

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Pages & Themes
nl_NL: Pagina's & thema's

en: Pages Created
nl_NL: Pagina's Aangemaakt

en: Pages Panel
nl_NL: Pagina menu

en: Pages appear in both locations; all edits to originals will be reflected in their alias.
nl_NL: De pagina verschijnt op beide locaties; alle wijzigingen aan het origineel zullen worden meegenomen in de alias.

en: Pages deleted successfully.
nl_NL: Pagina's succesvol verwijderd.

en: Pages updated successfully.
nl_NL: Pagina's bijgewerkt.

en: Paginate Message List
nl_NL: Berichtenlijst pagineren

en: Pagination
nl_NL: Paginering

[ctx: Pagination]
en: &larr; Previous
nl_NL: &larr; Vorige

[ctx: Pagination]
en: (current)
nl_NL: (huidige)

[ctx: Pagination]
en: Next &rarr;
nl_NL: Volgende &rarr;

en: Parent Group
nl_NL: Bovenliggende groep

en: Parent Page
nl_NL: Verwante Pagina

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password incorrect. Please try again.
nl_NL: Onjuist wachtwoord. Probeer het nog eens.

en: Password updated successfully.
nl_NL: Wachtwoord succesvol bijgewerkt.

en: Paste
nl_NL: Plakken

en: Paste From Clipboard
nl_NL: Plakken van klembord

en: Paste a link to an external RSS feed located on another site, and concrete5 will render it on your page. Select date formatting, feed title, number of items to display at once and choose whether to show or hide article summaries.
nl_NL: Plak een link naar een externe RSS-feed op een andere site, en Concrete5 zal deze tonen op uw webpagina. Selecteer de datumnotatie, voer titel, het aantal weer te geven items en het tonen of verbergen van samenvattingen.

en: Paste a short or long-form YouTube link into the YouTube URL field and concrete5 will embed the video on your page. The iFrame option is recommended for best results, especially when displaying pages on mobile devices.
nl_NL: Plak een korte- of lange-vorm YouTube-link in het YouTube URL-veld om concrete5 een video in te laten sluiten op uw pagina. De iFrame optie wordt aanbevolen voor de beste resultaten, vooral bij het weergegeven van pagina's op mobiele apparaten.

en: Paste from Clipboard
nl_NL: Plakken van Klembord

en: Paste your HTML code into this field, and it will be rendered by your web browser.
nl_NL: Plak de HTML-code in dit veld, en het zal worden toegevoegd aan uw pagina.

en: Path
nl_NL: Pad

en: Paths
nl_NL: Paden

en: Pellentesque ultricies ligula vel neque dictum, eu mollis tortor adipiscing. Etiam congue, est vel tincidunt vestibulum, nunc nunc porta nulla, at adipiscing neque tellus quis urna. Quisque dignissim neque a ipsum sodales, mattis aliquam ante dictum.
nl_NL: Dit is een faketekst. Alles wat hier staat is slechts om een indruk te geven van het grafische effect van tekst op deze plek. Wat u hier leest is een voorbeeldtekst. Deze wordt later vervangen door de uiteindelijke tekst, die nu nog niet bekend is.

en: Pending
nl_NL: In afwachting

en: Pending Approval
nl_NL: In afwachting van goedkeuring

en: Pending Delete
nl_NL: Verwijdering in afwachting

en: Pending Move
nl_NL: In afwachting van Verplaatsen

en: Pending Permissions
nl_NL: Wachtende machtigingen

en: Per Page
nl_NL: Per pagina

en: Permanent IP Ban
nl_NL: Permanente IP ban

en: Permission Changes
nl_NL: Machtiging wijzigingen

en: Permission Inheritance Changes
nl_NL: Geërfde machtigingen gewijzigd

en: Permission access entity types
nl_NL: Toegangstypen entiteit toestemming

en: Permission categories
nl_NL: Bevoegdheidscategorieën

en: Permission on
nl_NL: Toegevoegd Op

en: Permission setting saved. You must complete the workflow before this change is active.
nl_NL: Machtiging instelling opgeslagen. U moet de workflow voltooien voordat deze wijziging actief wordt.

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: File Uploader
nl_NL: Bestand Uploader

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Group
nl_NL: Groep

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Group Combination
nl_NL: Groep Combinaties

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Group Set
nl_NL: Groepsverzameling

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Message Author
nl_NL: Bericht Auteur

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Page Owner
nl_NL: Pagina Eigenaar

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: User
nl_NL: Gebruiker

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change anything in the Page Properties menu.
nl_NL: Mogelijkheid om iets te veranderen in het Pagina eigenschappen menu.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change caching settings.
nl_NL: De mogelijkheid om cache instellingen te wijzigen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change just the page template for this page.
nl_NL: Vermogen om te veranderen de paginasjabloon voor deze pagina.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change just the theme for this page.
nl_NL: De mogelijkheid om enkel het thema voor deze pagina te wijzigen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change permissions for this page. Warning: by granting this a user could give themselves more access.
nl_NL: De mogelijkheid om machtigingen voor deze pagina te wijzigen. Opgelet: door deze toekenning kan deze gebruiker zichzelf hogere machtigingen geven.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to make edits to at least some of the content in the page. You can lock down different block areas and specific blocks by clicking Permissions on them as well.
nl_NL: De mogelijkheid om sommige delen van deze pagina te bewerken. U kunt verschillende blokken en/of gebieden vergrendelen en tevens machtigingen voor deze aanmaken.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to move this page to the site's Trash.
nl_NL: De mogelijkheid om deze pagina te verwijderen naar de prullenbak.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to remove old versions of this page.
nl_NL: De moegelijkheid om oude pagina versies te verwijderen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to see and use the website when concrete5 is in maintenance mode.
nl_NL: De mogelijkheid om de website te zien/gebruiken wanneer concrete5 in onderhoudsmodus is.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to see what this page will look like at a specific time in the future as a specific user.
nl_NL: Mogelijkheid om te zien hoe deze pagina eruit zal zien op een bepaald tijdstip in de toekomst als een specifieke gebruiker.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can access the File Manager.
nl_NL: Kan bestandsbeheer niet openen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can access the file manager
nl_NL: Kan bestandsbeheer niet openen

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add a block to any area on the site. If someone is added here they can add blocks to any area (unless that area has permissions that override these global permissions.)
nl_NL: Kan een blok aan elk gebied toevoegen op de website. Als iemand hier toegevoegd wordt, dan kan deze blokken toevoegen aan elk gebied (tenzij dat gebied rechten heeft die de globale machtigingen opheffen.)

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add a page beneath the current page.
nl_NL: Kan een pagina toevoegen onder de huidige pagina.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add a stack or block from a stack to any area on the site. If someone is added here they can add stacks to any area (unless that area has permissions that override these global permissions.)
nl_NL: Kan een stapel of blok toevoegen, van een bestaande stapel aan elk gebied op de website. Als iemand hieraan wordt toegevoegd, kan deze stapels toevoegen aan elk gebied. ( tenzij dit gebied machtigingen heet die de globale machtigingen opheffen.)

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add blocks to this area. This setting overrides the global Add Block permission for this area.
nl_NL: Kan blokken toevoegen aan dit gebied. Deze instellingen overschrijven de globale instellingen, voor het toevoegen van een blok aan dit gebied.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add files to set.
nl_NL: Kan bestanden niet toevoegen aan groep.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add stacks to this area. This setting overrides the global Add Stack permission for this area.
nl_NL: Kan een stapel toevoegen aan dit gebied. Deze instellingen overschrijven de globale machtigingen voor het toevoegen van een stapel aan dit gebied.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can control scheduled guest access to this page.
nl_NL: Kan geplande toegang geven aan gasten voor deze pagina.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can copy file.
nl_NL: Kan bestand niet kopiëren

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can copy files in file set.
nl_NL: Kan bestanden in een groep kopiëren.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can delete file set.
nl_NL: Kunt verwijderen bestandenset.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can delete file.
nl_NL: Kan bestand niet verwijderen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can delete files in set.
nl_NL: Kan bestanden in een groep verwijderen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit a file's properties.
nl_NL: Kan bestands eigenschappen wijzigen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit access to file sets.
nl_NL: Kan machtigingen van betands groepen wijzigen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit access to file.
nl_NL: Kan bestands machtigingen wijzigen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit blocks within this area.
nl_NL: Kan blokken in dit gebied bewerken.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit or replace files in set.
nl_NL: Kan bestanden in een groep wijzigen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit or replace files.
nl_NL: Kan bestanden bewerken of vervangen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit the footprint and items in all gatherings.
nl_NL: De voetafdruk en items in alle bijeenkomsten kan bewerken.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can move or copy this page to another location.
nl_NL: Kan deze pagina kopiëren of verplaatsen naar een andere locatie.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can publish an unapproved version of the page.
nl_NL: Kan een niet goedgekeurde versie van deze pagina publiseren.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can see a page exists and read its content.
nl_NL: Kan een pagina zien en de inhoud lezen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view and download files in the site.
nl_NL: Kan bestanden bekijken en downloaden.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view and download files.
nl_NL: Kan bestanden bekijken en downloaden.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view the area and its contents.
nl_NL: Kan dit gebied met inhoud bekijken.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view the page versions dialog and read past versions of a page.
nl_NL: Kan de pagina versies dialoog zien inclusief oudere versies van een pagina.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether a user can export site users or not
nl_NL: Hiermee bepaalt u of een gebruiker een sitegebruikers of niet exporteren kunt

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether a user can see a page in the sitemap or intelligent search.
nl_NL: Bepaalt of een gebruiker een pagina kan zien in de sitemap of in de intelligente zoekopdracht

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether a user can view the search user interface.
nl_NL: Hiermee bepaalt u of een gebruiker de zoekinterface gebruiker kan bekijken.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can access the permissions on an area. Custom area permissions could override those of the page.
nl_NL: Bepaalt of gebruikers de gebieds machtigingen kunnen wijzigen. Handmatige gebieds machtigingen kunnen de pagina machtigingen overschrijven.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can change permissions on this block, potentially granting themselves or others greater access.
nl_NL: Bepaalt of gebruikers de machtigingen voor dit blok kunnen wijzigen, dit geeft deze en anderen hogere machtigingen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can change the block cache settings for this block instance.
nl_NL: Bepaalt of gebruikers de blok cache instellingen kunnen veranderen voor dit blok.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can change the block's name (rarely used.)
nl_NL: Bepaalt of gebruikers de naam van het blok kunnen veranderen (weinig gebruikt).

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can change the custom template on this block. This overrides any area or page permissions.
nl_NL: Bepaalt of gebruikers de handmatige templates voor dit blok kunnen wijzigen. Dit overschrijft alle gebieds en pagina machtigingen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can delete blocks from this area.
nl_NL: Bepaalt of gebruikers blokken kunnen verwijderen van dit gebied.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can delete this block. This overrides any area or page permissions.
nl_NL: Bepaalt of gebruikers dit blok kunnen verwijderen. Dit overschrijft alle gebieds of pagina machtigingen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can edit this block. This overrides any area or page permissions.
nl_NL: Bepaalt of gebruikers dit blok kunnen bewerken. Dit overschrijft alle gebieds en pagina machtigingen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can schedule guest access permissions on blocks in this area. Guest Access is a shortcut for granting permissions just to the Guest Group.
nl_NL: Bepaalt of gebruikers toegangs machtigingen kunnen toekennen aan gasten voor blokken in dit gebied. Gast Toegang is een verkorte manier om  machtigingen toe te kennen aan de Gasten Groep.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can schedule guest access permissions on this block. Guest Access is a shortcut for granting permissions just to the Guest Group.
nl_NL: Bepaalt of gebruikers toegangsrechten voor gasten kunnen plannen op dit blok. Gast Toegang is een snelkoppeling voor het verlenen van rechten  voor de gast-groep.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can set custom design properties or CSS on this block.
nl_NL: Bepaalt of gebruikers handmatige ontwerp proporties of CSS aan dit blok kunnen toevoegen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can view this block in the page.
nl_NL: Bepaalt of gebruikers dit blok op deze pagina kunnen bekijken.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users get the ability to add layouts to a particular area.
nl_NL: Bepaalt of gebruikers de mogelijkheid hebben om layouts toe te voegen aan een bepaald gebied.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users see design controls and can modify an area's custom CSS.
nl_NL: Bepaalt of gebruikers de design gereedschappen kan zien en handmatig de CSS voor dit gebied kan wijzigen.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Grant ability to approve workflow.
nl_NL: Kan workflow goedkeuren.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Notify approvers that a change has been approved.
nl_NL: Informeer fiatteurs dat een wijziging is goedgekeurd.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Notify approvers that a change has been denied.
nl_NL: Informeer fiatteur dat een wijziging is afgekeurd.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Notify approvers that a change has entered the workflow.
nl_NL: Informeer fiatteur dat er een wijziging van de workflow is opgetreden.

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Group Search
nl_NL: Toegang krijgen tot Groepen zoeken

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Page Type Defaults
nl_NL: Bekijk pagina-type standaardinstellingen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Page Type Permissions
nl_NL: Paginatype toegangsmachtigingen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Sitemap
nl_NL: Bekijk sitemap

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Task Permissions
nl_NL: Bekijk taakmachtigingen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access User Search
nl_NL: Toegang krijgen tot gebruikers zoeken

[ctx: PermissionKeyName]
en: Activate/Deactivate User
nl_NL: Activeer/Deactiveer Gebruiker

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Block
nl_NL: Blok toevoegen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Block to Area
nl_NL: Blok toevoegen aan Gebied

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Child Group
nl_NL: Kind groep toevoegen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add File
nl_NL: Bestand Toevoegen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Layouts to Area
nl_NL: Layout toevoegen aan Gebied

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Message Attachments
nl_NL: Berichten Bijlage Toevoegen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Message to Conversation
nl_NL: Bericht toevoegen aan gesprek

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Pages of This Type
nl_NL: Voeg pagina's van dit type toe

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Stack
nl_NL: Stapel Toevoegen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Stack to Area
nl_NL: Stapel toevoegen aan Gebied.

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Sub-Page
nl_NL: Sub-Pagina Toevoegen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Topic Tree
nl_NL: Voeg onderwerp Tree

[ctx: PermissionKeyName]
en: Approve Changes
nl_NL: Veranderingen goedkeuren

[ctx: PermissionKeyName]
en: Approve Message
nl_NL: Bericht goedkeuren

[ctx: PermissionKeyName]
en: Approve or Deny
nl_NL: Goedkeuren of weigeren

[ctx: PermissionKeyName]
en: Assign Group
nl_NL: Groep toewijzen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Change Custom Template
nl_NL: Wijzig Sjabloon

[ctx: PermissionKeyName]
en: Change Page Template
nl_NL: Pagina sjabloon wijzigen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Change Theme
nl_NL: Wijzig Thema

[ctx: PermissionKeyName]
en: Copy File
nl_NL: Bestand kopiëren

[ctx: PermissionKeyName]
en: Customize Themes
nl_NL: Thema's aanpassen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete
nl_NL: Verwijderen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete Area Contents
nl_NL: Verwijder Gebied

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete Block
nl_NL: Verwijder Blok

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete File
nl_NL: Verwijder Bestand

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete File Set
nl_NL: Bestands set verwijderen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete Message
nl_NL: Bericht verwijderen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete Page Type
nl_NL: Paginatype verwijderen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete User
nl_NL: Verwijder Gebruiker

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete Versions
nl_NL: Verwijder Versies

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Area Contents
nl_NL: Bewerk Gebied

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Area Design
nl_NL: Wijzig ontwerp van gebied

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Area Permissions
nl_NL: Wijzig gebiedmachtigingen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Block
nl_NL: Bewerk Blok

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Cache Settings
nl_NL: Bewerk cache instellingen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Contents
nl_NL: Inhoud Bewerken

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Conversation Permissions
nl_NL: Gespreksmachtigingen bewerken

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Design
nl_NL: Wijzig Ontwerp

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit File Access
nl_NL: Bewerk bestandsmachtigingen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit File Contents
nl_NL: Bewerk Bestand

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit File Properties
nl_NL: Bewerk Bestands Eigenschappen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Gathering Items
nl_NL: Bewerk Items verzamelen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Gatherings
nl_NL: Bewerken van bijeenkomsten

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Group
nl_NL: Groep Wijzigen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Group Permissions
nl_NL: Bewerk groep machtigingen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Message
nl_NL: Bericht bewerken

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Name
nl_NL: Bewerk naam

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Page Type
nl_NL: Paginaformaat bewerken

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Page Type Drafts
nl_NL: Paginatype concepten bewerken

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Page Type Permissions
nl_NL: Bewerk paginatype machtigingen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Permissions
nl_NL: Wijzig machtigingen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Properties
nl_NL: Bewerk Eigenschappen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Speed Settings
nl_NL: Bewerk Snelheid Instellingen

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit User Details
nl_NL: Wijzig Gebruiker Details

[ctx: PermissionKeyName]
en: Empty Trash
nl_NL: Leeg prullenbak

[ctx: PermissionKeyName]
en: Export Site Users
nl_NL: Gebruikers van de site exporteren

[ctx: PermissionKeyName]
en: Flag Message
nl_NL: Markeer bericht

[ctx: PermissionKeyName]
en: Install Packages
nl_NL: Installeer extensies

[ctx: PermissionKeyName]
en: Manage Layout Presets
nl_NL: Layout voorinstellingen beheren

[ctx: PermissionKeyName]
en: Move or Copy Page
nl_NL: Verplaats of Kopieer Pagina

[ctx: PermissionKeyName]
en: Notify on Approve
nl_NL: Melding bij goedkeuren

[ctx: PermissionKeyName]
en: Notify on Deny
nl_NL: Melding bij Weigeren

[ctx: PermissionKeyName]
en: Notify on Entry
nl_NL: Melding bij bericht

[ctx: PermissionKeyName]
en: Perform Backups
nl_NL: Backup uitvoeren

[ctx: PermissionKeyName]
en: Preview Page As User
nl_NL: Bekijk Pagina als Gebruiker

[ctx: PermissionKeyName]
en: Rate Message
nl_NL: Beoordeel bericht

[ctx: PermissionKeyName]
en: Remove Topic Tree
nl_NL: Verwijderen van onderwerp boom

[ctx: PermissionKeyName]
en: Schedule Guest Access
nl_NL: Planning gasttoegang

[ctx: PermissionKeyName]
en: Search Files in File Manager
nl_NL: Zoek bestanden

[ctx: PermissionKeyName]
en: Search User Group
nl_NL: Zoek gebruikersgroep

[ctx: PermissionKeyName]
en: Sign in as User
nl_NL: Aanmelden als gebruiker

[ctx: PermissionKeyName]
en: Uninstall Packages
nl_NL: Paketten deinstalleren

[ctx: PermissionKeyName]
en: View
nl_NL: Bekijken

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Area
nl_NL: Bekijk Gebied

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Block
nl_NL: Bekijk Blok

[ctx: PermissionKeyName]
en: View File in File Manager
nl_NL: Bekijk Bestand in Bestandsbeheer

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Files
nl_NL: Bekijk bestanden

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Newsflow
nl_NL: Bekijk Nieuws

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Page in Sitemap
nl_NL: Toon pagina in sitemap

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Site in Maintenance Mode
nl_NL: Bekijk site in Onderhoudsmodus

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Topic Category Tree Node
nl_NL: Weergave onderwerp categorie boomknoop

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Topic Tree Node
nl_NL: Weergave onderwerp boomknoop

[ctx: PermissionKeyName]
en: View User Attributes
nl_NL: Bekijk Gebruiker Attributen

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Versions
nl_NL: Bekijk Versies

en: Permissions
nl_NL: Machtigingen

en: Permissions & Access
nl_NL: Machtigingen & toegang

en: Permissions Inheritance
nl_NL: Overname van machtigingen

en: Permissions Should
nl_NL: Machtigingen zouden

en: Permissions for this area currently override those of the page.
nl_NL: Machtigingen voor dit gebied momenteel overschrijven de instellingen van de pagina.

en: Permissions for this block are currently dependent on the area containing this block.
nl_NL: Machtigingen voor dit blok zijn momenteel afhankelijk van het gebied dat dit blok bevat.

en: Permissions for this block currently override those of the area and page.
nl_NL: Machtigingen voor dit blok overschrijven de instellingen van het gebied en pagina.

en: Permissions for this file are currently dependent on file sets and global file permissions.
nl_NL: Machtigingen voor dit bestand zijn op dit moment afhankelijk van de bestandsverzamelingen en globale bestandsrechten.

en: Permissions for this file currently override its sets and the global file permissions.
nl_NL: Machtigingen voor dit bestand overschrijven momenteel de verzamelingsmachtigingen en globale bestandsmachtigingen.

en: Permissions for this node are currently inherited from <strong>%s</strong>.
nl_NL: Machtigingen voor dit knooppunt worden momenteel overgenomen van <strong>%s</strong>.

en: Permissions for this node currently override its parents' permissions.
nl_NL: Machtigingen voor dit knooppunt wordt momenteel haar ouders machtigingen overschrijven.

en: Permissions saved
nl_NL: Machtigingen zijn opgeslagen.

en: Permissions updated successfully.
nl_NL: Machtigingen zijn bijgewerkt.

en: Picture
nl_NL: Foto

en: Places a conversation message into a page.
nl_NL: Plaatst een gespreksbericht in een pagina.

en: Places a discussion a page.
nl_NL: Hiermee plaatst u een discussie een pagina.

en: Plain Text
nl_NL: Tekst zonder Opmaak

en: Please Enter a Name
nl_NL: Geef een naam op

en: Please Login to Vote
nl_NL: A.u.b. inloggen om te stemmen

en: Please add at least one question to your form.
nl_NL: Voeg tenminste één vraag toe aan uw formulier.

en: Please complete all required fields.
nl_NL: Vul alle verplichte velden in.

en: Please correct the following errors:
nl_NL: Verhelp de volgende fouten:

en: Please enable JavaScript in your browser.
nl_NL: Zet JavaScript aan, in uw browser.

en: Please enter a valid feed address.
nl_NL: Geef een geldige feed adres op.

en: Please enter a zoom number from 0 to 21.
nl_NL: Voer een zoom niveau in van 0 tot 21.

en: Please enter the number of items to display.
nl_NL: Geef het aantal items op, om te tonen.

en: Please fill-in all plural forms
nl_NL: Vul alle meervoud vormen in

en: Please give your RSS Feed a name.
nl_NL: Geef uw RSS Feed een naam.

en: Please provide both username and password.
nl_NL: Geef gebruikersnaam en wachtwoord op.

en: Please specify a valid email address
nl_NL: U moet een juist e-mailadres opgeven.

en: Please specify your site's name
nl_NL: U moet een naam voor uw website opgeven.

en: Please type the letters and numbers shown in the image. Click the image to see another captcha.
nl_NL: Typ de getoonde letters en nummers van de afbeelding. Klik op de afbeelding voor een andere combinatie.

[ctx: PluralCase]
en: Few
nl_NL: Enkele

[ctx: PluralCase]
en: Many
nl_NL: Veel

[ctx: PluralCase]
en: One
nl_NL: Een

[ctx: PluralCase]
en: Other
nl_NL: Anders

[ctx: PluralCase]
en: Two
nl_NL: Twee

[ctx: PluralCase]
en: Zero
nl_NL: Nul

en: Point Value
nl_NL: Puntwaarde

en: Points
nl_NL: Punten

en: Points Required
nl_NL: Vereiste punten

en: Polls an email account and grabs private messages/postings that are sent there..
nl_NL: Haalt e-mail op van een e-mailprofiel en pikt privé berichten op die daar naartoe zijn gestuurd.

en: Port (Leave blank for default)
nl_NL: Poort (Laat leeg voor standaard)

en: Position
nl_NL: Positie

en: Post
nl_NL: Bericht

en: Post Results to a Different Page
nl_NL: Resultaten post naar een andere pagina

en: Post to Gathering
nl_NL: Post te verzamelen

en: Postal Code
nl_NL: Postcode

en: Posted
nl_NL: Gepost

en: Posting
nl_NL: Berichten toevoegen

en: Powered by <a href="%s">concrete5</a>.
nl_NL: CMS door: <a href="%s">Concrete5</a>.

en: Preset
nl_NL: Voorinstelling

[ctx: PresetName]
en: Blue Sky
nl_NL: Blauwe hemel

[ctx: PresetName]
en: Night Road
nl_NL: Nacht weg

[ctx: PresetName]
en: Royal
nl_NL: Koninklijke

en: Presets
nl_NL: Voorinstellingen

en: Pretty URLs
nl_NL: Mooie URL's

en: Preview
nl_NL: Voorvertoning

en: Preview File
nl_NL: Voorvertoningsbestand

en: Preview Image
nl_NL: Voorbeeldafbeelding

en: Preview Survey
nl_NL: Voorbeeld enquête

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Previous Label
nl_NL: Label voor vorige

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Primary Button
nl_NL: Primaire muisknop

en: Private
nl_NL: Prive

en: Private Messages
nl_NL: Prive berichten

en: Private message from %s
nl_NL: Privé bericht van %s

en: Private message limit exceeded for user: %s on %s
nl_NL: Prive aantal berichten overschreden voor : %s on %s

en: Process Email Posts
nl_NL: E-mail berichten verwerken

en: Profile Options
nl_NL: Profiel Opties

en: Profile Picture
nl_NL: Profielfoto

en: Profile updated successfully.
nl_NL: Profiel bijgewerkt.

en: Project Page
nl_NL: Project Pagina

en: Project Title
nl_NL: Project Titel

en: Project Title 2
nl_NL: Project Titel 2

en: Project Title 3
nl_NL: Project Titel 3

en: Project Title 4
nl_NL: Project Titel 4

en: Project Title 5
nl_NL: Project Titel 5

en: Project Title 6
nl_NL: Project Titel 6

en: Properties
nl_NL: Eigenschappen

en: Properties Panel
nl_NL: Eigenschappen paneel

en: Property to Display:
nl_NL: Eigenschap weer te geven:

en: Protect with Password
nl_NL: Bescherm met wachtwoord

en: Provide RSS Feed
nl_NL: RSS Feed Opgeven

en: Provide a simple survey, along with results in a pie chart format.
nl_NL: Een eenvoudige enquête met resultaten in de vorm van een cirkeldiagram.

en: Proxy Host
nl_NL: Host

en: Proxy Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Proxy Port
nl_NL: Poort

en: Proxy Server
nl_NL: Proxyserver

en: Proxy User
nl_NL: Gebruiker

en: Proxy block for area layouts.
nl_NL: Proxy blok voor ruimte-indelingen.

en: Proxy block for blocks pasted through the scrapbook.
nl_NL: Proxy blok voor blokken geplakt door middel van het scrapbook.

en: Proxy block for blocks that need to be output through composer.
nl_NL: Proxy blok voor blokken die moeten worden uitgevoerd door composer.

en: Proxy block for gathering items added to areas.
nl_NL: Proxy blok voor het verzamelen van items die aan gebieden toegevoegd.

en: Proxy block for stacks added through the UI.
nl_NL: Proxy blok voor stapels toegevoegd via de UI.

en: Proxy configuration saved.
nl_NL: Proxy configuratie opgeslagen.

en: Public
nl_NL: Publiek

en: Public Date
nl_NL: Publicatiedatum

en: Public Date/Time
nl_NL: Publieke Datum/Tijd

en: Public Display
nl_NL: Openbare Weergave

en: Public Profiles
nl_NL: Publieke profielen

en: Public Registration
nl_NL: Publieke registratie

en: Public Sets
nl_NL: Openbare Verzamelingen

en: Public profiles have been disabled
nl_NL: Openbare profielen zijn uitgeschakeld.

en: Public profiles have been enabled
nl_NL: Openbare profielen zijn ingeschakeld.

en: Publish
nl_NL: Publiceren

en: Publish Beneath Page
nl_NL: Publiceer onder pagina

en: Publish Beneath Pages of Type
nl_NL: Publiceren onder pagina van het type

en: Publish Changes
nl_NL: Publiceer Wijzigingen

en: Publish Method
nl_NL: Publicatie-opties

en: Publish Page
nl_NL: Publiceer Pagina

en: Pull Content from Area
nl_NL: Haal inhoud van gebied

en: Pull a picture of the day from concrete5.org (Default)
nl_NL: Haal de foto van de dag op van concrete5.org (Standaard)

en: Purchase
nl_NL: Kopen

en: Purge
nl_NL: Leeg

en: Put each answer options on a new line
nl_NL: Zet elk antwoord op een nieuwe regel

en: Query Details
nl_NL: Query details

en: Question
nl_NL: Vraag

en: Question added. To view it click the preview tab.
nl_NL: Vraag toegevoegd. Klik op het tabblad voorvertoning om te bekijken.

en: Queueing
nl_NL: Wachtrij

en: RSS Displayer
nl_NL: RSS Weergave

en: RSS Feed Description
nl_NL: RSS Feed Omschrijving

en: RSS Feed Location
nl_NL: RSS Feed Locatie

en: RSS Feed Title
nl_NL: RSS Feed Titel

en: RSS Feed can be found here: <a href="%s" target="_blank">%s</a>
nl_NL: De RSS Feed kunt u hier vinden: <a href="%s" target="_blank">%s</a>

en: RSS Feeds
nl_NL: RSS feeds

en: Radio Buttons
nl_NL: Keuzerondje

en: Radius
nl_NL: Straal

en: Random
nl_NL: Willekeurige

en: Rating
nl_NL: Waardering

en: Rating types updated.
nl_NL: Waarderingstypes bijgewerkt.

en: Re-Map
nl_NL: Opnieuw toewijzen

en: Re-connect to Community
nl_NL: Verbindt opnieuw met de gemeenschap

en: Read
nl_NL: Lezen

en: Read More
nl_NL: Lees Meer

en: Reason For Ban
nl_NL: Reden voor ban

en: Recent
nl_NL: Meest recent

en: Recent Comment
nl_NL: Recente commentaar

en: Recent First
nl_NL: Meest recente eerste

en: Recent Page Views
nl_NL: Recent Bekeken Pagina's

en: Recent Registrations
nl_NL: Recente Registraties

en: Recipient email address
nl_NL: Ontvanger email adres

en: Redirect administrators to dashboard
nl_NL: Beheerders doorverwijzen naar dashboard

en: Redirect home page to default locale.
nl_NL: Bezoek aan home-pagina doorsturen naar de standaard taalinstelling.

en: Redirect to Different Page on Click
nl_NL: Omleiden naar andere pagina op klik

en: Redirect to another page after form submission?
nl_NL: Doorsturen naar een andere pagina na versturen van het formulier?

en: Redirect users to:
nl_NL: Stuur gebruikers door naar:

en: Redo
nl_NL: Herdoen

en: References
nl_NL: Verwijzingen

en: Refresh
nl_NL: Vernieuwen

en: Refreshes the page, rebuilding its permissions and its name.
nl_NL: Ververst de pagina, waarbij de rechten en de naam opnieuw worden opgebouwd.

en: Register
nl_NL: Registreer

en: Register an account for "%s"
nl_NL: Registreer een account voor "%s"

en: Registered
nl_NL: Geregistreerd

en: Registered Between
nl_NL: Geregistreerd tussen

en: Registration
nl_NL: Registratie

en: Registration - A New User Has Registered
nl_NL: Registratie - Een nieuwe gebruiker heeft zich geregistreerd

en: Registration - Approval Required
nl_NL: Registratie - Goedkeuring is vereist

en: Registration - Validate Email Address
nl_NL: Registratie - E-mailadres valideren

en: Registration Approval Required
nl_NL: Goedkeuring voor registratie vereist

en: Registration Approved
nl_NL: Registratie Goedgekeurd

en: Registration Data
nl_NL: Registratie informatie

en: Registration settings have been saved.
nl_NL: Registratie instellingen zijn opgeslagen.

en: Relative Path
nl_NL: Relatief pad

en: Release Date: %s
nl_NL: Datum van uitgifte: %s

en: Relevant sub pages.
nl_NL: Relevante subpagina's.

en: Reload Strings
nl_NL: Strings herladen

en: Remember my choice on this computer.
nl_NL: Onthoud mijn keuze op deze computer.

en: Remote File Importing Available
nl_NL: Extern Bestand Importeren is Beschikbaar

en: Remote URL import requires the iconv extension enabled on your server.
nl_NL: Externe URL import, vereist dat de iconv extensie is geactiveerd op de server.

en: Remote file importing through the file manager requires the iconv PHP extension.
nl_NL: Extern bestand importeren via bestendsbeheer vereist de iconv PHP extensie.

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove Alias
nl_NL: Alias Verwijderen

en: Remove Ban
nl_NL: Ban opheffen

en: Remove Font Family
nl_NL: Lettertypefamilie verwijderen

en: Remove Font Size
nl_NL: Lettergrootte verwijderen

en: Remove From Group
nl_NL: Verwijder uit groep

en: Remove Node
nl_NL: Knooppunt verwijderen

en: Remove Old Page Versions
nl_NL: Verwijder oude pagina-versies

en: Remove Style
nl_NL: Verwijder stijl

en: Remove all filters
nl_NL: Alle filters verwijderen

en: Remove files from incoming/ directory.
nl_NL: Bestanden uit incoming/ map verwijderen.

en: Remove font
nl_NL: Lettertype verwijderen

en: Remove the user from the group and deactivate the account
nl_NL: Verwijder de gebruiker uit de groep en deactiveer het profiel

en: Remove the user from this group
nl_NL: Verwijder de gebruiker uit deze groep

en: Remove the users below from Group(s)
nl_NL: Automatisch gebruikers uit deze groep(en) verwijderen

en: Remove this Job
nl_NL: Verwijder deze taak

en: Remove this alias or external link?
nl_NL: Verwijder deze alias of externe link?

en: Remove this attachment?
nl_NL: Deze bijlage verwijderen?

en: Remove this message? Replies to it will not be removed
nl_NL: Dit bericht verwijderen? De antwoorden erop zullen niet worden verwijderd.

en: Remove this message? Replies to it will not be removed.
nl_NL: Verwijderen van dit bericht? Antwoorden op het zal niet worden verwijderd.

en: Remove your user avatar
nl_NL: Uw avatar van de gebruiker verwijderen

en: Removes all except the 10 most recent page versions for each page.
nl_NL: Verwijderd alle pagina-versies, met uitzondering van de 10 meest recente versies per pagina.

en: Rename
nl_NL: Naam wijzigen

en: Rename Stack
nl_NL: Hernoemen Stack

en: Rename request saved. You must complete the approval workflow before the name of the stack will be updated.
nl_NL: Verzoek tot naamswijziging opgeslagen. U moet de goedkeuringswerkstroom afronden vóór de naam van de stapel zal worden bijgewerkt.

en: Repeat By
nl_NL: Toegevoegd Door

en: Repeat every
nl_NL: Achtergrond herhalen

en: Repeat...
nl_NL: Herhaal

en: Repeats
nl_NL: Herhaalt

en: Repeats %s.
nl_NL: Wordt herhaald %s.

en: Replace
nl_NL: Vervangen

en: Replace Permissions
nl_NL: Machtigingen vervangen

en: Replied
nl_NL: Beantwoord

en: Reply
nl_NL: Beantwoorden

en: Reply Sent.
nl_NL: Antwoord verstuurd.

en: Reply to this email address
nl_NL: Beantwoord dit e-mail bericht

en: Reply-To
nl_NL: Antwoord aan

en: Reports
nl_NL: Rapporten

en: Request timed out.
nl_NL: Aangevraagde time-out.

en: Requested Version: %s
nl_NL: Aangevraagde versie: %s

en: Require on Registration Form.
nl_NL: Verplicht op Registratie Formulier.

en: Required
nl_NL: Vereist

en: Required Attributes
nl_NL: Vereiste attributen

en: Requires Password to Access
nl_NL: Vereist een wachtwoord voor toegang

en: Rescan
nl_NL: Opnieuw scannen

en: Reserved words reset.
nl_NL: Uitgesloten woorden zijn opnieuw ingesteld.

en: Reserved words updated.
nl_NL: Uitgesloten woorden zijn bijgewerkt.

en: Reset All Jobs
nl_NL: Alle taken opnieuw instellen

en: Reset Customizations
nl_NL: Reset aanpassingen

en: Reset Password
nl_NL: Reset wachtwoord

en: Reset To Default
nl_NL: Herstellen naar standaard

en: Reset and Email Password
nl_NL: Wachtwoord herstellen en e-mailen

en: Reset the theme customizations for just this page, or your entire site?
nl_NL: Reset de thema aanpassingen voor alleen deze pagina, of uw gehele site?

en: Resize Image
nl_NL: Schaal afbeelding

en: Reskin your site.
nl_NL: Uw website anders vormgeven.

en: Responses to %s
nl_NL: Reacties op %s

en: Restoration Successful
nl_NL: Succesvol Hersteld

en: Restore
nl_NL: Terugzetten

en: Restore Backup
nl_NL: Backup terugzetten

en: Restore Page
nl_NL: Pagina Herstellen

en: Result(s)
nl_NL: Resultaten

en: Results
nl_NL: Resultaten

en: Results Page
nl_NL: Resultaten Pagina

en: Results for &#34;%s&#34;
nl_NL: Resultaten voor &#34;%s&#34;

en: Results of Last Run
nl_NL: Resultaten van de Laatste Uitvoering

en: Resume Copy
nl_NL: Hervat kopie

en: Resume Editing
nl_NL: Doorgaan met Bewerken

en: Retrieving add-on data from concrete5.org marketplace.
nl_NL: Extensie gegevens ophalen van de concrete5.org marktplaats.

en: Retrieving theme data from concrete5.org marketplace.
nl_NL: Thema gegevens ophalen van de concrete5.org marktplaats.

en: Return to Home
nl_NL: Terug naar Home

en: Return to Themes
nl_NL: Terug naar Thema's

en: Reverse alphabetical order
nl_NL: Omgekeerde alfabetische volgorde

en: Revert to Area Permissions
nl_NL: Gebieds permissies terugzetten

en: Revert to File Set and Global Permissions
nl_NL: Terugzetten naar verzamelset- en globale machtigingen.

en: Revert to Page Permissions
nl_NL: Terugvallen op pagina-machtigingen

en: Revert to Parent Permisisons
nl_NL: Terugkeren naar bovenliggende permisisons

en: Rich Text
nl_NL: RTF

en: Rich Text - Default Setting
nl_NL: RTF - standaardinstelling

en: Rich Text Editor
nl_NL: RTF-Tekstbewerker

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Root Path
nl_NL: Pad naar de hoofdmap

en: Rotate
nl_NL: Roteren

en: Rotation (in degrees)
nl_NL: Rotatie (in graden)

en: Rows
nl_NL: Rijen

en: Run
nl_NL: Uitvoeren

en: Run Backup
nl_NL: Backup uitvoeren

en: Run Job
nl_NL: Taak uitvoeren

en: Run Tests
nl_NL: Tests Uitvoeren

en: Run this Job Every
nl_NL: Voor deze taak uit, elke

en: Running a backup will create a database export file and store it on your server. Encryption is only advised if you plan on storing the backup on the server indefinitely. This is <strong>not recommended</strong>. After running backup, download the file and make sure that the entire database was saved correctly. If any error messages appear during the backup process, do <b>not</b> attempt to restore from that backup.
nl_NL: Bij het draaien van een backup wordt een database export bestand gemaakt op uw server. Encryptie wordt alleen geadviseerd als u van plan bent om de backup op de server te laten staan. Dit wordt <strong>sterk afgeraden</strong>. Na het draaien van de backup, kunt u het bestand downloaden en uzelf verzekeren dat de volledige database correct is opgeslagen. Als er foutberichten verschijnen tijdens het backup proces, probeer dan <strong>niet</strong> informatie terug te zetten op basis van die backup.

en: Running since %s
nl_NL: Actief sinds %s

en: SEO & Statistics
nl_NL: SEO & Statistieken

en: SMTP Authentication: none
nl_NL: SMTP Authenticatie: none

[ctx: SMTP Encryption]
en: none
nl_NL: geen

en: SMTP Encryption: %s
nl_NL: SMTP Encryptie: %s

en: SMTP Method
nl_NL: SMTP Methode

en: SMTP Password: %s
nl_NL: SMTP Wachtwoord: %s

[ctx: SMTP Port]
en: default
nl_NL: standaard

en: SMTP Port: %s
nl_NL: SMTP Poort: %s

en: SMTP Settings
nl_NL: SMTP Instellingen

en: SMTP Username: %s
nl_NL: SMTP Gebruikersnaam: %s

en: Sales Associate
nl_NL: Verkoop partner

en: Sample Content
nl_NL: Voorbeeld Inhoud

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save & Continue
nl_NL: Opslaan & Doorgaan

en: Save All
nl_NL: Alles opslaan

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save Layout as Preset
nl_NL: Lay-out opslaan als voorinstelling

en: Save Location
nl_NL: Locatie opslaan

en: Save Ordering
nl_NL: Volgorde opslaan

en: Save Password
nl_NL: Wachtwoord opslaan

en: Save Positioning
nl_NL: Positionering opslaan

en: Save Preset
nl_NL: Voorinstelling opslaan

en: Save Settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Save and Exit
nl_NL: Opslaan en afsluiten

en: Save old page path
nl_NL: Bewaar het oude pagina pad

en: Scale
nl_NL: Schaal

en: Schedule Guest Access
nl_NL: Planning gasttoegang

en: Scrapbook Display
nl_NL: Kladblok weergeven

en: Screenshots
nl_NL: Schermafbeeldingen

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search All Children?
nl_NL: Doorzoek alle onderligende pagina's?

en: Search Blocks
nl_NL: Blokken zoeken

en: Search Index
nl_NL: Zoekindex

en: Search Index Preferences Updated
nl_NL: Voorkeuren zoekindex zijn opgeslagen

en: Search Pages
nl_NL: Zoek Pagina's

en: Search Results
nl_NL: Zoekresultaten

en: Search Users
nl_NL: Gebruikers zoeken

en: Search for Groups to Move
nl_NL: Zoeken naar groepen te verplaatsen

en: Search for Pages
nl_NL: Zoeken naar pagina 's

en: Search for pages by name and type. Perform actions on multiple pages simultaneously by checking the boxes next to the pages you want to perform the action on, then selecting the action you want to perform from the drop-down menu.
nl_NL: Zoeken naar pagina's op naam en type. Tegelijkertijd acties uitvoeren op meerdere pagina's door de vakjes naast de pagina's die u wilt de actie uit te voeren op, dan is het selecteren van de actie die u wilt uitvoeren in het drop-down menu

en: Search for users by name, email, and group. Perform actions on multiple users simultaneously by checking the boxes next to the users you want to perform the action on, then selecting the action you want to perform from the drop-down menu.
nl_NL: Zoek gebruikers op naam, e-mail en groep. Acties uitvoeren op meerdere gebruikers tegelijkertijd door de vakjes naast deze gebruikers aan te vinken, en vervolgend de actie die u wilt uitvoeren in het selectiemenu kiezen.

en: Search for...
nl_NL: Zoeken...

en: Search in contexts
nl_NL: Zoeken in context

en: Search in originals
nl_NL: Zoeken in originals

en: Search in translations
nl_NL: Zoeken in vertalingen

en: Search – Display a list of all topics for use on a search sidebar.
nl_NL: Zoek – Toon een lijst van alle onderwerpen voor gebruik in een zoek zijbalk.

en: Searchable
nl_NL: Doorzoekbaar

en: Section removed.
nl_NL: Sectie verwijderd.

en: SecurImage (Default)
nl_NL: SecurImage (Standaard)

en: Secure and setup your site.
nl_NL: Uw website configureren.

en: See the PHP manual
nl_NL: Zie PHP handleiding

en: See the formatting options at %s.
nl_NL: Zie de opmaakopties op %s.

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select All
nl_NL: Selecteer alle

en: Select Area
nl_NL: Selecteer gebied

en: Select Box
nl_NL: Selectievak

en: Select Group(s)
nl_NL: Selecteer groep(en)

en: Select Options
nl_NL: Selecteer Opties

en: Select Some Options
nl_NL: Selecteer Opties

en: Select User
nl_NL: Selecteer Gebruiker

en: Select a custom-coded form to display as a block on your page.
nl_NL: Selecteer een handmatig gecodeerd formulier als een blok op uw pagina.

en: Select a form
nl_NL: Selecteer een formulier

en: Select a video file from the File Manager and specify a width and height at which to display it on your page. AVI, WMV, QuickTime/MPEG4 and FLV formats are supported.
nl_NL: Selecteer een videobestand vanuit bestandsbeheer en geef een breedte en hoogte waarop deze moet worden weergegeven op uw pagina. AVI, WMV, QuickTime/MPEG4 en FLV formaten worden ondersteund.

en: Select an Option
nl_NL: Selecteer een Optie

en: Select an image from the File Manager, and optionally select a rollover image. Choose where to link the image, if desired, and enter alt text. Use Constrain Image Dimensions to force the image to be displayed at a different size than the actual image file.
nl_NL: Selecteer een afbeelding uit de Bestandsbeheer, en eventueel kies een rollover-afbeelding. Kies waar u de afbeelding wilt koppelen, indien gewenst voer een alternatieve tekst in. Gebruik Beperk Afbeelding Afmetingen om de afbeelding weer te geven op een ander formaat dan het werkelijke grootte van de afbeelding.

en: Select which types of attributes to make available to pages, users, and files.
nl_NL: Selecteer welke attributen beschikbaar zijn voor pagina's, gebruikers en bestanden.

[ctx: SelectAttributeValue]
en: Architecture
nl_NL: Architectuur

[ctx: SelectAttributeValue]
en: Design
nl_NL: Ontwerp

[ctx: SelectAttributeValue]
en: Development
nl_NL: Ontwikkeling

[ctx: SelectAttributeValue]
en: Finance
nl_NL: Financiën

[ctx: SelectAttributeValue]
en: Management
nl_NL: Beheer

[ctx: SelectAttributeValue]
en: Marketing and Sales
nl_NL: Marketing en Sales

[ctx: SelectAttributeValue]
en: Production
nl_NL: Productie

[ctx: SelectAttributeValue]
en: Quality Assurance
nl_NL: Kwaliteits- Verklaring

[ctx: SelectAttributeValue]
en: Technical and Operations
nl_NL: Technisch en Uitvoerend

[ctx: SelectAttributeValue]
en: Writing
nl_NL: Schrijven

en: Selected Attributes
nl_NL: Geselecteerde Attributen

en: Selected Countries
nl_NL: Geselecteerde Landen

en: Selected Page Templates
nl_NL: Geselecteerde paginasjablonen

en: Send
nl_NL: Verstuur

en: Send Message
nl_NL: Verstuur bericht

en: Send To Bottom
nl_NL: Naar beneden

en: Send To Top
nl_NL: Naar boven

en: Send a Private Message
nl_NL: Stuur een privé bericht

en: Send email when a user registers
nl_NL: Stuur een e-mail wanneer een gebruiker zich registreert

en: Send mail method: %s
nl_NL: Mail verzendmethode: %s

en: Sent
nl_NL: Verzonden

en: Sent At
nl_NL: Verstuurd op

en: Sent Messages
nl_NL: Verstuurde Berichten

en: Separate reserved words with a comma. These words will be automatically removed from URL slugs. To remove no words from URLs, delete all the words above.
nl_NL: Scheidt uitgesloten woorden met een komma. Deze woorden zullen automatisch verwijderd worden uit URL slugs. Haal alle woorden hierboven weg als u geen enkel woord in URL's wilt laten verwijderen.

en: Server Timezone:
nl_NL: Server tijdzone:

en: Set
nl_NL: Kies

en: Set Block Styles
nl_NL: Definieer Blokstijlen

en: Set Permissions
nl_NL: Machtigingen Instellen

en: Set concrete5 to use an external SMTP server, instead of the default PHP Mail function, for sending email.
nl_NL: Stel concrete5 in voor een externe SMTP server, in plaats van de standaard PHP mail functie, voor het verzenden van e-mail.

en: Set the "Callback URL" to: %s.
nl_NL: Stel de "Callback URL" in naar:%s

en: Set the "Callback URL" to:%s.
nl_NL: Stel de "Callback URL" in naar:%s

en: Sets
nl_NL: Verzamelingen

en: Sets the amount of time to store the page output before generating a new version
nl_NL: Hiermee stelt u de hoeveelheid tijd voor het opslaan van de output van de pagina voordat u genereert een nieuwe Versie

en: Setting up a project page for your site on concrete5.org is safe and private, and gives you lots of benefits including:
nl_NL: Een projectpagina voor uw website opzetten bij Concrete5.org is veilig en privé en het geeft u een hoop voordelen, zoals:

en: Setting up site permissions.
nl_NL: Website machtigingen instellen.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings Saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: Setup attributes for pages, users, files and more.
nl_NL: Configuratie van pagina attributen, gebruikers, bestanden en meer.

en: Setup on Child Pages
nl_NL: Onderliggende Pagina Setup

en: Several updates are available. Please choose the desired update from the list below.
nl_NL: Verschillende updates zijn beschikbaar. Kies de gewenste update uit de lijst hieronder.

en: Shadow
nl_NL: Schaduw

en: Shadow and Rotation (CSS3)
nl_NL: Schaduw en Rotatie (CSS3)

en: Share This Page
nl_NL: Deel deze pagina

en: Share content across your site.
nl_NL: Deel inhoud door de website.

en: Share message URL on Facebook.
nl_NL: Deel bericht URL op Facebook.

en: Share message URL on Twitter.
nl_NL: Deel bericht URL op Twitter.

en: Short Description
nl_NL: Korte Omschrijving

en: Short Description of Page
nl_NL: Korte omschrijving van pagina

en: Show API secret
nl_NL: Toon API geheim

en: Show approved
nl_NL: Toon goedgekeurde

en: Show on Registration Form.
nl_NL: Weergeven op Registratie Formulier.

en: Show secret key
nl_NL: Toon geheime sleutel

en: Show the debug error output
nl_NL: Toon de debug foutmelding

en: Show the error message but nothing else
nl_NL: Toon enkel de foutmelding

en: Show translated
nl_NL: Toon vertaalde

en: Show unapproved
nl_NL: Toon niet goedgekeurde

en: Show untranslated
nl_NL: Toon niet vertaalde

en: Sign Out
nl_NL: Afmelden

en: Sign Out.
nl_NL: Afmelden

en: Sign in As User
nl_NL: Inloggen als gebruiker

en: Sign in to %s
nl_NL: Aanmelden op %s

en: Sign in with %s
nl_NL: Inloggen met %s

en: Sign in with a community account
nl_NL: Aanmelden met een gemeenschaps-account

en: Signup Date
nl_NL: Registratie Datum

en: Since one of your multilingual sections is the home page, you may not duplicate your site tree using this tool. You must manually assign pages using the page report.
nl_NL: Omdat een van uw taalsecties de homepage is, mag u deze sectie niet dupliceren met behulp van deze tool. U moet handmatig de pagina's toewijzen met behulp van het paginarapport.

en: Single Page
nl_NL: Enkele pagina toevoegen

en: Single Pages
nl_NL: Enkele pagina's

en: Single Pages are used when you want to run custom code in the concrete5 environment. Each Single Page is available in only one location in your sitemap, and this location must be registered from this Dashboard page. This location corresponds to a PHP file placed in your single_pages/ override directory. Below is a list of Single Pages currently installed.
nl_NL: Enkele pagina's worden gebruikt wanneer u aangepaste code wilt uitvoeren in de concrete5 omgeving. Elke Enkele Pagina is slechts eenmaal beschikbaar in uw sitemap, en deze plaats moet worden beheerd vanaf deze Dashboard pagina. Deze locatie komt overeen met een PHP bestand geplaatst in uw single_pages/ overschrijven directory. Hieronder is een lijst van enkele pagina's die momenteel is geïnstalleerd.

en: Single pages
nl_NL: Enkele pagina's

en: Site Access
nl_NL: Sitetoegang

en: Site Information
nl_NL: Website Informatie

en: Site Name
nl_NL: Naam van de website

en: Site Registration
nl_NL: Site registratie

en: Site User
nl_NL: Gebruiker van de site

en: Site interface source locale
nl_NL: Bron-taalinstelling van site-interface.

en: Sitemap flat view lets you page through particular long lists of pages.
nl_NL: Met de platte weergave van de sitemap heeft u meer overzicht, indien er een lange lijst met pagina's is.

en: Sitemap order
nl_NL: Sitemap volgorde

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Skill Level
nl_NL: Moeilijkheidsniveau

en: Skip →
nl_NL: Overslaan →

en: Smart IP Banning
nl_NL: Slimme IP banning

en: Social Link Added.
nl_NL: Social Media Link toegevoegd.

en: Social Links
nl_NL: Social Media Links

en: Solid
nl_NL: Solide

en: Solving a <a href="%s" target="_blank">CAPTCHA</a> Required to Post?
nl_NL: Een <a href="%s" target="_blank">CAPTCHA</a> oplossen om een reactie te plaatsen?

en: Someone has already checked out this page for editing.
nl_NL: Iemand anders is deze pagina al aan het bewerken.

en: Something about your user account has changed. You have been logged out. Please refresh this page to continue.
nl_NL: Er is iets veranderd in uw gebruikersprofiel. U bent uitgelogd. Ververs de pagina om verder te gaan.

en: Something went wrong while deleting this attachment, please refresh and try again.
nl_NL: Er is iets fout gegaan bij het verwijderen van deze bijlage, refresh en probeer het opnieuw.

en: Something went wrong while deleting this message, please refresh and try again.
nl_NL: Er is iets fout gegaan bij het verwijderen van dit bericht, refresh en probeer het opnieuw.

en: Something went wrong while flagging this message, please refresh and try again.
nl_NL: Er is iets fout gegaan bij het markeren van dit bericht, refresh en probeer het opnieuw.

en: Sort
nl_NL: Volgorde

en: Sort By
nl_NL: Sorteren

en: Sort order saved
nl_NL: Sorteer volgorde opgeslagen

en: South Pole
nl_NL: Zuidpool

en: Spacing:
nl_NL: Afstand:

en: Spam Control
nl_NL: Spambestrijding

en: Spam Whitelist Group
nl_NL: Spam Whitelist Groep

en: Special Characters Palette
nl_NL: Speciale karakters

en: Specify Custom Image
nl_NL: Specifiseer Handmatige Afbeelding

en: Specify a handle for your attribute set.
nl_NL: Specificeer een handvat voor uw attribuutverzameling.

en: Specify a name for your Job set.
nl_NL: Geef een naam op voor de takenreeks.

en: Specify a name for your attribute set.
nl_NL: Specificeer een naam voor uw attribuutverzameling.

en: Specify a name for your group set.
nl_NL: Specifiseer een naam voor uw groepsverzameling.

en: Specify a new image attached to posts or edits.
nl_NL: Specificeer een nieuwe afbeeldings bijlage voor berichten en bewerkingen

en: Spread
nl_NL: Verspreiding

en: Stack
nl_NL: Stapel

en: Stack Display
nl_NL: Stapel Display

en: Stack List
nl_NL: Stapel-lijst

en: Stack Name
nl_NL: Stapel naam

en: Stack Permissions
nl_NL: Stapelmachtigingen

en: Stack added successfully.
nl_NL: Stapel toegevoegd.

en: Stack approved successfully
nl_NL: Stapel goedgekeurd

en: Stack deleted successfully
nl_NL: Stapel is verwijderd

en: Stack duplicated successfully
nl_NL: Stapel met succes gedupliceerd

en: Stack order updated successfully.
nl_NL: Stapelvolgorde met succes bijgewerkt.

en: Stack renamed successfully
nl_NL: Stapel met succes hernoemd

en: Stacks
nl_NL: Stapels

en: Stacks & Blocks
nl_NL: Stapels & blokken

en: Stacks are groups of blocks, and make it easier to recycle content places on many pages of your site. Stacks are edited and administered from the Dashboard, then placed on individual pages or deployed as Page Type Defaults. Block content and display order can be controlled, as well as the ability to roll-back to previous versions of the stack.
nl_NL: Stapels zijn groepen van blokken en maken het gemakkelijker om inhoud te hergebruiken op verschillende pagina's op uw website. Stapels worden bewerkt en beheerd vanuit het Dashboard, dan geplaatst op afzonderlijke pagina's of ingezet als Pagina type Standaards. Het blokkeren van inhoud en weergave volgorde kan worden beheerd, evenals de mogelijkheid voor het terug zetten van eerdere versies van de stapel.

en: Standard Button
nl_NL: Standaard knop

en: Standard Properties
nl_NL: Standaard Eigenschappen

[ctx: Start date]
en: From
nl_NL: Van

en: Start typing a location (e.g. Apple Store or 235 W 3rd, New York) then click on the correct entry on the list.
nl_NL: Typ eerst een locatie (bijvoorbeeld Apple Store of 235 W 3e, New York) en klik vervolgens op op juiste vermelding in de lijst.

en: Starting installation and creating directories.
nl_NL: Installatie starten en directories aanmaken.

en: Starts %s.
nl_NL: Gestart %s.

en: Starts On
nl_NL: Week begint op

en: State/Province
nl_NL: Staat/Provincie

en: Statistics
nl_NL: Statistieken

en: Statistics tracking preference saved.
nl_NL: Voorkeuren voor het volgen van statistieken opgeslagen.

en: Stay signed in for two weeks
nl_NL: Blijf twee weken ingelogd

en: Storage Location
nl_NL: Opslaglocatie

en: Storage Locations
nl_NL: Opslaglocaties

en: Store data about your users-- like site preferences, birthdays, bios and more. Control which elements are available for users to update themselves.
nl_NL: Sla gegevens op over uw gebruikers - zoals website instellingen, verjaardagen, bio en nog veel meer. Bepalen welke elementen beschikbaar zijn voor gebruikers om zelf bij te werken.

en: Stores the generation of CSS and JavaScript assets
nl_NL: De generatie van CSS en JavaScript activa worden opgeslagen

en: Stores the location and existence of source code files
nl_NL: De locatie en het bestaan van broncode-bestanden worden opgeslagen

en: Stores the output of an entire page
nl_NL: Slaat de uitvoer van een hele pagina

en: Stores the output of blocks which support block caching
nl_NL: Slaat de uitvoer van blokken die blok cache-opslag ondersteunt

en: Strength
nl_NL: Kracht

en: Style
nl_NL: Stijl

[ctx: StyleName]
en: Accent Background
nl_NL: Accent Achtergrond

[ctx: StyleName]
en: Accent Header Color
nl_NL: Accent Header Kleur

[ctx: StyleName]
en: Active Navigation
nl_NL: Actieve navigatie

[ctx: StyleName]
en: Background
nl_NL: Achtergrond

[ctx: StyleName]
en: Background Image
nl_NL: Achtergrond afbeelding

[ctx: StyleName]
en: Border Color
nl_NL: Randkleur

[ctx: StyleName]
en: Bottom Background Color
nl_NL: Onderste achtergrondkleur

[ctx: StyleName]
en: Content Divider Color
nl_NL: Kleur Inhoudsverdeler

[ctx: StyleName]
en: Default Button Border
nl_NL: Knop standaardrand

[ctx: StyleName]
en: Heading 1
nl_NL: Rubriek 1

[ctx: StyleName]
en: Heading 2
nl_NL: Rubriek 2

[ctx: StyleName]
en: Heading 3
nl_NL: Rubriek 3

[ctx: StyleName]
en: Heading 4
nl_NL: Rubriek 4

[ctx: StyleName]
en: Heading 5
nl_NL: Rubriek 5

[ctx: StyleName]
en: Heading 6
nl_NL: Rubriek 6

[ctx: StyleName]
en: Home Feature Icon
nl_NL: Home functie pictogram

[ctx: StyleName]
en: Home Feature Title
nl_NL: Home functie titel

[ctx: StyleName]
en: Image Caption
nl_NL: Afbeelding Bijschrift

[ctx: StyleName]
en: Left Padding
nl_NL: Opvulling links

[ctx: StyleName]
en: Link Color
nl_NL: Linkkleur

[ctx: StyleName]
en: Link Hover
nl_NL: Link mouse-over

[ctx: StyleName]
en: Link Hover Color
nl_NL: Linkkleur Hover

[ctx: StyleName]
en: Navigation
nl_NL: Navigatie

[ctx: StyleName]
en: Navigation Hover
nl_NL: Navigatie met aanwijseffect

[ctx: StyleName]
en: Navigation Menu Background
nl_NL: Navigatie Menu-achtergrond

[ctx: StyleName]
en: Navigation Menu Background Hover
nl_NL: Navigatie Menu achtergrond Hover

[ctx: StyleName]
en: Navigation Menu Border
nl_NL: Navigatie Menu rand

[ctx: StyleName]
en: Navigation Menu Text
nl_NL: Navigatie menutekst

[ctx: StyleName]
en: Navigation Menu Text Hover
nl_NL: Navigatie Menu tekst met aanwijseffect

[ctx: StyleName]
en: Page Background
nl_NL: Pagina-achtergrond

[ctx: StyleName]
en: Page Titles
nl_NL: Pagina Titels

[ctx: StyleName]
en: Paragraph
nl_NL: Paragraaf

[ctx: StyleName]
en: Search Field Background Color
nl_NL: Zoek veld achtergrondkleur

[ctx: StyleName]
en: Search Field Border Color
nl_NL: Zoek veld randkleur

[ctx: StyleName]
en: Search Field Icon Color
nl_NL: Zoek veld pictogram kleur

[ctx: StyleName]
en: Section Divider Color
nl_NL: Kleur Sectieverdeler

[ctx: StyleName]
en: Site Title
nl_NL: Titel van site

[ctx: StyleName]
en: Social Icons
nl_NL: Social Media Icons

[ctx: StyleName]
en: Social Icons Hover
nl_NL: Social Media Icons mouse-over

[ctx: StyleName]
en: Text
nl_NL: Tekst

[ctx: StyleName]
en: Title
nl_NL: Titel

[ctx: StyleName]
en: Title Caps
nl_NL: Titel Caps

[ctx: StyleName]
en: Title Thin
nl_NL: Titel dunne

[ctx: StyleName]
en: Top Background Color
nl_NL: Bovenste achtergrondkleur

[ctx: StyleSetName]
en: Footer
nl_NL: Voettekst

[ctx: StyleSetName]
en: Full Page
nl_NL: Volledige pagina

[ctx: StyleSetName]
en: Headings
nl_NL: Rubrieken

[ctx: StyleSetName]
en: Miscellaneous
nl_NL: Diversen

en: Stylesheet
nl_NL: Stijlblad

en: Sub-Page Inheritance Changes
nl_NL: Subpagina neemt wijzigingen over.

en: Sub-pages pending change to inherit permissions from page type.
nl_NL: Subpagina's in afwachting van geërfde machtiging(en) wijzigingen voor dit pagina type.

en: Sub-pages pending change to inherit permissions from parent.
nl_NL: Subpagina's in afwachting om machtigingen te erven van bovenliggende pagina.

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject: %s
nl_NL: Onderwerp: %s

en: Submissions
nl_NL: Formulier invoeren

en: Submit
nl_NL: Versturen

en: Submit for Approval
nl_NL: Inzenden voor review

en: Submit to Workflow
nl_NL: Naar workflow sturen.

en: Submitted Date
nl_NL: Datum ingediend

en: Subpage Permissions
nl_NL: Subpagina-machtigingen

en: Success Button
nl_NL: Succes knop

en: Successfully attached.
nl_NL: Succesvol gekoppeld.

en: Successfully changed password
nl_NL: Wachtwoord succesvol aangepast

en: Successfully saved accessibility settings.
nl_NL: Toegangsinstellingen succesvol opgeslagen.

en: Suggested countries
nl_NL: Voorgestelde landen

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Supports concrete5 request URLs
nl_NL: Ondersteunt Concrete5 verzoek van URL's

en: Survey
nl_NL: Enquête

en: Surveys
nl_NL: Enquêtes

en: Swap Site Contents
nl_NL: Wissel Site Inhoud

en: Switch Language
nl_NL: Wissel taal

en: System & Settings
nl_NL: Systeem & instellingen

en: System &amp; Settings
nl_NL: Systeem &amp; instellingen

[ctx: SystemContentEditorSnippetName]
en: Page Name
nl_NL: Paginanaam

[ctx: SystemContentEditorSnippetName]
en: User Name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: TAR Archive
nl_NL: TAR Archief

en: Table
nl_NL: Tabel

en: Tags
nl_NL: Labels

en: Target Audience
nl_NL: Doelgroep

en: Task Permissions
nl_NL: Taakmachtigingen

en: Telephone
nl_NL: Telefoon

en: Template Used
nl_NL: Sjabloon in gebruik

en: Template for internal concrete5 page.
nl_NL: Template voor interne concrete5 pagina.

[ctx: TemplateFileName]
en: Archive
nl_NL: Archief

[ctx: TemplateFileName]
en: Breadcrumb
nl_NL: ' Breadcrumb '

[ctx: TemplateFileName]
en: Byline
nl_NL: Door- Regel

[ctx: TemplateFileName]
en: Date Time
nl_NL: Datum tijd

[ctx: TemplateFileName]
en: Flags
nl_NL: Vlaggen

[ctx: TemplateFileName]
en: Flags Set Default
nl_NL: Vlaggen standaardwaarde instellen

[ctx: TemplateFileName]
en: Flat Filter
nl_NL: Platte weergave

[ctx: TemplateFileName]
en: Hover Description
nl_NL: Hover Beschrijving

[ctx: TemplateFileName]
en: Responsive Header Navigation
nl_NL: Responsieve Header navigatie

[ctx: TemplateFileName]
en: Tag Cloud
nl_NL: Tagwolk

[ctx: TemplateFileName]
en: Thumbnail Grid
nl_NL: Miniatuur Rooster

en: Test Mail Settings
nl_NL: Test mail instellingen

en: Test Settings
nl_NL: Test instellingen

en: Test message from %s
nl_NL: Test bericht van %s

en: Testimonial
nl_NL: Referentie

en: Testing Optional Items
nl_NL: Optionele Items Testen

en: Testing Required Items
nl_NL: Vereiste Items Testen

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Area
nl_NL: Tekstveld

en: Text Area Height
nl_NL: Tekstblok Hoogte

en: Text Area Options
nl_NL: Tekstveld Opties

en: Text Area Width
nl_NL: Tekstblok Breedte

en: Text Color
nl_NL: Tekstkleur

en: Text Field
nl_NL: Tekstvak

en: Text Input Field
nl_NL: Tekst invoerveld

en: Text Size and Color
nl_NL: Tekstgrootte en -kleur

en: Text for Linked File
nl_NL: Tekst voor gekoppeld bestand

en: Thanks!
nl_NL: Bedankt!

en: That handle is in use.
nl_NL: Dit handvat is in gebruik.

en: That page has already been added.
nl_NL: Deze pagina is reeds toegevoegd.

en: That specified path doesn't appear to be a valid static page.
nl_NL: Het aangegeven pad lijkt niet te leiden naar een valide statische pagina.

en: That theme has already been installed.
nl_NL: Dit thema is al geïnstalleerd.

en: The "%s" job supports queueing, meaning it can be run in a couple different ways:
nl_NL: De taak "%s" ondersteunt wachtrijen, dit betekent dat het op een paar verschillende manieren uitgevoerd kan worden:

en: The %s authentication type has been disabled.
nl_NL: Het verificatietype %s heeft geweest verminkte.

en: The %s authentication type has been enabled.
nl_NL: Het verificatietype %s is ingeschakeld.

en: The %s authentication type has been saved.
nl_NL: Het verificatietype %s heeft gered.

en: The %s page type composer form element will output its contents here (Block ID %s)
nl_NL: Het %s composer pagina type formulier element zal de van de inhoud hier (blok ID %s) publiseren

en: The Current Page.
nl_NL: De huidige pagina.

en: The Dashboard allows you to perform administrative tasks for your site.
nl_NL: Via het dashboard kunt u de administratieve taken beheren voor uw website.

en: The Entire Site.
nl_NL: De hele site.

en: The Job was run successfully.
nl_NL: De taak is succesvol uitgevoerd.

en: The PDO extension is not loaded.
nl_NL: De PDO uitbreiding is niet geladen.

en: The Page List creates a navigation menu that shows one particular level of the Sitemap. Select the Sitemap location that you'd like to display and set Sorting Options to define the order in which pages will be displayed. Truncate Summaries will shorten Page Description text to a specified number of characters.
nl_NL: De paginalijst creëert een navigatiemenu dat een bepaald niveau van de sitemap toont. Selecteer de sitemap locatie die u wilt weergeven en stel de sorteer opties in voor de volgorde waarin de pagina's moeten worden getoont. Afkappen van samenvattingen zal de paginaomschrijving inkorten naar het opgegeven aantal tekens.

en: The SEO information has been saved.
nl_NL: De SEO informatie is opgeslagen.

en: The SSL canonical URL provided must start with "https://".
nl_NL: De opgegeven SSL canonical URL moet beginnen met "http://".

en: The active editor has been updated.
nl_NL: De actieve redacteur is bijgewerkt.

en: The base URL of your site does not match a registered instance of the site. Please click below to authenticate your site again.
nl_NL: De basis URL van uw website komt niet overeen met een geregistreerde site. Klik hieronder om uw site opnieuw te authenticeren.

en: The block has been added successfully.
nl_NL: Het blok is toegevoegd.

en: The block has been added to your clipboard.
nl_NL: Het blok is toegevoegd aan uw klembord

en: The block has been removed successfully.
nl_NL: Het blok is verwijderd.

en: The block has been saved successfully.
nl_NL: Het blok is opgeslagen.

en: The block type has been removed.
nl_NL: Het bloktype is verwijderd.

en: The canonical URL provided must start with "http://".
nl_NL: De opgegeven canonical URL moet beginnen met "http://".

en: The checkbox will be checked by default.
nl_NL: Deze checkbox is standaard aangevinkt.

en: The core concrete5 authentication cannot be disabled.
nl_NL: De kern concrete5 verificatie kan niet worden uitgeschakeld.

en: The current item has changed.
    If you proceed you will lose your changes.
    
    Do you want to proceed anyway?
nl_NL: Het huidige item is veranderd.
    Als u doorgaat zult u uw veranderingen verliezen.
    
    Wilt u toch doorgaan?

en: The database query log is empty.
nl_NL: Het database query log is leeg.

en: The default country must be in the list of custom countries.
nl_NL: Het standaard land moet in de lijst met aangepaste landen voorkomen.

en: The destination page doesn't appear to be in a valid multilingual section.
nl_NL: De doelpagina wordt niet weergegeven als in een geldige taalsectie.

en: The directory %s already exists. Perhaps this item has already been installed.
nl_NL: De map %s bestaat al. Mogelijk is dit item al geïnstalleerd.

en: The directory %s does not exist.
nl_NL: De directorie %s bestaat niet.

en: The directory %s must be writable by the web server.
nl_NL: De map %s moet beschrijfbaar zijn door de server.

en: The email address %s is already in use. Please choose another.
nl_NL: Het e-mail adres %s is in gebruik. Probeer iets anders.

en: The email address '%s' is already in use. Please choose another.
nl_NL: Het e-mailadres '%s' is reeds in gebruik.

en: The email address '%s' is not valid.
nl_NL: Het emailadres '%s' is ongeldig.

en: The field "%s" is required
nl_NL: Het veld "%s" is verplicht

en: The field %s is required
nl_NL: Het veld %s is vereist

en: The file %s is not writable
nl_NL: Het bestand %s is niet beschrijfbaar

en: The file was only partially uploaded.
nl_NL: Het bestand is slechts gedeeltelijk naar de server verzonden.

en: The first URL starts the process - the second ensures that it completes in batches.
nl_NL: De eerste URL start het proces - de tweede zorgt ervoor dat het voltooid in batches.

en: The following area permissions are inherited from a parent area.
nl_NL: De volgende Gebiedsmachtigingen worden overgenomen van een bovenliggende gebied.

en: The following area permissions are inherited from an area set in <strong>%s</strong> defaults.
nl_NL: De volgende rechten voor gebieden zijn overgenomen van een gebiedenset in %s standaarden.

en: The following area permissions are inherited from an area set on
nl_NL: De volgende gebieds pemissies zijn geërfd van een gebied op

en: The following area permissions are inherited from the page's permissions.
nl_NL: De volgende gedeelte rechten zijn geerfd van een gedeelte categorie op

en: The following error was found while trying to send the test email:
nl_NL: De volgende fout werd gevonden terwijl het proberen om de test e-mail te verzenden:

en: The latest version of concrete5 is <strong>%s</strong>. You are currently running concrete5 version <strong>%s</strong>.
nl_NL: De laatste versie van concrete5 is <strong>%s</strong>. U heeft nu concrete5 versie <strong>%s</strong>.

en: The mail system is disabled.
nl_NL: Het mailsysteem is uitgeschakeld

en: The package could not be installed:
nl_NL: De extensie kon niet worden geïnstalleerd:

en: The package has been installed.
nl_NL: De extensie is geïnstalleerd .

en: The package has been uninstalled.
nl_NL: De Extensie is gedeïnstalleerd .

en: The package has been updated successfully.
nl_NL: De extensie is succesvol bijgewerkt.

en: The package was successfully installed.
nl_NL: De extensie is geïnstalleerd.

en: The packages/, application/config/ and application/files/ directories must be writable by your web server.
nl_NL: De mappen packages/, application/config/ en application/files/ moeten beschrijfbaar zijn door de webserver.

en: The page has been removed successfully.
nl_NL: De pagina is verwijderd.

en: The recipient address of the test email has not been specified.
nl_NL: Het adres van de ontvanger van de test email is nog niet gespecificeerd

en: The requested file couldn't be found.
nl_NL: Het opgevraagde bestand is niet gevonden.

en: The results of completed survey blocks are logged here. Find out what your users have submitted.
nl_NL: De resultaten van afgerond onderzoek blokken worden hier geregistreerd. Zoek uit wat uw gebruikers hebben ingediend.

en: The search index does not appear to exist. This block will not function until the reindex job has been run at least once in the dashboard.
nl_NL: De zoekindex blijkt niet te bestaan. Totdat de re-indexering opdracht is uitgevoerd in het dashboard, zal dit blok niet werken.

en: The specified root path does not exist.
nl_NL: Pad naar de opgegeven hoofdmap bestaat niet.

en: The stack contains invalid block types.
nl_NL: De stapel bevat ongeldige blok formaten.

en: The stack has been added successfully
nl_NL: De stapel is toegevoegd

en: The stack name cannot be empty.
nl_NL: De naam van de stapel kan niet leeg zijn.

en: The test email has been successfully sent to %s.
nl_NL: De test mail is met succes verstuurd naar %s.

en: The theme file %1$s does not defines the class %2$s
nl_NL: Het thema bestand %1$s definieert niet de class %2$s

en: The theme file %1$s should define a %2$s class that extends the class %3$s
nl_NL: Het thema bestand %1$s moet een %2$s definiëren voor uitbreiding van de class %3$s

en: The token you provided doesn't appear to be valid, please paste the url exactly as it appears in the email.
nl_NL: De verstrekte token schijnt niet geldig te zijn, kopieer de URL precies zoals vermeldt in de e-mail.

en: The translations have been exported to file and will be used by the website.
nl_NL: De vertalingen zijn geëxporteerd naar een bestand en worden gebruikt door de website.

en: The two passwords provided do not match.
nl_NL: De twee opgegeven wachtwoorden komen niet overeen.

en: The username %s already exists. Please choose another
nl_NL: Deze gebruikersnaam %s is al in gebruik. Kies een andere gebruikersnaam.

en: The username '%s' already exists. Please choose another
nl_NL: De gebruikersnaam '%s' is momenteel al in gebruik.

en: Theme
nl_NL: Thema

en: Theme CSS Cache.
nl_NL: Thema CSS Cache

en: Theme activated. You may automatically create page templates from template files contained in your theme using the form below.
nl_NL: Thema geactiveert. U kunt automatisch pagina templates maken van template bestanden binnen uw thema, via het onderstaande formulier.

en: Theme and page type updated successfully.
nl_NL: Thema en pagina formaat bijgewerkt.

en: Theme installed. You may automatically create page templates from template files contained in your theme using the form below.
nl_NL: Thema geïnstalleerd. Pagina templates vanuit de template bestanden in het thema kunnen automatisch worden aangemaakt middels het onderstaande formulier.

en: Theme uninstalled.
nl_NL: Thema verwijderd.

en: Themes
nl_NL: Thema's

en: Themes Available to Install
nl_NL: Thema Beschikbaar voor Installatie

en: Themes change the overall design of your site's pages. Activating a theme will apply it to every page in your site. Preview allows you to see how your content will look when the new theme is applied. Inspect lists the Page Types a theme uses. Customize allows you to change certain properties of your theme's styles, if allowed.
nl_NL: Thema's veranderen het algemene ontwerp van uw website pagina's. Door een thema te activeren zal deze toepast worden op alle pagina's in uw website. Met Voorbeeld kunt u zien hoe uw inhoud eruit zal zien als het nieuwe thema wordt toegepast. Inspecteer lijsten van de paginatypes die een thema gebruikt. Aanpassen kunt u bepaalde eigenschappen van stijlen en thema's wijzigen als dit is toegestaan.

en: Then this:
nl_NL: Dan dit:

en: Then, make sure this URL is scheduled to run frequently, like every 3-5 minutes:
nl_NL: Zorg er daarna voor dat deze URL vaak uitgevoerd wordt, bijvoorbeeld iedere 3 tot 5 minuten:

en: There are already %s tables in this database. concrete5 must be installed in an empty database.
nl_NL: Er zijn reed %s tabellen in deze database. Concrete moet geinstalleerd worden in een lege database.

en: There are currently <strong>%s</strong> updates available.
nl_NL: Er zijn momenteel <strong>%s</strong> updates beschikbaar.

en: There are no Community Points Rating Types installed.
nl_NL: Er zijn geen gemeenschapspunten waardering typen geïnstalleerd.

en: There are no available attribute types awaiting installation.
nl_NL: Er zijn geen attribuut formaten beschikbaar voor installatie.

en: There are no available forms in your site.
nl_NL: Er zijn geen formulieren beschikbaar op uw website.

en: There are no drafts. <a href="%s">Visit Composer &gt;</a>
nl_NL: Er zijn geen paginaconcepten. <a href="%s"> bezoek Composer &gt;</a>

en: There are no files in this set.
nl_NL: Er zijn geen bestanden in deze verzameling.

en: There are no mail importers. Mail importers poll email accounts for new messages and run actions on those messages.
nl_NL: Er zijn geen e-mail importeurs ingesteld. E-mail importeurs vragen e-mail op van e-mailaccounts, om  acties uit te voeren op deze berichten.

en: There are no pages of this type added to your website. If there were, you'd be able to choose which of those pages this block appears on.
nl_NL: Er zijn geen pagina's van dit formaat toegevoegd aan uw website. Als dit wel zo was, zou u kunnen kiezen op welke van die pagina's dit blok zou moeten verschijnen.

en: There are no templates in this file.
nl_NL: Er zijn geen templates in dit bestand.

en: There are problems with your installation environment. Please correct them and click the button below to re-run the pre-installation tests.
nl_NL: Er zijn problemen met uw installatie omgeving. Corrigeer deze en klik op de knop hieronder om de pre-installatie tests nogmaals uit te voeren.

en: There is currently <strong>1</strong> update available.
nl_NL: Er is momenteel <strong>1</strong> update beschikbaar.

en: There is nothing currently waiting for you.
nl_NL: Er is momenteel niets dat op uw toestemming wacht.

en: There was a database error, try again.
nl_NL: Er was een databasefout, probeer het opnieuw.

en: There was a problem processing your email.
nl_NL: Er was een probleem bij het verwerken van uw e-mail

en: There was an error downloading %s
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het downloaden van %s

en: There was an error trying to restore the database. Affected query: %s
nl_NL: Er was een fout bij het terugzetten van de database. Waarin dit probleem optreedt query: %s

en: There was an error trying to restore the database. This file was empty.
nl_NL: Er was een fout bij het terugzetten van de database. Dit bestand is leeg.

en: There were no results found. Please try another keyword or phrase.
nl_NL: Er zijn geen resultaten gevonden. Probeer een andere zoekterm.

en: These errors are most likely related to incompatible add-ons, please upgrade any add-ons and re-run to this script to complete the conversion of your data.
nl_NL: Deze fouten worden waarschijnlijk veroorzaakt door verouderde Extensies. Werk alle Extensies bij en voer dit script nogmaals uit om de conversie van de data af te ronden.

en: These scripts look for incoming mail to your site. Add-ons like the concrete5 Discussion Forum will attach emails to posts if they match, creating a new page containing the message as reply text.
nl_NL: Deze scripts zoeken voor inkomende e-mail naar uw website. Extensies, zoals de concrete5 Discussie Forum zal e-mails naar berichten verwerken als ze overeenkomen, en zal een nieuwe pagina aanmaken met het bericht als antwoord tekst.

en: This %s has been marked for deletion.
nl_NL: Deze %s is gemarkeerd voor verwijdering.

en: This Page
nl_NL: Deze pagina

en: This account has not yet been validated. Please check the email associated with this account and follow the link it contains.
nl_NL: Dit profiel is nog niet gevalideerd. Controleer het e-mailadres dat gekoppeld is aan dit profiel en klik op de link in de e-mail.

en: This account may be managed directly at
nl_NL: Dit profiel kan direct beheerd worden op

en: This action <strong>cannot be undone</strong>. Are you sure?
nl_NL: Deze actie <strong>kan niet ongedaan worden gemaakt</strong>. Weet u het zeker?

en: This area is full!
nl_NL: Deze omgeving is vol!

en: This attribute set is locked. It cannot be deleted, and its handle cannot be changed.
nl_NL: Deze attribuutverzameling is vergrendeld. Hij kan niet worden verwijderd, en zijn handvat kan niet worden gewijzigd.

en: This attribute set is locked. That means it was added by a package and cannot be manually removed.
nl_NL: Deze attribuutverzameling is vergrendeld. Dat betekent dat deze werd toegevoegd door een pakket en niet handmatig kan worden verwijderd.

en: This authentication type does not require any customization.
nl_NL: Dit verificatietype vereist geen aanpassingen aanbrengt.

en: This behavior is typically an indication of someone spamming your site, you may want to take a closer look at this users activity and possibly disable or delete this user account.
nl_NL: Dit gedrag is een typische indicatie dat iemand uw site spamd, bekijk deze user activiteiten eens goed en mogelijkheid is het blokkeren of verwijderen van deze user.

en: This block creates links to adjacent pages on the same level of the Sitemap as the current page. Define custom label text for each link, and choose whether or not to display arrows. The Loop option will display the first page again when a user reaches the last page in the nav.
nl_NL: Dit blok zorgt voor links naar aangrenzende pagina's op hetzelfde niveau van de sitemap als de huidige pagina. Definieer aangepaste tekst labels voor elke link en kies al dan niet om pijlen weer te geven. The Loop optie zal de eerste pagina opnieuw tonen wanneer een gebruiker de laatste pagina bereikt in de navigatie.

en: This block is an alias of Page Defaults. Editing it here will "disconnect" it so changes to Page Defaults will no longer affect this block.
nl_NL: Dit blok is een alias van de Pagina Standaardwaarden. Het hier bewerken zal "los koppelen " De Standaardwaarden pagina zullen niet meer van invloed zijn op dit blok.

en: This block is contained within a global area. Changing its content will change it everywhere that global area is referenced.
nl_NL: Dit blok bevindt zich in een globaal gebied. Bij het veranderen van deze inhoud zal de refererende inhoud overal op de website veranderen.

en: This block type is internal. It cannot be uninstalled.
nl_NL: Dit bloktype is intern. Het kan niet verwijderd worden.

en: This block was copied from another location. Editing it will create a new instance of it.
nl_NL: Dit blok is gekopieerd van een andere lokatie. Wijzigingen hieraan zal een nieuwe instantie aanmaken.

en: This can be useful when working with a block programmatically. This is rarely used or needed.
nl_NL: Dit kan handig zijn bij het werken met een blok programmatisch. Dit wordt zelden gebruikt of is nodig.

en: This cannot be undone.
nl_NL: Dit kan niet ongedaan worden gemaakt

en: This conversation does not allow file attachments.
nl_NL: Deze conversatie staat geen bestandsbijlagen toe.

en: This email address has been validated! You may now access the features of this site.
nl_NL: E-mailadres is gevalideerd! U kunt nu de functionaliteit op deze website gebruiken.

en: This file requires a password to download.
nl_NL: Om dit bestand te downloaden is een wachtwoord vereist.

en: This group is a badge.
nl_NL: Deze groep is een badge.

en: This group is automatically entered.
nl_NL: Deze groep wordt automatisch ingevoerd.

en: This has not been implemented in 5.7
nl_NL: Dit is nog niet opgenomen in 5.7

en: This is a global area. Content added here will be visible on every page that contains this area.
nl_NL: Dit is een globaal gebied. Inhoud hier  toegevoegd zal zichtbaar zijn op elke pagina dat dit gebied bevat.

en: This is a global block.  Editing it here will change all instances of this block throughout the site.
nl_NL: Dit is een overkoepelend blok. Door dit blok aan te passen, worden alle blokken die hierop gebaseerd zijn aangepast.

en: This is a list of all files found in your external forms directory: %s
nl_NL: Hieronder staat een lijst van alle gevonden externe formulieren in: %s

en: This is a single page. It does not have a page template.
nl_NL: Dit is een enkele pagina. Het heeft geen pagina template.

en: This is a test message.
nl_NL: Dit is een test bericht.

en: This is an internal block type.
nl_NL: Dit is een intern blok formaat.

en: This is just an example of how a custom form works.
nl_NL: Dit is slechts een voorbeeld van hoe aangepaste formulieren werken.

en: This is the approved page version.
nl_NL: Dit is de versie van de goedgekeurde pagina.

en: This is usually the date the page is created. It can be changed from the page attributes panel.
nl_NL: Dit is doorgaans de datum waarop de pagina is aangemaakt. Deze kan worden gewijzigd via de pagina instellingen.

en: This is your list of page types. Click any of them to add a page.
nl_NL: Dit is jouw lijst van paginatypes, klik er een aan om er een pagina mee te maken.

en: This job cannot be uninstalled.
nl_NL: Deze taak kan niet verwijderd worden.

en: This language/region combination already exists.
nl_NL: Deze combinatie van taal/regio bestaat al.

en: This layout section can not be moved further in this direction.
nl_NL: Dit layout gedeelte kan niet verder in deze richting worden verplaatst.

en: This message has been deleted.
nl_NL: Dit bericht is verwijderd.

en: This message has been flagged as spam.
nl_NL: Dit bericht is gemarkeerd als spam.

en: This message is queued for approval.
nl_NL: Dit bericht is in de wachtrij voor goedkeuring.

en: This package contains the active site theme, please change the theme before uninstalling.
nl_NL: Dit pakket bevat het actieve thema van de site, verander het site-thema voordat je dit pakket verwijdert.

en: This package is corrupted. Make sure it has a valid controller.php file and that it has been updated for concrete5.7 and later.
nl_NL: Dit pakket is beschadigd. Kijk na of het een geldig controller.php bestand heeft en dat het is ge-update voor concrete5.7 en later.

en: This package isn't currently available for this version of concrete5. Please contact the maintainer of this package for assistance.
nl_NL: Deze extensie is momenteel niet beschikbaar voor deze versie van Concrete5. Neem contact op met de beheerder voor hulp met  deze extensie.

en: This package requires concrete5 version %s or greater.
nl_NL: Dit pakket vereist Concrete5 versie %s of hoger.

en: This page <strong>may</strong> exist in the page cache.
nl_NL: Deze pagina zou in de paginacache opgenomen <strong>kunnen</strong> zijn.

en: This page currently exists in the full page cache. It expires %s.
nl_NL: Deze pagina is momenteel opgenomen in de volledige paginacache. Hij verloopt %s.

en: This page has been purged from the full page cache.
nl_NL: Deze pagina is verwijderd uit de volledige paginacache.

en: This page inherits its permissions from:
nl_NL: Deze pagina erft haar machtigingen van:

en: This page is an alias of one that actually appears elsewhere.
nl_NL: Deze pagina is een alias van een pagina die elders staat.

en: This page is newer than what appears to visitors on your live site.
nl_NL: Deze pagina is nieuwer dan wat op bezoekers op uw live site lijkt.

en: This page is not currently in the full page cache.
nl_NL: Deze pagina is momenteel niet opgenomen in de volledige paginacache.

en: This page is pending a move beneath <strong><a href="%s">%s</a></strong>.
nl_NL: Deze pagina is in afwachting van verplaatsing onder <strong><a href="%s">%s</a></strong>.

en: This page must always be available from at least one URL. This is that URL.
nl_NL: Deze pagina moet altijd bereikbaar vanaf ten minste één URL. Dit is dat URL.

en: This page template is not a valid template for this page type.
nl_NL: Dit paginasjabloon is geen geldig sjabloon voor dit paginatype.

en: This page will be published beneath "%s."
nl_NL: Deze pagina zal worden gepubliceerd onder "%s."

en: This page will be published beneath <a href="%s">%s</a>.
nl_NL: Deze pagina zal worden gepubliceerd onder <a href="%s"> %s</a>.

en: This permission key cannot start a workflow.
nl_NL: Deze machtiging sleutel kan niet een workflow starten.

en: This request took too long.
nl_NL: Dit verzoek duurde te lang.

en: This site is currently down for maintenance.
nl_NL: Deze website is momenteel inactief vanwege onderhoud.

en: This social link already exists.
nl_NL: Deze Social Media Link bestaat al

en: This theme is currently active on your site.
nl_NL: Dit thema is momenteel actief.

en: This user hasn't won any badges.
nl_NL: Deze gebruiker heeft nog geen badges gewonnen.

en: This user is inactive. Please contact us regarding this account.
nl_NL: Deze gebruiker is inactief. Neem contact met ons op betreffende dit profiel.

en: This will clear your home page, uploaded files and any content pages out of your site completely. It will completely reset your site and any content you have added will be lost.
nl_NL: Dit zal uw website opschonen, inclusief alle geüploade bestanden en alle pagina's. Uw website wordt compleet gereset, alles wat u handmatig heeft toegevoegd zal verloren gaan.

en: This will end your current session and sign you in as %s
nl_NL: Hiermee beëindigt u de huidige sessie en wordt u aangemeld als %s

en: This will remove %s child page. | This will remove %s child pages.
nl_NL[0]: Dit zal de %s verwante pagina verwijderen.
nl_NL[1]: Dit zal de %s verwante pagina's verwijderen

en: This will remove all instances of the %s block type. This cannot be undone. Are you sure?
nl_NL: Hiermee verwijdert u alle %s blok formaten. Dit kan niet ongedaan worden gemaakt. Weet u het zeker?

en: This will treat the job as though it were like any other concrete5 job. The entire job will be run at once.
nl_NL: Dit behandelt de taak net als iedere andere taak van Concrete5. De gehele taak wordt direct uitgevoerd.

en: Thought you'd enjoy this article.
nl_NL: Ik denk dat u dit artikel wel leuk zult vinden.

en: Threaded
nl_NL: Gesprekslijn

en: Through Cron
nl_NL: Door middel van Cron

en: Thumbnail Images
nl_NL: Thumbnail Afbeeldingen

en: Thumbnail type added.
nl_NL: Thumbnail type toegevoegd.

en: Thumbnail type removed.
nl_NL: Thumbnail type verwijderd.

en: Thumbnail type updated.
nl_NL: Thumbnail type bijgewerkt.

[ctx: ThumbnailTypeName]
en: File Manager Detail Thumbnails
nl_NL: Bestandsbeheer Detail Thumbnails

[ctx: ThumbnailTypeName]
en: File Manager Thumbnails
nl_NL: Bestandsbeheer Thumbnails

[ctx: ThumbnailTypeName]
en: Large Image
nl_NL: Grote afbeelding

[ctx: ThumbnailTypeName]
en: Medium Image
nl_NL: Middelgrote afbeelding

[ctx: ThumbnailTypeName]
en: Small Image
nl_NL: Kleine afbeelding

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Time Settings
nl_NL: Tijdsinstellingen

en: Time Zone
nl_NL: Tijdzone

en: Time elapsed since post.
nl_NL: Tijd verstreken sinds plaatsing.

en: Time zone saved successfully.
nl_NL: Tijdzone met succes opgeslagen.

en: Timed Access for Guest Users Updated Successfully.
nl_NL: Tijdgebonden toegang voor gastgebruikers bijgewerkt.

en: Times Run
nl_NL: Aantal keer uitgevoerd

en: Timezone
nl_NL: Tijdzone

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title Caps
nl_NL: Titel Caps

en: Title Caps Bold
nl_NL: Titel Caps vet

en: Title Text
nl_NL: Titeltekst

en: Title Thin
nl_NL: Titel dunne

en: Title of Page List
nl_NL: Titel van de paginalijst

en: To
nl_NL: Aan

en: To begin creating a form, type your question text into the text field, choose the type of answer you need, and whether or not a question response is required when submitting the form. Click Add, then repeat for subsequent questions.
nl_NL: Om te beginnen met een formulier, type uw vraag in het tekstveld, kiest u het type antwoord dat u nodig hebt, en/of dan niet een reactie vereist is bij het indienen van het formulier. Klik op Toevoegen, herhaal dit voor meerdere vragen.

en: To disable any future messages, change your profile preferences at: %s
nl_NL: Verander uw profiel voorkeuren op %s om toekomstige berichten uit te schakelen

en: To disallow everything other than whitelist: %s.
nl_NL: Om alles behalve de whitelist te verbieden: %s

en: To install concrete5, please fill out the form below.
nl_NL: Vul het onderstaande formulier in om Concrete5 te installeren.

en: To install the package manually:
nl_NL: Om deze extensie handmatig te installeren:

en: To proceed with the upgrade, click below.
nl_NL: Om door te gaan met het vernieuwen, klik hieronder.

en: To run all the jobs in the <a href="%s">%s</a> Job Set, schedule this URL using cron or a similar system:
nl_NL: Om alle taken uit te voeren in de <a href="%s">%s</a> taken set, plan deze URL door middel van cron of een vergelijkbaar systeem:

en: To run all the jobs in this Job Set, schedule this URL using cron or a similar system:
nl_NL: Om alle taken uit te voeren in deze taken set, plan deze URL door middel van cron of een vergelijkbaar systeem:

en: To run the "%s" job, automate the following URL using cron or a similar system:
nl_NL: Om de taak "%s" uit the voeren, automatiseer deze URL door middel van cron of een vergelijkbaar systeem:

en: To use a separate theme for mobile browsers, specify it below.
nl_NL: Specifiseer hieronder het thema voor mobiele browsers.

en: To view this user's profile, visit: %s
nl_NL: Ga naar %s om het profiel van deze gebruiker te bekijken

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Today at %s
nl_NL: Vandaag om %s

en: Tomorrow
nl_NL: Morgen

en: Tomorrow at %s
nl_NL: Morgen op %s

en: Too many files
nl_NL: Teveel bestanden

en: Top
nl_NL: Boven

en: Topic
nl_NL: Onderwerp

[ctx: Topic]
en: /Activities
nl_NL: /Activiteiten

[ctx: Topic]
en: /Homework
nl_NL: /Huiswerk

[ctx: Topic]
en: /Projects
nl_NL: /Projecten

en: Topic Attribute To Display
nl_NL: Te tonen onderwerp attribuut

en: Topic Default Parent Node
nl_NL: Onderwerp standaard bovenliggende knooppunt

en: Topic List
nl_NL: Onderwerpenlijst

en: Topic Posted on %s.
nl_NL: Onderwerp Gepost op %s.

en: Topic Tree
nl_NL: Onderwerp Tree

[ctx: TopicCategoryName]
en: Reviews
nl_NL: Beoordelingen

[ctx: TopicName]
en: Activities
nl_NL: Activiteiten

[ctx: TopicName]
en: Books
nl_NL: Boeken

[ctx: TopicName]
en: Homework
nl_NL: Huiswerk

[ctx: TopicName]
en: Movies
nl_NL: Films

[ctx: TopicName]
en: Music
nl_NL: Muziek

[ctx: TopicName]
en: Projects
nl_NL: Projecten

[ctx: TopicName]
en: Sports
nl_NL: Sporten

[ctx: TopicName]
en: Supplies
nl_NL: Benodigdheden

en: Topics
nl_NL: Onderwerpen

en: Topics Per Page
nl_NL: Onderwerpen Per pagina

en: Total Downloads
nl_NL: Totale Downloads

en: Total Logged: %s
nl_NL: Totaal gelogd: %s

en: Total form submissions: <strong>%s</strong> (<strong>%s</strong> today). <a href="%s">View Form Results</a>.
nl_NL: Totaal verzonden formulieren: <strong>%s</strong> (<strong>%s</strong> vandaag). <a href="%s">Bekijk de resultaten</a>.

en: Total page versions
nl_NL: Totaal pagina versies

en: Total pages in edit mode
nl_NL: Aantal pagina's in bewerkmodus

en: Track page view statistics.
nl_NL: Statistieken m.b.t. het bekijken van pagina's volgen

en: Tracking Codes
nl_NL: Trackingcodes

en: Tracking code settings updated successfully.
nl_NL: Trackingcode en instellingen zijn opgeslagen.

en: Translate
nl_NL: Vertalen

en: Translate Site Interface
nl_NL: Interface site vertalen

en: Translation
nl_NL: Vertaling

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Tree Name
nl_NL: Boom naam

en: Tree added successfully.
nl_NL: Boom met succes toegevoegd.

en: Tree deleted successfully.
nl_NL: Boom verwijderd.

[ctx: TreeName]
en: Blog Entries
nl_NL: Blogberichten

[ctx: TreeName]
en: Groups Tree
nl_NL: Groepen Tree

[ctx: TreeName]
en: Projects
nl_NL: Projecten

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Turns tracking of page views, file downloads and user registrations on or off. These are displayed on your site's Dashboard > Reports > Statistics page. If your high-traffic site experiences performance issues, you might consider disabling statistics tracking and investigate the use of an alternate, third-party solution for tracking site stats.
nl_NL: Zet het bijhouden van pageviews, het downloaden van bestanden en gebruikers registraties aan of uit. Deze worden weergegeven op Dashboard van uw site > Rapporten > Statistieken pagina. Als uw site veel data genereerd kan dat problemen  geven met de prestaties, dan kunt u overwegen om statistieken uit te schakelen em te onderzoeken of het gebruik van een alternatieve, oplossing van derden voor het bijhouden van website statistieken misschien beter is.

en: Twitter Login Configuration
nl_NL: Twitter Login configuratie

en: Twitter User
nl_NL: Twitter gebruiker

en: Type
nl_NL: Formaat

en: Type required.
nl_NL: Formaat vereist.

en: Type: %s
nl_NL: Formaat: %s

en: Types
nl_NL: Formaten

en: URL to File
nl_NL: URL naar bestand

en: URL:
nl_NL: URL

en: Unable to access composer settings.
nl_NL: Geen toegang tot composer instellingen.

en: Unable to access the file manager.
nl_NL: Kan geen toegang krijgen tot bestandsbeheer.

en: Unable to add files.
nl_NL: Fout bij het toevoegen van bestanden.

en: Unable to attach user.
nl_NL: Niet mogelijk gebruiker te koppelen.

en: Unable to backup old package directory to %s
nl_NL: Kan de oude extensie niet opslaan in map %s

en: Unable to complete action: your IP address has been banned. Please contact the administrator of this site for more information.
nl_NL: Actie kan niet uitgevoerd worden: uw IP adres is geweerd. Neem contact op met de beheerder van deze website voor meer informatie.

en: Unable to connect to database.
nl_NL: Kan geen verbinding maken met de database.

en: Unable to connect to marketplace to retrieve item
nl_NL: Fout bij het verbinden met de marktplaats om het item op te halen

en: Unable to connect to your project page. Your database contains a marketplace token which concrete5.org cannot verify.
nl_NL: Kan geen verbinding maken met uw project pagina. De database bevat een marktplaats token die concrete5.org niet kan verifiëren.

en: Unable to copy directory %s to %s. Perhaps permissions are set incorrectly or the target directory does not exist.
nl_NL: Kan map %s niet kopiëren naar %s. Misschien zijn de machtigingen onjuist ingesteld of de doelmap bestaat niet.

en: Unable to copy one or more files.
nl_NL: Kan een of meer bestanden niet kopiëren.

en: Unable to create backup file: %s
nl_NL: Kan backupbestand %s niet maken

en: Unable to delete one or more files.
nl_NL: Fout bij het verwijderen van een of meer bestanden.

en: Unable to delete one or more pages.
nl_NL: Het verwijderen van een of meerdere pagina's is niet gelukt

en: Unable to determine your current version of concrete5. Upgrading cannot continue.
nl_NL: Kan de huidige versie van concrete5 niet vaststellen. Upgrade is afgebroken.

en: Unable to generate a marketplace token. Please ensure that allow_url_fopen is turned on, or that cURL is enabled on your server. If these are both true, It's possible your site's IP address may be blacklisted for some reason on our server. Please ask your webhost what your site's outgoing cURL request IP address is, and email it to us at <a href="mailto:help@concrete5.org">help@concrete5.org</a>.
nl_NL: Kan geen marktplaats token genereren. Zorg er voor dat allow_url_fopen is geactiveerd, of dat cURL is geactiveerd op uw server. Als dit beide het geval is, staat mogelijk het IP adres van uw pc op een blacklist op onze server. Vraag uw webhost welk cURL IP adres wordt gebruikt en e-mail ons dit IP adres op <a href="mailto:help@concrete5.org">help@concrete5.org</a>.

en: Unable to get category for permission %s
nl_NL: Niet in staat om categorie voor machtiging %s op te halen

en: Unable to get contents of incoming/ directory
nl_NL: Niet in staat om inhoud van incoming/ op te halen

en: Unable to get information about this product.
nl_NL: Kan geen informatie over dit product verkrijgen.

en: Unable to get permission key for %s
nl_NL: Niet in staat om machtiging sleutel te verkrijgen voor %s

en: Unable to install %s. Please check that this package has been updated for 5.7.
nl_NL: Niet in staat om %s te installeren. Kijk na of dit pakket is ge-update voor 5.7.

en: Unable to install database: %s
nl_NL: Kan database %s niet installeren

en: Unable to load environment info
nl_NL: Kan omgevingsinformatie niet laden

en: Unable to load sitemap data.
nl_NL: Kan sitemap informatie niet laden.

en: Unable to load sitemap data. Response received:
nl_NL: Kan sitemap informatie niet laden. Reactie ontvangen:

en: Unable to load the controller for this block type. Perhaps it has been moved or removed.
nl_NL: Kan de controller voor dit blok formaat niet laden. Wellicht is het verplaatst of verwijderd.

en: Unable to locate file %s
nl_NL: Kan bestand %s niet vinden

en: Unable to locate this add-on on concrete5.org
nl_NL: Kan deze Extensie niet vinden op concrete5.org

en: Unable to open config/app.php for writing.
nl_NL: Kan config/site.php niet openen.

en: Unable to open config/site_user.php for writing.
nl_NL: Config/site_user.php is niet beschrijfbaar.

en: Unable to parse news response.
nl_NL: Niet in staat om nieuws reacties te op te halen/parsen.

en: Unable to process email. Check that your email contains the validation hash present in the original message.
nl_NL: Kan e-mail niet verwerken. Controleer of uw e-mail de validatie hash bevat die in het oorspronkelijke bericht aanwezig is.

en: Unable to process private message email. Check that your email contains the validation hash present in the original message. Your private message was NOT delivered.
nl_NL: Kan privé bericht niet verwerken. Controleer of uw e-mail de validatie hash bevat die in het oorspronkelijke bericht aanwezig is. Uw privé bericht was NIET afgeleverd.

en: Unable to retrieve block object. If this block has been moved please reload the page.
nl_NL: Niet in staat om blok-object te laden. Herlaad de pagina als dit blok verplaatst is.

en: Unable to retrieve software from update server.
nl_NL: Kan de update niet downloaden van de update server.

en: Unable to search file sets.
nl_NL: Niet in staat om in bestandsverzameling te zoeken.

en: Unable to validate email
nl_NL: Niet mogelijk om e-mail te valideren

en: Unable to write to config/site.php. You must make config/site.php writable in order to upgrade in this manner.
nl_NL: Kan niet schrijven naar config/site.php. Maak config/site.php beschrijfbaar om te kunnen updaten.

en: Unapproved
nl_NL: Niet goedgekeurd

en: Underline
nl_NL: Onderstrepen

en: Undo
nl_NL: Ongedaan maken

en: Undo/Redo
nl_NL: Ongedaan maken / Opnieuw doen

en: Unexpected User Error
nl_NL: Onverwachte Gebruikers Fout

en: Uninstall
nl_NL: Deïnstalleren

en: Uninstall Package
nl_NL: Extensie deïnstalleren

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unknown Error
nl_NL: Onbekende fout

en: Unknown Job
nl_NL: Onbekende taak

en: Unknown Package
nl_NL: Onbekend Pakket

en: Unknown User
nl_NL: Onbekende Gebruiker

en: Unknown mime-type: %s
nl_NL: Onbekend mime-type: %s

en: Unlink
nl_NL: Ontkoppelen

en: Unlock Layout
nl_NL: Layout deblokkeren

en: Unordered List
nl_NL: Ongeordende lijst

en: Unread
nl_NL: Ongelezen

en: Until manually cleared
nl_NL: Totdat handmatig wordt gewist

en: Up
nl_NL: Naar boven

en: Up Label
nl_NL: Label voor omhoog

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Update Action
nl_NL: Actie bijwerken

en: Update Add-On
nl_NL: Extensies bijwerken

en: Update Add-Ons
nl_NL: Extensies Bijwerken

en: Update Attributes
nl_NL: Attributen Bijwerken.

en: Update Block
nl_NL: Blok Bijwerken

en: Update Control Set
nl_NL: Update besturingsset

en: Update Gatherings
nl_NL: Update bijeenkomsten

en: Update Group
nl_NL: Update groep

en: Update Groups
nl_NL: Groepen Toevoegen

en: Update Job Set
nl_NL: Update baan Set

en: Update Jobs
nl_NL: Taken bijwerken

en: Update Layout
nl_NL: Bijwerken van lay-out

en: Update Schedule
nl_NL: Planning bijwerken

en: Update Set
nl_NL: Verzameling bijwerken

en: Update Set Details
nl_NL: Verzamelings details bijwerken

en: Update add-ons.
nl_NL: Extensies bijwerken..

en: Update concrete5
nl_NL: Concrete5 bijwerken

en: Update concrete5.
nl_NL: Update Concrete5.

en: Update your installed packages.
nl_NL: Geinstalleerde pakketen updaten.

en: Updated
nl_NL: Bijgewerkt

en: Updated Banned Words.
nl_NL: Verboden woorden bijgewerkt.

en: Updated conversations settings.
nl_NL: Gesprekken-instellingen bijgewerkt

en: Upgrade concrete5
nl_NL: Upgrade Concrete5

en: Upgrade to <b>%s</b> complete!
nl_NL: Bijgewerkt naar <b>%s</b> is compleet!

en: Upgrading from <b>%s</b>
nl_NL: Bijwerken van <b>%s</b>

en: Upgrading to <b>%s</b>
nl_NL: Bijwerken naar <strong>%s</strong>

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Upload Complete
nl_NL: Upload compleet

en: Upload Complete.
nl_NL: Klaar met uploaden.

en: Upload Failed
nl_NL: Upload mislukt

en: Upload Files
nl_NL: Bestanden uploaden

en: Upload Progress
nl_NL: Upload vooruitgang

en: Upload an image that will appear in the address bar when visitors go to your site and in the bookmark list if they bookmark it.
nl_NL: Upload een afbeelding die wordt weergegeven in de adresbalk wanneer bezoekers naar uw site en in de lijst met bladwijzers of ze toevoegen aan de favorieten.

en: Upload and unpack the package on your web server. Place the unpacked files in the packages directory of the root of your concrete5 installation.
nl_NL: Pak de extensie uit en upload het naar de webserver. Plaats de uitgepakte bestanden in de "packages"  map in de root van de Concrete5 installatiemap.

en: Upload, search, replace, and change files you're using on your site. Change properties and perform basic image editing tasks.
nl_NL: Uploaden, zoeken, vervangen en wijzigen bestanden die u gebruikt op uw site. Wijzig eigenschappen en het uitvoeren van eenvoudige beeldbewerkings taken.

en: Uploaded file is too large. The current value of post_max_filesize is %s
nl_NL: Het bestand is te groot. Het bestand mag maximaal %s zijn

en: Uploaded file is too large. The current value of upload_max_filesize is %s
nl_NL: Het bestand is te groot. Het bestand max maximaal %s zijn

en: Uppercase
nl_NL: Hoofdletters

en: Usage Count
nl_NL: Aantal gebruikers

en: Usage Count on Active Pages
nl_NL: Gebruiks aantal op aktieve pagina's

en: Use Different Link than Page Name
nl_NL: Gebruik andere linktekst dan paginanaam

en: Use Encryption
nl_NL: Encryptie gebruiken

en: Use Site Default.
nl_NL: Gebruik de site standaard.

en: Use emails for login
nl_NL: Gebruik e-mailadres als inlognaam

en: Use global setting - %s
nl_NL: Gebruik globale instelling - %s

en: Use image from <a href="http://gravatar.com" target="_blank">gravatar.com</a> if the user has not uploaded one
nl_NL: Gebruik afbeelding van <a href="http://gravatar.com" target="_blank">gravatar.com</ a> als de gebruiker geen afbeelding heeft geupload

en: Use the form below to create your page. You can also preview your page in edit mode at any time.
nl_NL: Gebruik het formulier hieronder om uw pagina te maken. U kunt ook een voorbeeld van uw pagina in bewerkingsmodus op elk gewenst moment.

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User Attribute Created.
nl_NL: Gebruikers Attribuut is aangemaakt.

en: User Attribute Deleted.
nl_NL: Gebruikers attribuut is Verwijderd.

en: User Attribute Options
nl_NL: Gebruikers Attribuut Opties

en: User Attribute Updated.
nl_NL: Gebruikers Attribuut is bijgewerkt.

en: User Avatar
nl_NL: Gebruikers Avatar

en: User Groups
nl_NL: Gebruikersgroepen

en: User Name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: User Permissions
nl_NL: Gebruikermachtigingen

en: User Point Entry Deleted
nl_NL: Gebruiker invoerpunt verwijderd

en: User Point Entry Saved
nl_NL: Gebruiker invoerpunt bewaard

en: User Registrations
nl_NL: Gebruiker Registraties

en: User Required
nl_NL: Gebruiker vereist

en: User Settings saved.
nl_NL: Gebruikersinstellingen zijn opgeslagen.

en: User Submissions
nl_NL: Door de gebruiker ingediend

en: User activated successfully.
nl_NL: Gebruiker geactiveerd

en: User created successfully.
nl_NL: Gebruiker aangemaakt.

en: User deactivated successfully.
nl_NL: Gebruiker gedeactiveerd.

en: User deleted successfully.
nl_NL: Gebruiker is verwijderd.

en: User is not registered. Check your authentication controller.
nl_NL: Gebruiker is niet geregistreerd. Controleer uw verificatie-controller.

en: User search columns saved successfully.
nl_NL: Gebruiker zoekkolommen opgeslagen.

en: User time zones have been disabled.
nl_NL: Tijdzones van gebruikers zijn uitgeschakeld.

en: User time zones have been enabled
nl_NL: Tijdzones van gebruikers zijn ingeschakeld

en: User time zones have been saved.
nl_NL: Tijdzones van gebruikers zijn opgeslagen.

en: User/Group Added
nl_NL: Groep is toegevoegd.

en: User/Group Removed
nl_NL: Gebruiker/Groep Toevoegen

en: User: %s (ID %s)
nl_NL: Gebruiker: %s (ID: %s)

en: User: %s has tried to send more than %s private messages within %s minutes
nl_NL: User: %s heeft meer dan %s prive berichten verstuurd in %s minutes

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username or Email
nl_NL: Gebruikersnaam of E-mail

en: Username saved successfully.
nl_NL: Gebruikersnaam opgeslagen.

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Users updated successfully.
nl_NL: Gebruikers bijgewerkt.

en: Users who access files through the file manager will not be prompted for a password.
nl_NL: Gebruikers die bestanden via de bestandsbeheer bekijken hoeven geen wachtwoord in te voeren.

en: Users you don't have permission to bulk-deactivate have been removed from this list.
nl_NL: Gebruikers waarvoor u geen bulk-deactivate rechten heeft zijn verwijderd van deze lijst.

en: Users you don't have permission to bulk-delete have been removed from this list.
nl_NL: Gebruikers waarvoor u geen bulk-delete rechten heeft zijn verwijderd van deze lijst.

en: Validate Email Address
nl_NL: E-mailadres valideren.

en: Values
nl_NL: Waarden

en: Version
nl_NL: Versie

en: Version %d
nl_NL: Versie %d

en: Version %s
nl_NL: Versie: %s

en: Version %s approved successfully
nl_NL: Versie %s goedgekeurd

en: Version %s copied successfully. New version is %s.
nl_NL: Versie %s gekopieerd. Nieuwe versie is %s.

en: Version %s of Page <a href="%s">%s</a> submitted for Approval.
nl_NL: Versie %s van de pagina <a href="%s">%s</a> ingediend voor goedkeuring.

en: Version Comments
nl_NL: Versie Omschrijving

en: Version History
nl_NL: Versie Geschiedenis

en: Version: %s
nl_NL: Versie: %s

en: Versions
nl_NL: Versies

en: Vertical Position
nl_NL: Verticale positie

en: Vertically
nl_NL: Verticaal

en: Video Files
nl_NL: Videobestand

en: Video Placeholder Image
nl_NL: Plaatsaanduiding videobeeld

en: Video Player
nl_NL: Video Speler

en: View
nl_NL: Bekijken

en: View All
nl_NL: Bekijk Alles

en: View As
nl_NL: Weergeven als

en: View Full Results
nl_NL: Alle Resultaten Weergeven

en: View Global Areas
nl_NL: Bekijk Globale Areas

en: View Pending Permissions
nl_NL: Bekijk in afwachting zijnde machtigingen

en: View Profile
nl_NL: Bekijk profiel

en: View Public Profile
nl_NL: Bekijk Publiek Profiel.

en: View Responses
nl_NL: Bekijk Reacties

en: View Stacks
nl_NL: Bekijk Stacks

en: View a record of errors your site has encountered, and a log of outgoing email messages sent by your site.
nl_NL: Bekijk een overzicht van fouten uw site is tegengekomen en een logboek van uitgaande e-mail berichten die door uw site.

en: View a single branch of your Sitemap. Useful for working with large sites and complex tree structures.
nl_NL: Bekijk een enkele zijtak van uw sitemap. Handig voor het werken met grote sites en complexe boomstructuren

en: View and change which file types you permit users to upload to your File Manager.
nl_NL: Bekijk en wijzig welke bestands typen gebruikers mogen uploaden met bestands beheerder.

en: View and change your site's structure. Click a page to see available actions; from this menu, you can control access to or delete a page. Click and drag a page to move it to a different place in your site.
nl_NL: Bekijken en wijzigen van uw website structuur. Klik op een pagina om beschikbare acties te bekijken, in dit menu kunt u de machtigingen controleren of een pagina verwijderen. Klik en sleep een pagina om deze te verplaatsen naar een andere plaats in uw website.

en: View as User
nl_NL: Weergave als gebruiker

en: View available language packs installed for the concrete5 Dashboard and editing interface.
nl_NL: Bekijk de geïnstalleerde taalpakketten voor het concrete5 dashboard en de bewerkingsinterface.

en: View content created using Composer, but have not yet published.
nl_NL: Bekijk inhoud gemaakt met behulp van Composer, maar die nog niet gepubliceerd zijn.

en: View emails your site sends, as well as error messages PHP and MySQL errors returned as your site runs.
nl_NL: Bekijk e-mails die uw website verstuurt, evenals foutmeldingen van PHP en de MySQL database.

en: View graphs showing recent site traffic, registration, page creation and downloaded files.
nl_NL: Bekijk grafieken die recent verkeer op de site, registratie, pagina's maken en gedownloade bestanden.

en: View information about your concrete5 site's configuration, as well as details about the hosting environment you're using.
nl_NL: Bekijk configuratie informatie van uw concrete5 website, evenals informatie over de hosting omgeving die u gebruikt.

en: View responses to your site's forms. Submitted form data is collected here.
nl_NL: Bekijk reacties op formulieren van uw site. Ingezonden formuliergegevens worden hier verzameld.

en: View your public user profile and the information you are sharing.
nl_NL: Bekijk uw publieke gebruikersprofiel en de informatie die u deelt.

en: View, search for, add, and edit groups. Click a group to edit it. Groups are useful for organizing users and setting permissions for multiple users simultaneously.
nl_NL: Bekijk, zoek naar, toevoegen en wijzigen van groepen. Klik op een groep om deze te bewerken. Groepen zijn handig voor het ordenen gebruikers en het instellen van machtigingen voor meerdere gebruikers tegelijk.

en: View/Edit %s
nl_NL: Bekijken/bewerken %s

en: View/Edit Original
nl_NL: Bekijk/Wijzig Origineel

en: Viewing
nl_NL: Bekijken

en: Viewing <b>%s</b> to <b>%s</b> (<b>%s</b> Total)
nl_NL: Zichtbaar <b>%s</b> tot <b>%s</b> (<b>%s</b> Totaal)

en: Viewing Permissions
nl_NL: Machtigingen bekijken

en: Visit
nl_NL: Bezoeken

en: Vote
nl_NL: Stem

en: Waiting for Me
nl_NL: Mijn wachtlijst

en: Want more themes?
nl_NL: Wilt u meer thema's?

en: Warning! This is a system page. Deleting it could potentially break your site. Please proceed with caution.
nl_NL: Waarschuwing! Dit is een systeempagina, verwijderen kan de werking van de site verbreken. Wees voorzichtig met verwijderen.

en: Warning, this cannot be undone. No attributes will be deleted but they will no longer be grouped together.
nl_NL: Waarschuwing! Dit kan niet ongedaan worden gemaakt. Er zullen geen attributen worden verwijderd, maar ze zullen niet langer gegroepeerd zijn.

en: Warning, this cannot be undone. No groups will be deleted but they will no longer be grouped together.
nl_NL: Waarschuwing, dit kan niet ongedaan gemaakt worden. Geen groepen worden verwijderd, maar ze kunnen niet meer gegroepeerd worden.

en: Warning, this cannot be undone. No jobs will be deleted but they will no longer be grouped together.
nl_NL: Waarschuwing, dit kan niet ongedaan worden. Er worden geen taken verwijderd, maar ze zijn niet langer gegroepeerd.

en: Warning:
nl_NL: Opgelet:

en: We have no record of that email address.
nl_NL: Er is geen record met dit e-mail adres.

en: We were able to automatically update .htaccess file.
nl_NL: Het .htaccess-bestand is succesvol geüpdate.

en: Web Address
nl_NL: Website Adres

en: Web Developer
nl_NL: Webontwikkelaar

en: Web Page
nl_NL: Webpagina

en: Website Registration Notification
nl_NL: Website registratie notificatie

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Weeks
nl_NL: Weken

en: Welcome Back
nl_NL: Welkom Terug

en: Welcome to
nl_NL: Welkom bij

en: Welcome to concrete5
nl_NL: Welkom bij concrete5

en: What do you wish to do?
nl_NL: Wat wilt u doen?

en: What would you like to write?
nl_NL: Wat zou u willen schrijven?

en: When a user registers.
nl_NL: Wanneer een gebruiker zich registreert.

en: When a user signs in.
nl_NL: Wanneer een gebruiker ondertekent.

en: When people browse to the page.  (which runs after the main rendering request of the page.)
nl_NL: Als bezoekers naar de pagina browsen. (dat plaatsvindt nadat het pagina verzoek gerenderd is.)

en: When should guests be able to view this block?
nl_NL: Wanneer kunnen gasten dit blok bekijken?

en: When the "Check Automated Groups" Job runs.
nl_NL: Wanneer de 'Check geautomatiseerd groepen'-taak wordt uitgevoerd.

en: Where does this page live on the site?
nl_NL: Waar leeft deze pagina op de site?

en: Where will this page live on the site?
nl_NL: Waar zal deze pagina wonen op de site?

en: Whitelist: Selected areas are only areas indexed.
nl_NL: Whitelist: geselecteerde delen zijn de enige geïndexeerde gedeeltes.

en: Who can add what?
nl_NL: Wie kan wel iets toevoegen?

en: Who can assign what?
nl_NL: Wie kan wat wel toewijzen?

en: Who can edit this page?
nl_NL: Wie kan deze pagina bewerken?

en: Who can edit what?
nl_NL: Wie kan deze pagina bewerken?

en: Who can set what?
nl_NL: Wie kan wat wel instellingen wijzigen?

en: Who can view this page?
nl_NL: Wie kan deze pagina bekijken?

en: Who can view what?
nl_NL: Wie kan deze pagina bekijken?

en: Who can't add what?
nl_NL: Wie kan niet wat toevoegen?

en: Who can't assign what?
nl_NL: Wie kan wat niet toewijzen?

en: Who can't edit what?
nl_NL: Wie kan deze pagina bewerken?

en: Who can't set what?
nl_NL: Wie kan wat niet instellen?

en: Who can't view what?
nl_NL: Wie kan deze pagina bekijken?

en: Who gets access to this permission?
nl_NL: Wie krijgt toegang tot deze machtiging?

en: Whole world at a glance.
nl_NL: Gehele wereld in een oogopslag.

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Width can only be an integer, with no units.
nl_NL: De breedte moet een getal zijn zonder maateenheden.

en: Width must be greater than zero.
nl_NL: De breedte moet groter zijn dan nul.

en: Windows 8 icon removed successfully.
nl_NL: Windows 8 icoon succesvol verwijderd.

en: Windows 8 icon updated successfully.
nl_NL: Windows 8 icoon succesvol bijgewerkt.

en: Windows 8 start screen tiles should be 144x144 and be in the .png format.
nl_NL: Windows 8 start scherm tegels moeten 144x144 zijn en in het .png formaat.

en: With this setting enabled, users may specify their own time zone in their user profile, and content timestamps will be adjusted accordingly. Without this setting enabled, content timestamps appear in server time.
nl_NL: Met deze instelling is ingeschakeld, kunnen gebruikers hun eigen tijdzone in opgeven hun gebruikersprofiel en inhoud tijdstempels zal dienovereenkomstig worden aangepast. Zonder deze instelling is ingeschakeld, verschijnen inhoud tijdstempels in servertijd.

en: Won a Badge
nl_NL: Een Badge gewonnen

en: Won the <strong>%s</strong> Badge
nl_NL: De <strong>%s</strong> Badge gewonnen

en: Workflow Access
nl_NL: Toegang en bevoegdheden

en: Workflow Basics
nl_NL: Grondbeginselen workflow

en: Workflow List
nl_NL: Workflow-lijst

en: Workflow Notification
nl_NL: Workflow melding

en: Workflow Options saved.
nl_NL: Workflow Opties zijn opgeslagen.

en: Workflow created successfully. You may now modify its properties.
nl_NL: Workflow is aangemaakt. U kunt nu de eigenschappen bewerken.

en: Workflow deleted successfully.
nl_NL: Workflow is verwijderd.

en: Workflow types
nl_NL: Workflowtypes

en: Workflow updated.
nl_NL: Workflow is bijgewerkt.

en: Workflow with that name already exists.
nl_NL: Er bestaat al een workflow met deze naam.

en: Wrapper for static pages.
nl_NL: Wrapper voor statische pagina's.

en: Writable Files and Configuration Directories
nl_NL: Beschrijfbare bestands- en configuratiemappen

en: XML
nl_NL: CML

en: XML Support
nl_NL: XML Ondersteuning

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yes, display only a sub-set of messages at a time.
nl_NL: Ja, alleen een deelverzameling van berichten op een tijdstip weergegeven.

en: Yes, include this page type in Composer.
nl_NL: Ja, dit paginatype toevoegen aan Composer.

en: Yes, make this the default storage location for new files.
nl_NL: Ja, maak dit de standaardopslaglocatie voor nieuwe bestanden.

en: Yes, remove the package's directory from the installation directory.
nl_NL: Ja, verwijder de pakketmap uit de installatiemap.

en: Yes, require this form element
nl_NL: Ja, vereist dit form-element

en: Yes, this conversation accepts messages and replies.
nl_NL: Ja, dit gesprek accepteert berichten en antwoorden.

en: Yes, this conversation is open and new topics can be posted.
nl_NL: Ja, dit gesprek is open en nieuwe onderwerpen kunnen worden toegevoegd.

en: Yes, this gathering can be posted to the front-end.
nl_NL: Ja, deze bijeenkomst kan worden gepost naar de front-end.

en: Yes. Reset site content with the content found in this package
nl_NL: Ja. Reset de inhoud van de website met de inhoud van deze extensie.

en: Yesterday
nl_NL: Gisteren

en: Yesterday at %s
nl_NL: Gisteren op %s

en: You Won a Badge!
nl_NL: U een Badge gewonnen!

en: You are currently logged in as <strong>%s</strong>
nl_NL: U bent momenteel ingelogd als <strong>%s</strong>.

en: You are logged in as <strong>%s</strong>. You logged in on <strong>%s</strong>.
nl_NL: U bent aangemeld als <strong>%s</strong>. U was het laatst aangemeld op <strong>%s</strong>.

en: You are not allowed to access this page.
nl_NL: U bent niet toegestaan om deze pagina te openen.

en: You are not authorized to access this page.
nl_NL: U heeft geen toegang tot deze pagina.

en: You are registered but a site administrator must review your account, you will not be able to login until your account has been approved.
nl_NL: U bent geregistreerd, maar een beheerder van de website moet uw profiel goedkeuren. U kunt niet inloggen totdat uw profiel is goedgekeurd.

en: You are registered but you need to validate your email address. Some or all functionality on this site will be limited until you do so.
nl_NL: U bent geregistreerd maar u moet uw e-mailadres nog valideren. Valideer uw e-mailadres om gebruik te kunnen maken van de volledige functionaliteit.

en: You can download themes and add-ons from the concrete5 marketplace.
nl_NL: Meer Thema's en Extensies downloaden van de Concrete5.org Marktplaats.

en: You can specify page name, page location and attributes from the <a href="#" data-launch-panel-detail="page-composer" data-panel-detail-url="%s" data-panel-transition="fade">Page Compose interface</a>.
nl_NL: U kunt een pagina naam, locatie en attributen instellen via de <a href="#" data-launch-panel-detail="page-composer" data-panel-detail-url="%s" data-panel-transition="fade">Page Compose interface</a>.

en: You cannot access conversation permissions.
nl_NL: U heeft geen toegang tot gespreksmachtigingen.

en: You cannot access task permissions.
nl_NL: U heeft geen toegang taak machtigingen.

en: You cannot access these permissions.
nl_NL: U heeft geen toegang tot deze machtigingen.

en: You cannot assign this page to itself.
nl_NL: U kunt deze pagina niet aan zichzelf toewijzen.

en: You cannot delete a template that is set as the default for any of the page types. Please change the default template for the following page types first: %s.
nl_NL: Een template die gebruikt wordt als standaard template kun je niet verwijderen. Verander eerst de standaard template voor het volgende paginatype: %s.

en: You cannot delete the default Job set.
nl_NL: De standaard takenreeks kan niet worden verwijderd.

en: You cannot move or copy the source page(s).
nl_NL: U kunt de bronpagina('s) niet kopiëren of verplaatsen.

en: You cannot view the source page(s).
nl_NL: U kunt de bronpagina('s) niet bekijken

en: You do not have access to add a message to this conversation.
nl_NL: U heeft geen toegang om berichten aan deze conversatie toe te voegen.

en: You do not have access to add any page types beneath the selected page.
nl_NL: U heeft geen toegang om pagina's toe te voegen onder de geselecteerde pagina.

en: You do not have access to approve this stack.
nl_NL: U heeft geen toegang om deze stapel goed te keuren

en: You do not have access to delete this page type.
nl_NL: U heeft geen toegang om dit pagina type te verwijderen.

en: You do not have access to delete this stack.
nl_NL: U heeft geen toegang tot het verwijderen van deze stapel.

en: You do not have access to download themes or add-ons from the marketplace.
nl_NL: U hebt geen toegang voor het downloaden van thema's of extensies van de marktplaats.

en: You do not have access to edit this group.
nl_NL: U hoeft geen toegang tot het bewerken van deze groep.

en: You do not have access to edit this message.
nl_NL: U heeft geen toegang tot het bewerken van dit bericht.

en: You do not have access to edit this page type permissions.
nl_NL: U heeft geen toegang tot het aanpassen van de rechten van dit pagina-type.

en: You do not have access to edit this page type.
nl_NL: U heeft geen toegang om dit pagina type te bewerken.

en: You do not have access to the dashboard sitemap.
nl_NL: U hebt geen toegang tot de dashboard sitemap.

en: You do not have access to the file manager.
nl_NL: U hebt geen toegang tot bestandsbeheer.

en: You do not have access to the sitemap.
nl_NL: U heeft geen toegang tot de sitemap.

en: You do not have access to user search. This setting may be changed in the access section of the dashboard settings page.
nl_NL: U hebt geen toegang tot het zoeken van gebruikers. Deze instelling kan veranderd worden in het toegang onderdeel van de instellingen pagina in het Dashboard.

en: You do not have any page types.
nl_NL: U heeft nog geen paginatypes.

en: You do not have group search permissions.
nl_NL: U heeft geen toestemming om groepen te zoeken.

en: You do not have permission to add a group beneath %s
nl_NL: U heeft geen toestemming om een groep toe te voegen onder %s

en: You do not have permission to add a page of this type.
nl_NL: U heeft geen toestemming om een pagina van dit type toe te voegen.

en: You do not have permission to add attachments.
nl_NL: U heeft geen toestemming om bijlagen toe te voegen.

en: You do not have permission to add this page to this section of the tree.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze pagina toe te voegen in de plek in de boomstructuur.

en: You do not have permission to add this tree.
nl_NL: U heeft geen toestemming om toe te voegen van deze boom.

en: You do not have permission to approve page versions.
nl_NL: U heeft geen toestemming om paginaversies goed te keuren.

en: You do not have permission to approve this message.
nl_NL: U heeft geen toestemming om dit bericht goed te keuren.

en: You do not have permission to change permissions on any of the selected pages.
nl_NL: U heeft geen toestemming om de rechten op de geselecteerde pagina's te wijzigen.

en: You do not have permission to connect this site to the marketplace.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze site te verbinden met de marktplaats.

en: You do not have permission to copy any of the selected files.
nl_NL: U heeft geen toestemming om de geselecteerde bestanden te kopiëren.

en: You do not have permission to create new pages of this type.
nl_NL: U heeft geen toestemming om een pagina van dit type aan te maken.

en: You do not have permission to create or administer backups.
nl_NL: U heeft geen toestemming om backups te maken of te beheren.

en: You do not have permission to delete any of the selected files.
nl_NL: U heeft geen toestemming om de geselecteerde bestanden te verwijderen.

en: You do not have permission to delete any of the selected pages.
nl_NL: U heeft geen toestemming om de geselecteerde pagina's te verwijderen.

en: You do not have permission to delete page versions.
nl_NL: U heeft geen toestemming om paginaversies te verwijderen.

en: You do not have permission to delete this file set.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze bestandsverzameling te verwijderen.

en: You do not have permission to discard this page.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze pagina te annuleren.

en: You do not have permission to download add-ons.
nl_NL: U hebt onvoldoende rechten om extensies te downloaden.

en: You do not have permission to drag this node here.
nl_NL: U heeft geen toestemming om dit knooppunt hierheen te verplaatsen.

en: You do not have permission to flag this message.
nl_NL: U heeft geen toestemming om dit bericht te markeren.

en: You do not have permission to install add-ons.
nl_NL: U hebt onvoldoende rechten om extensies te installeren.

en: You do not have permission to install custom block types or add-ons.
nl_NL: U heeft onvoldoende rechten om handmatige blok-formaten of Extensies te installeren.

en: You do not have permission to modify speed settings on any of the selected pages.
nl_NL: U heeft geen toestemming om de snelheids-instellingen op de geselecteerde pagina's te wijzigen.

en: You do not have permission to modify this attribute.
nl_NL: U heeft geen toestemming om dit attribuut te wijzigen.

en: You do not have permission to modify this file.
nl_NL: U heeft geen toestemming om dit bestand aan te passen.

en: You do not have permission to perform this action.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze actie uit te voeren.

en: You do not have permission to post this to conversation.
nl_NL: U heeft geen toestemming om berichten te plaatsen in dit gesprek.

en: You do not have permission to publish a page in this location.
nl_NL: U heeft geen toestemming om een pagina op deze locatie te publiceren.

en: You do not have permission to restore this message.
nl_NL: U heeft geen toestemming om dit bericht te herstellen.

en: You do not have permission to uninstall packages.
nl_NL: U heeft geen toestemming om paketten te deinstalleren.

en: You do not have permission to upgrade this installation of concrete5.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze Concrete5 installatie te upgraden.

en: You do not have permission to view this conversation
nl_NL: U heeft geen toestemming om dit gesprek te bekijken

en: You do not have permissions to add a page of this type in the selected location.
nl_NL: U heeft geen toestemming om een pagina van dit type toe te voegen op de geselecteerde locatie.

en: You do not have permissions to refresh this page.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze pagina te verversen.

en: You do not have sufficient privileges to add this page or these pages to this destination.
nl_NL: U heeft onvoldoende rechten om deze pagina(s) toe te voegen aan deze bestemming.

en: You do not have the ability to copy this file.
nl_NL: U heeft onvoldoende rechten om dit bestand te kopiëren.

en: You do not have user search or group search permissions.
nl_NL: U heeft geen toestemming om gebruikers of groepen te zoeken.

en: You don't have access to update this attribute.
nl_NL: U heeft geen toegang om dit attribuut bij te werken.

en: You don't have any interface languages installed. You must run concrete5 in English.
nl_NL: U heeft geen alternatieve interfacetalen geïnstalleerd. Concrete5 wordt uitgevoerd in het Engels.

en: You dragged "%s" onto "%s." What do you wish to do?
nl_NL: U hebt "%s" op "%s" gesleept. Wat wilt u doen?

en: You have downloaded a new version of concrete5 but have not upgraded to it yet.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van concrete5 gedownload, maar deze is nog niet geïnstalleerd.

en: You have no access to groups.
nl_NL: U heeft geen toegang tot groepen.

en: You have no access to user export.
nl_NL: U heeft geen toegang tot het exporteren van gebruikers.

en: You have no access to users.
nl_NL: U heeft geen toegang tot gebruikers.

en: You have no anti-spam libraries installed.
nl_NL: U heeft geen anti-spam bibliotheek geïnstalleerd.

en: You have no backups available.
nl_NL: Er zijn geen backups beschikbaar.

en: You have no captcha libraries installed.
nl_NL: U heeft geen capcha bibliotheek geïnstalleerd.

en: You have no jobs installed.
nl_NL: U heeft geen taken geïnstalleerd.

en: You have not added any Job sets.
nl_NL: Er zijn nog geen takenreeksen toegevoegd.

en: You have not added any composer form layout control sets.
nl_NL: U hebt geen composer formulier lay-out controlesets toegevoegd.

en: You have not added any data sources.
nl_NL: U hebt niet alle gegevensbronnen toegevoegd.

en: You have not added any feeds.
nl_NL: U hebt nog geen feeds toegevoegd.

en: You have not added any group sets.
nl_NL: Er zijn nog geen groepsverzamelingen.

en: You have not added any social links.
nl_NL: U heeft geen Social Media Links toegevoegd.

en: You have not created a topic tree.
    You must create a topic tree from the <a href="%s">Topics Page</a>
    before you can use this attribute type.
nl_NL: U heeft geen onderwerp structuur gemaakt.
    U moet een onderwerp structuur maken van de <a href="%s">Onderwerpen Pagina</a>
    voordat u dit attribuut type kunt gebruiken.

en: You have not created any multilingual content sections yet.
nl_NL: U heeft nog geen taalinstellingen voor pagina-secties gemaakt.

en: You have not created any page types yet.
nl_NL: U hebt nog niet alle pagina types.

en: You have not created any surveys.
nl_NL: Er zijn nog geen enquêtes.

en: You have not defined any multilingual sections for your site yet.
nl_NL: U heeft nog geen taalsecties gedefinieerd voor uw site.

en: You have too many attachments.
nl_NL: U heeft te veel bijlagen.

en: You haven't chosen a valid %s
nl_NL: U heeft geen geldige %s gekozen

en: You haven't chosen where to publish this page.
nl_NL: U heeft nog geen doellocatie voor deze pagina ingesteld.

en: You haven't written a message!
nl_NL: U hebt nog geen bericht geschreven!

en: You may approve or remove this user account here
nl_NL: U kunt deze gebruikersaccount hier goedkeuren of verwijderen

en: You may approve or remove this user account here:
nl_NL: Je kan deze gebruikersaccount hier goedkeuren of verwijderen:

en: You may not add %s to area %s.
nl_NL: U kunt %s niet toevoegen aan gebied %s.

en: You may not add a category here.
nl_NL: U kunt een categorie hier niet toevoegen.

en: You may not add a topic here.
nl_NL: U kunt een onderwerp hier niet toevoegen.

en: You may not add topic trees.
nl_NL: U kunt geen onderwerp bomen toevoegen.

en: You may not arrange the contents of area %s.
nl_NL: U mag niet de inhoud inrichten van het gedeelte %s.

en: You may not delete a required thumbnail type.
nl_NL: U mag geen vereist thumbnail type verwijderen.

en: You may not delete the default file storage location.
nl_NL: U kunt de standaardlocatie voor het opslaan van bestand niet verwijderen.

en: You may not delete the home page.
nl_NL: U kunt de home niet verwijderen.

en: You may not edit this node.
nl_NL: U mag dit knooppunt niet bewerken.

en: You may not move/copy/alias the chosen page(s) to that location.
nl_NL: U mag de gekozen pagina niet verplaatsen/kopiëren/alias op deze locatie.

en: You may not remove the top level node.
nl_NL: U mag niet het knooppunt van het hoogste niveau verwijderen.

en: You may not remove this node.
nl_NL: Dit knooppunt mag u niet verwijderen.

en: You may not send more than %s messages in %s minutes
nl_NL: U mag niet meer %s berichten versturen in %s minuten

en: You may only add access to these selected pages if they have all been set to override parent or page defaults permissions.
nl_NL: U kunt alleen toegang aan de geselecteerde pagina's toevoegen als ze allemaal zijn ingesteld om te machtigingen van bovenliggende of pagina standaardinstellingen te overschrijven.

en: You may only apply updates with a greater version number than the version you are currently running.
nl_NL: U kunt alleen updaten naar een versienummer hoger dan de huidige versie.

en: You may only select a single file.
nl_NL: U kunt alleen een enkel bestand selecteren.

en: You may only set specific permissions for pages if they are set to override defaults or their parent pages.
nl_NL: U kunt alleen specifieke machtigingen instellen voor pagina's als ze zijn ingesteld op het overschrijven van de standaardwaarden van de verwante pagina.

en: You must be logged in as %s to remove groups.
nl_NL: U moet aangemeld zijn als %s om groepen te verwijderen.

en: You must be logged in to access this page.
nl_NL: U moet ingelogd zijn om deze pagina te openen.

en: You must choose a file.
nl_NL: U moet een bestand kiezen.

en: You must choose a page template.
nl_NL: U moet een paginasjabloon kiezen.

en: You must choose a page to publish this page beneath.
nl_NL: U moet een pagina kiezen om deze pagina onder te publiceren.

en: You must choose a service.
nl_NL: U moet kiezen voor een dienst.

en: You must choose a valid default page template.
nl_NL: U moet een geldig standaard paginasjabloon kiezen.

en: You must choose a valid parent page for pages of this type.
nl_NL: U moet een geldige bovenliggende pagina kiezen voor pagina's van dit type.

en: You must choose at least one link.
nl_NL: U moet ten minste één verbinding kiezen.

en: You must choose at least one service.
nl_NL: U moet ten minste één dienst kiezen.

en: You must choose the type of page these page types are published beneath.
nl_NL: U moet het type pagina kiezen waaronder deze paginatypes worden gepubliceerd.

en: You must choose two separate multilingual sections to copy from/to
nl_NL: U moet twee aparte taalsecties selecteren om van/naar te kopiëren

en: You must choose who this permission is for.
nl_NL: U moet kiezen voor wie deze machtiging is.

en: You must create an attribute with the 'thumbnail' handle in order to use this option.
nl_NL: U moet een attribuut aanmaken met de 'thumbnail' handle om deze optie te kunnen gebruiken.

en: You must disable PHP's ASP Style Tags.
nl_NL: U moet PHP's ASP Style Tags uitschakelen.

en: You must enable <a href="%s">advanced permissions</a> to use group sets.
nl_NL: U moet de <a href="%s">geavanceerde machtigingen</ a> activeren om groepsverzamelingen te kunnen gebruiken.

en: You must enable PHP's JSON support. This should be enabled by default in PHP 5.2 and above.
nl_NL: U moet PHP JSON ondersteuning inschakelen. Dit moet worden toegelaten door gebrek in PHP 5.2 en hoger.

en: You must enter a valid email address to post this message.
nl_NL: Vul een geldig e-mailadres in om dit bericht te plaatsen.

en: You must enter a valid email address.
nl_NL: U moet een geldig e-mailadres opgeven.

en: You must enter your name to post this message.
nl_NL: Vul uw naam in om dit bericht te plaatsen.

en: You must give the workflow a name.
nl_NL: Geef de workflow een naam.

en: You must give your custom style preset a name.
nl_NL: De aangepaste stijl voorkeurs instelling moet een naam hebben.

en: You must give your file a link.
nl_NL: U moet uw bestand een link geven.

en: You must give your stack a name.
nl_NL: U moet uw stapel een naam geven.

en: You must have access to the dashboard sitemap to search pages.
nl_NL: U moet toegang hebben tot de dashboard sitemap om pagina's te zoeken.

en: You must have more than one multilingual section to use this tool.
nl_NL: Om deze tool te gebruiken moet u meer dan één taalsectie hebben.

en: You must include a root path for this storage location.
nl_NL: U moet een pad naar de hoofdmap voor deze opslaglocatie opnemen.

en: You must install Adobe Flash to view this content.
nl_NL: U moet Adobe Flash installeren om deze inhoud weer te geven.

en: You must select a file.
nl_NL: U moet een bestand selecteren.

en: You must select a form.
nl_NL: U moet een formulier selecteren.

en: You must select a valid location.
nl_NL: U moet een geldige locatie selecteren.

en: You must select a valid sample content starting point.
nl_NL: Selecteer een geldig inhoud voorbeeld startpunt.

en: You must select an image.
nl_NL: U moet een afbeelding selecteren.

en: You must select at least one file.
nl_NL: U moet minimaal één bestand selecteren.

en: You must select at least one group to move
nl_NL: U moet ten minste één te verplaatsen groep selecteren

en: You must sign in order to access this page!
nl_NL: U moet aanmeld zijn, om deze pagina te kunnen bekijken!

en: You must specify a default language tree in your multilingual settings.
nl_NL: U moet een standaardtaal specificeren in uw meertalige instellingen

en: You must specify a description for this badge. It will be displayed publicly.
nl_NL: U moet een beschrijving voor deze badge opgeven. Deze zal openbaar getoond worden.

en: You must specify a page for this multilingual content section.
nl_NL: U moet een pagina opgeven voor deze taalsectie.

en: You must specify a search string.
nl_NL: U moet een zoekterm opgeven.

en: You must specify a unique handle for your page type.
nl_NL: U moet een unieke handle opgeven voor uw paginatype.

en: You must specify a valid URL.
nl_NL: U moet een geldige URL opgeven.

en: You must specify a valid database name
nl_NL: U moet een juiste database naam opgeven

en: You must specify a valid database server
nl_NL: U moet een juiste database server opgeven

en: You must specify a valid description.
nl_NL: U moet een geldige beschrijving opgeven.

en: You must specify a valid file for %s
nl_NL: Moet u een geldige bestandsnaam voor %s

en: You must specify a valid handle for your page type.
nl_NL: U moet een geldig handvat opgeven voor uw paginatype.

en: You must specify a valid image file.
nl_NL: U moet een geldig afbeeldingsbestand opgeven.

en: You must specify a valid name for your page type.
nl_NL: U moet een geldige naam voor uw paginatype opgeven.

en: You must specify a valid name for your tree.
nl_NL: U moet een geldige naam voor uw tree opgeven.

en: You must specify a valid title.
nl_NL: U moet een geldige titel opgeven.

en: You must specify a valid topic tree parent node ID and topic tree ID.
nl_NL: U moet een geldige naam gebruiken voor uw onderwerp structuur.

en: You must specify an external form.
nl_NL: U moet een extern formulier specificeren.

en: You must specify at least one country.
nl_NL: U moet minimaal één land kiezen.

en: You must specify at least one page template.
nl_NL: U moet ten minste één paginasjabloon opgeven.

en: You must specify at least one template to create.
nl_NL: U moet ten minste één sjabloon maken opgeven.

en: You must specify at least one valid URL.
nl_NL: U moet tenminste één geldige URL opgeven.

en: You need the Adobe Flash plugin installed on your computer to upload and crop your user profile picture.
nl_NL: De Adobe Flash plugin moet geïnstalleerd zijn om profiel foto's toe te voegen en bij te snijden.

en: You need to update .htaccess by hand.
nl_NL: U moet het .htaccess-bestand handmatig updaten.

en: You will receive a test message from %s
nl_NL: U ontvangt een test bericht van %s

en: You've already installed that package.
nl_NL: Deze extensie is al geïnstalleerd.

en: You've sent more messages than we can handle just now, that last one didn't go out.
    				We've notified an administrator to check into this.
    				Please wait a few minutes before sending a new message.
nl_NL: U hebt meer berichten verzonden dan we aankunnen, niet alle berichten zijn verstuurd. 
    				We hebben een bericht verstuurd de beheerder om dit te controlen. 
    				Wacht a.u.b. een paar minuten voordat u een nieuw bericht verzendt.

en: You've voted on this survey.
nl_NL: U heeft gestemd op deze enquête.

en: YouTube Video disabled in edit mode.
nl_NL: YouTube Video wordt niet getoond in bewerking modus.

en: Your Details
nl_NL: Uw Gegevens

en: Your MySQL database does not support InnoDB database tables. These are required.
nl_NL: Uw MySQL database ondersteunt geen InnoDB databasetabellen. Deze zijn verplicht.

en: Your RSS feed must have a valid URL, containing only letters, numbers or underscores
nl_NL: Uw RSS feed moet een geldige URL hebben, enkel bestaande uit letters, cijfers en underscores

en: Your RSS feed must have a valid description.
nl_NL: Uw RSS feed moet een geldige beschrijving hebben.

en: Your RSS feed must have a valid title.
nl_NL: Uw RSS feed moet een geldige titel hebben.

en: Your Site
nl_NL: Uw Website

en: Your account has been created, and you are now logged in.
nl_NL: Uw profiel is aangemaakt en u bent nu aangemeld.

en: Your browser does not support drag'n'drop file uploads.
nl_NL: Uw browser ondersteunt geen klik-en-sleep bestand upload.

en: Your concrete5 site does not use the simple permissions model. You must change your permissions for each specific page and content area.
nl_NL: Uw Concrete website maakt geen gebruik van het simpele rechten model. U moet de rechten veranderen voor iedere pagina en ieder inhoud gedeelte.

en: Your configuration directory config/ does not appear to be writable by the web server.
nl_NL: De configuratiemap config/ is niet beschrijfbaar door de webserver.

en: Your copy operation will only affect the current page - not any children.
nl_NL: De huidige kopieeractie zal alleen effect hebben op de huidige pagina - niet op de kinderen.

en: Your current website uses a version of concrete5 greater than this one. You cannot upgrade.
nl_NL: Uw huidige concrete5 versie is hoger dan deze versie. U kunt niet upgraden.

en: Your file storage location must have a name.
nl_NL: De opslaglocatie moet een naam hebben.

en: Your files directory files/ does not appear to be writable by the web server.
nl_NL: De map files/ is niet beschrijfbaar door de webserver.

en: Your form must have a name.
nl_NL: Uw formulier moet een naam hebben.

en: Your image should be 16x16 pixels, and should be a gif or a png with a .ico file extension.
nl_NL: De afbeelding moet een gif of png zijn van 16x16 pixels, met  en een .ico bestandsextensie.

en: Your locale will be computed from your choice of language and country. Your language icon will be chosen based on the country.
nl_NL: De taalinstelling (locale) wordt bepaald op basis van uw taal- en landkeuze. Het taal-icoon wordt bepaald op basis van het land.

en: Your login is the most recent.
nl_NL: Uw huidige inlogsessie is de meest recente.

en: Your message cannot be empty.
nl_NL: Uw bericht mag niet leeg zijn.

en: Your packages directory packages/ does not appear to be writable by the web server.
nl_NL: De map packages/ is niet beschrijfbaar door de webserver.

en: Your project page URL is:
nl_NL: Uw project pagina URL is:

en: Your question has been saved.
nl_NL: Uw vraag is aangepast

en: Your registration has been approved. You can log into your new account here
nl_NL: Uw registratie is goedgekeurd. U kunt hier inloggen.

en: Your request to move "%s" beneath "%s" has been stored. Someone with approval rights will have to activate the change.
nl_NL: Uw verzoek om "%s" te verplaatsen onder "%s" is opgeslagen. Iemand met goedkeuringsrechten moet deze verandering goedkeuren.

en: Your session has expired. Please sign in again.
nl_NL: Uw sessie is verlopen, log opnieuw in.

en: Your site is already up to date! The current version of concrete5 is <b>%s</b>.
nl_NL: Uw website is al up to date! De huidige versie van concrete5 is <b>%s</b>.

en: Your site is currently connected to the concrete5 community. Your project page URL is:
nl_NL: Uw site is momenteel verbonden met de Concrete5 gemeenschap. <a href="%s">Project pagina bezoeken</a>.

en: Your site is not connected to the concrete5 community. Connecting lets you easily extend a site with themes and add-ons.
nl_NL: Uw site is niet verbonden met de Concrete5 gemeenschap. Verbinden maakt het gemakkelijk om Extensies en Thema's toe te voegen aan uw website.

en: Your site is not connected to the concrete5 community. Connecting lets you easily extend a site with themes and add-ons. Connecting enables automatic updates.
nl_NL: Uw website heeft geen connectie met de concrete5 community. Dit is nodig voor het installeren van extra Extensies en Thema's voor uw website. Tevens kunt u dan uw benodigde updates automatisch laten ophalen.

en: Your site is now connected to the concrete5 community.
nl_NL: Uw website is nu verbonden met de Concrete5 gemeenschap.

en: Your site's name has been saved.
nl_NL: De naam van uw website is opgeslagen.

en: Your subject cannot be empty.
nl_NL: Uw onderwerp mag niet leeg zijn.

en: Your thumbnail type handle must only contain lowercase letters and underscores.
nl_NL: Thumbnail handvatten mogen alleen ondercast letters en underscores "_" bevatten.

en: Your thumbnail type must have a name.
nl_NL: Uw thumbnail moet een naam hebben.

en: Zip Archive
nl_NL: Zip Archief

en: Zip Support
nl_NL: Zip ondersteuning

en: [SHIFT]+[TAB] Backward
nl_NL: [SHIFT]+[TAB] Terug

en: accessibility, easy mode
nl_NL: toegankelijkheid, easy modus

en: action, community actions
nl_NL: Aktie, communautaire acties

en: add file, delete file, copy, move, alias, resize, crop, rename, images, title, attribute
nl_NL: toevoegen bestand, bestand vwissen, kopiëren, verplaatsen, alias, formaat wijzigen, bijsnijden, hernoemen, afbeeldingen, titel, kenmerken

en: add workflow, remove workflow
nl_NL: Tags toevoegen of verwijderen

en: add-on, addon, add on, package, app, ecommerce, discussions, forums, themes, templates, blocks
nl_NL: add-on, addon, add on, pakket, app, ecommerce, discussies, forums, themes, templates, blokken

en: add-on, addon, ecommerce, install, discussions, forums, themes, templates, blocks
nl_NL: extensie, ecommerce, installatie, discussies, forums, thema's, sjablonen, blokken

en: and all its children were successfully copied beneath
nl_NL: en alle onderliggende pagina's zijn succesvol naar beneden gekopieerd

en: antispam, block spam, security
nl_NL: antispam, blok spam, beveiliging

en: at a specific date and time
nl_NL: op een specifieke datum en tijd

en: at the current level
nl_NL: op het huidige niveau

en: at the level above
nl_NL: niveau van de bovenstaande

en: at the second level
nl_NL: op het tweede niveau

en: at the third level
nl_NL: op het derde niveau

en: at the top level
nl_NL: op het hoogste niveau

en: attribute configuration
nl_NL: Akismet-instellingen

en: attributes, sets
nl_NL: attributen, sets

en: auth, authentication, types, oauth, facebook, login, registration
nl_NL: auth, verificatie, typen, oauth, facebook, inlog, registratie

en: beneath
nl_NL: onder

en: block, refresh, custom
nl_NL: Aangepaste blok types

en: bulk, seo, change keywords, engine, optimization, search
nl_NL: bulk, seo, wijzig trefwoorden, engine, optimalisatie, zoek

en: buy addon, buy add on, buy add-on, purchase addon, purchase add on, purchase add-on, find addon, new addon, marketplace
nl_NL: koop extensie, koop extensie toevoegen, koop extensie, aankopen extensie, vind extensie, nieuwe extensie, marktplaats

en: buy theme, new theme, marketplace, template
nl_NL: koop thema, nieuw thema, marktplaats, sjabloon

en: cache option, change cache, override, turn on cache, turn off cache, no cache, page cache, caching
nl_NL: cache optie, wijziging cache, overschrijven, aanzetten cache, uitzetten cache, geen cache, pagina cache, caching

en: cache option, turn off cache, no cache, page cache, caching
nl_NL: cache optie, uitschakelen cache, geen cache, pagina cache, cache

en: cache page if all blocks support it.
nl_NL: pagina in cache opslaan als alle blokken dit ondersteunen.

en: characters
nl_NL: karakters

en: community, points, karma
nl_NL: Gemeenschap, punten, karma

en: concrete5 Marketplace
nl_NL: concrete5 Marktplaats

en: concrete5 Marketplace - Download
nl_NL: concrete5 Marktplaats - Download

en: concrete5 Marketplace - Purchase & Checkout
nl_NL: concrete5 Marktplaats - Kopen & Afrekenen

en: concrete5 Migrations
nl_NL: concrete5 Migraties

en: concrete5 Update
nl_NL: Update concrete5

en: concrete5 cannot parse the PATH_INFO or ORIG_PATH_INFO information provided by your server.
nl_NL: Concrete kan de PATH_INFO of ORIG_PATH_INFO informatie van uw webserver niet verwerken.

en: concrete5 does not support Internet Explorer 6 in edit mode.
nl_NL: Concrete5 ondersteunt Internet Explorer 6  niet in bewerkingsmodus.

en: concrete5 interface settings saved successfully.
nl_NL: concrete5 interface instellingen zijn bijgewerkt.

en: concrete5 is already installed.
nl_NL: concrete5 is al geinstalleerd

en: concrete5 is not compatible with opcode caches that strip PHP comments. Certain configurations of eAccelerator and Zend opcode caching may use this behavior, and it must be disabled.
nl_NL: Concrete5 is niet compatibel met opcode caches die PHP reacties strippen. Bepaalde configuraties van eAccelerator en Zend opcode caching kunnen dit gebruiken, beter is het deze niet te gebruiken.

en: concrete5 requires PHP XML Parser and SimpleXML extensions
nl_NL: Concrete vereist PHP XML Parser en SimpleXML extensies

en: concrete5 requires at least PHP %s
nl_NL: concrete5 heeft op zijn minst PHP versie %s nodig

en: concrete5 runs best with at least 64MB of RAM.
                                Your memory limit is currently %sMB. You may experience problems uploading and resizing large images, and may have to install concrete5 without sample content.
nl_NL: concrete5 funtioneert het beste met minstens 64MB RAM.
                                Uw geheugenlimiet is momenteel %sMB. U kunt problemen ervaren bij het uploaden en schalen van grote afbeeldingen, mogelijk moet u concrete5 zonder voorbeeld inhoud installeren.

en: concrete5 veterans can choose "Empty Site," but otherwise we recommend starting with some sample content.
nl_NL: Concrete5 veteranen kunnen kiezen voor een "Lege website", maar anders adviseren we om te starten met een website met voorbeeld inhoud.

en: concrete5 was not able to save the package after download.
nl_NL: Concrete5 was neit in staat om het pakket na de download op te slaan.

en: concrete5 will not install with less than 24MB of RAM.
                                Your memory limit is currently %sMB. Please increase your memory_limit using ini_set.
nl_NL: concrete5 wordt niet geïnstalleert met minder dan 24MB RAM.
                                Uw geheugenlimiet is momenteel %sMB. Verhoog uw memory_limit via ini_set.

en: concrete5.org, my account, marketplace
nl_NL: Thema gegevens ophalen van de concrete5.org marktplaats.

en: configure search, site search, search option
nl_NL: Voeg een zoekvak toe aan uw website.

en: conversations
nl_NL: gesprekken

en: conversations bad words, banned words, banned, bad words, bad, words, list
nl_NL: gesprekken scheldwoorden, verboden woorden, verboden, slechte woorden, slecht, woorden, lijst

en: conversations ratings, ratings, community, community points
nl_NL: gesprekswaarderingen, beoordelingen, gemeenschap, gemeenschapspunten

en: dashboard, configuration
nl_NL: Akismet-instellingen

en: days
nl_NL: dagen

en: disable full page cache.
nl_NL: volledige pagina cache uitschakelen.

en: edit stacks, view stacks, all stacks
nl_NL: %s meer om weer te geven. <a href="%s">Alle bekijken</a>

en: editors, hide site, offline, private, public, access
nl_NL: editors, verberg site, offline, privé, publiek, toegang

en: email server, mail settings, mail configuration, external, internal
nl_NL: e-mail server, mail instellingen, mail configuratie, externe, interne

en: email server, mail settings, mail configuration, private message, message system, import, email, message
nl_NL: e-mail server, mail instellingen, mail configuratie, prive-bericht, bericht systeem, importeer, e-mail, bericht

en: email, logging, logs, smtp, pop, errors, mysql, log
nl_NL: email, logging, logboeken, smtp, pop, fouten, mysql, log

en: enable full page cache.
nl_NL: volledige pagina cache inschakelen.

en: errors, exceptions, develop, support, help
nl_NL: fouten, uitzonderingen, ontwikkelen, ondersteunen, helpen

en: export, backup, database, sql, mysql, encryption, restore
nl_NL: exporteer, backup, database, sql, mysql, encryptie, herstellen

en: facebook
nl_NL: Facebook

en: failed login attempts
nl_NL: mislukte inlogpogingen

en: file options, file manager, upload, modify
nl_NL: bestand opties, bestands beheer, uploaden, wijzigen

en: file, file attributes, title, attribute, description, rename
nl_NL: bestand, bestands kenmerken, titel, kenmerk, beschrijving, hernoemen

en: files, category, categories
nl_NL: %s bestanden geupload.

en: find page, search page, search, find, pages, sitemap
nl_NL: Toegang krijgen tot Sitemap en Pagina zoeken

en: find, search, people, delete user, remove user, change password, password
nl_NL: zoek, zoeken, mensen, wissen gebruiker, verwijder gebruiker, wachtwoord wijzigen, wachtwoord

en: forms, log, error, email, mysql, exception, survey
nl_NL: formulieren, log, fout, e-mail, mysql, uitzondering, overzicht

en: forms, log, error, email, mysql, exception, survey, history
nl_NL: formulieren, log, fout, e-mail, mysql, uitzondering, overzicht, geschiedenis

en: forms, questions, response, data
nl_NL: Bekijk formulieren en antwoorden.

en: group set
nl_NL: Groep Sets

en: iFrame - Works in more devices
nl_NL: iFrame - Werkt op meerdere apparaten

en: iPhone home screen icons should be 57x57 and be in the .png format.
nl_NL: iPhone startscherm pictogrammen moeten 57 bij 57 pixels en in .png formaat zijn.

en: iPhone icon removed successfully.
nl_NL: iPhone icoon is verwijderd.

en: iPhone icon updated successfully.
nl_NL: iPhone icoon is bijgewerkt.

en: images, picture, responsive, retina
nl_NL: foto\'s, plaatjes, responsieve, retina

en: in alphabetical order.
nl_NL: in alfabetische volgorde.

en: in reverse alphabetical order.
nl_NL: in omgekeerde alfabetische volgorde.

en: in reverse sitemap order.
nl_NL: in omgekeerde sitemap volgorde.

en: in their sitemap order.
nl_NL: in de sitemap volgorde.

en: index search, reindex search, build sitemap, sitemap.xml, clear old versions, page versions, remove old
nl_NL: index zoeken, herindexeer zoeken, sitemap maken, sitemap.xml, wis oude versies, pagina versies, verwijder oude

en: leave blank to hide
nl_NL: Laat leeg om te verbergen

en: levels
nl_NL: niveaus

en: lock site, under construction, hide, hidden
nl_NL: lock website, in aanbouw, verberg, verbergen

en: logo, favicon, iphone, icon, bookmark
nl_NL: logo, favicon, iphone, pictogram, bladwijzer

en: member profile, member page, community, forums, social, avatar
nl_NL: lid profiel, ledenpagina, gemeenschap, forums, sociaal, avatar

en: minutes
nl_NL: minuten

en: months
nl_NL: 3 maanden

en: n/j/Y
nl_NL: d-m-Y

en: network, proxy server
nl_NL: Externe SMTP server

en: new file set
nl_NL: Verwijder bestand set

en: new theme, theme, active theme, change theme, template, css
nl_NL: nieuw thema, thema, actieve thema, wijzig thema, sjabloon, css

en: new user group, new group, group, create
nl_NL: Verwijder de gebruiker uit deze groep

en: new user, create
nl_NL: Nieuwe gebruiker aanmaken

en: of
nl_NL: van

en: on
nl_NL: op

en: once a certain amount of time has passed
nl_NL: wanneer een bepaalde hoeveelheid tijd voorbij is

en: page
nl_NL: pagina

en: page attributes, custom
nl_NL: pagina attributen, handmatig

en: page types
nl_NL: paginatypes

en: pages, add page, delete page, copy, move, alias
nl_NL: pagina's, toevoegen pagina, verwijderen pagina, kopiëren, verplaatsen, alias

en: pages, add page, delete page, copy, move, alias, bulk
nl_NL: pagina's, voeg pagina, verwijderen pagina, kopiëren, verplaatsen, alias, bulk

en: pretty, slug
nl_NL: mooi, slug

en: profile, login, redirect, specific, dashboard, administrators
nl_NL: profiel, inlog, redirect, specifiek, dashboard, beheerders

en: questions, quiz, response
nl_NL: Niet in staat om nieuws reacties te op te halen/parsen.

en: seconds
nl_NL: seconden

en: security, actions, administrator, admin, package, marketplace, search
nl_NL: veiligheid, acties, beheerder, admin, extensie, marktplaats, zoeken

en: security, alternate storage, hide files
nl_NL: beveiliging, alternatieve opslag, verberg bestanden

en: security, files, media, extension, manager, upload
nl_NL: beveiliging, bestanden, media, extensies, beheer, upload

en: security, lock ip, lock out, block ip, address, restrict, access
nl_NL: veiligheid, lock ip, lock out, blokkeren ip, adres, beperk, machtigingen

en: security, registration
nl_NL: Registratie Mislukt

en: sharing, facebook, twitter
nl_NL: delen, facebook, twitter

en: signup, new user, community, public registration, public, registration
nl_NL: signup, nieuwe gebruiker, Gemeenschap, openbare registratie, public, registratie

en: single, page, custom, application
nl_NL: enkele, pagina, op maat, toepassing

en: smtp, mail settings
nl_NL: Overkoepelende mail instellingen

en: stack
nl_NL: stapel

en: stacks, reusable content, scrapbook, copy, paste, paste block, copy block, site name, logo
nl_NL: stapels, herbruikbare inhoud, plakboek, kopiëren, plakken, plakken blok, kopieer blok, website naam, logo

en: step %1$d of %2$d
nl_NL: stap %1$d van %2$d

en: success
nl_NL: succes

en: survey results
nl_NL: Enquêtes resultaten

en: the %s block named <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> Area.
nl_NL: het %s blok met de naam <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> Gebied.

en: timezone, profile, locale
nl_NL: Aan te passen in Profiel.

en: tinymce, content block, fonts, editor, content, overlay
nl_NL: tinymce, inhoud blok, lettertypen, editor, inhoud, overlay

en: to
nl_NL: aan

[ctx: toolbar]
en: Edit Mode
nl_NL: Bewerkmodus

[ctx: toolbar]
en: Exit Edit Mode
nl_NL: Bewerkmodus verlaten

[ctx: toolbar]
en: Page Settings
nl_NL: Pagina-instellingen

[ctx: toolbar]
en: Pages
nl_NL: Pagina's

[ctx: toolbar]
en: Return to Website
nl_NL: Terug naar de website

[ctx: toolbar]
en: Sign Out
nl_NL: Afmelden

en: topics, tags, taxonomy
nl_NL: onderwerpen, tags, taxonomie

en: traffic, statistics, google analytics, quant, pageviews, hits
nl_NL: verkeer, statistieken, google analytics, quant, pagina weergaves, hits

en: translate, translation, internationalization, multilingual
nl_NL: vertaal, vertaling, internationalisatie, meertalig

en: update, upgrade
nl_NL: Vernieuw Concrete5

en: upgrade, new version, update
nl_NL: Nieuwe Versie: %s. Upgrade van: %s.

en: user attributes, user data, gather data, registration data
nl_NL: gebruikers kenmerken, gebruikersgegevens, gegevens verzamelen, registreren gegevens

en: user, group, people, permissions, expire, badges
nl_NL: gebruiker, groep, mensen, machtigingen, verlopen, badges

en: users, groups, people, find, delete user, remove user, change password, password
nl_NL: gebruikers, groepen, mensen, zoek, wissen gebruiker, verwijder gebruiker, wachtwoord wijzigen, wachtwoord

en: warning
nl_NL: opgelet

en: was moved beneath
nl_NL: is naar onderen verplaatst

en: was successfully aliased beneath
nl_NL: is succesvol naar beneden gealiast

en: was successfully copied beneath
nl_NL: is succesvol naar beneden gekopieerd

en: website name, title
nl_NL: Naam van de website

en: weeks
nl_NL: 2 weken

en: with the earliest first.
nl_NL: met de vroegste eerst.

en: with the most recent first.
nl_NL: met de meest recente eerst.
